forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 89  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 paź 2017, 12:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Boruch pisze:
W sumie polityka niestety polega na tym, że każdy występuje w interesie określonych grup interesów.


Może warto przypomnieć czyj interes reprezentują, bo sejm i senat to nie prywatny folwark.

Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności i interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2017, 12:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Wskazuję, że jesteś upośledzony w czytaniu ze zrozumieniem i ograniczonym mentalnie tworem obnoszącym się z tym publicznie na forum.
Boruch pisze:
Widzi Pani Pani Ree, chciałem zaczerpnąć tej wiedzy o związku Pana Petru i Pani Schmidt. Pan Bronto wymownie wskazał że coś wie na ten temat. Dlaczego więc z tą wiedzą do prokuratury nie poleciał. A jeżeli nie poleciał to Pan Bronto pomawia? I jak Pani widzi jak zwykle wykręca kota.... przez szacunek dla Pani nie powiem czym.

Zacznij od czerpania wiedzy z zakresu szkoły podstawowej.
Zabawne...

I tym sposobem dzięki twojemu upośledzeniu w czytaniu ze zrozumieniem stworzyłeś kolejny post o wartości tak lubianego przez ciebie gówna bajkopisarzu.

----------------------

Killashandra Ree pisze:
Nie wiem, z czyich pieniędzy Petru płacił za te przejażdżki ; skoro -jak mniemam-zawarto ugodę, to tygodnik nie znalazł zapewne wystarczających dowodów na wykorzystanie publicznych funduszy, bo inaczej parliby do procesu.Przecież to dla nich zysk i reklama! Wielu parlamentarzystów wydaje na wojaże po świecie sporo sejmowych pieniędzy, są i tacy, którzy pobierają zwrot za paliwo, nie posiadając samochodu(!).Nie popieram takiego wykorzystania publicznych funduszy, absolutnie, ale jaki jest dowód,że także Petru to zrobił, a nie zapłacił z własnej kieszeni?

Dwie rzeczy.
Czytaj ze zrozumieniem Pełnomocnik lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru wycofał pozew przeciw wydawcy tygodnika „Sieci” A nie jak sobie piszesz tygodnik nie znalazł zapewne wystarczających dowodów na wykorzystanie publicznych funduszy

Tygodnik opublikował artykuł, więc zanim znowu zaczniesz tworzyć sofizmaty rozszerzenia lepiej abyś wiedziała o czym polemizujesz.

Obrazek

Z resztą niedługo będzie kolejny artykuł na ten temat ze strony autora poprzedniego artykułu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2017, 12:45 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
st1111 pisze:
Panie a jak ta Pana bajka?
El Comandante?


pan sie nie pyta o tego co bedzie El Comendante
To jeszcze tajemnica.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2017, 14:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Drogi Bronto,pozew wycofać może jedynie ten,kto go złożył.Dlatego wycofał go pełnomocnik p.Petru.Nie czytałam artykułu w gazecie,nie marnuję czasu na takie szmatławce.Z przytoczonego zestawienia wynika,że pp. Petru i Szmidt nocowali w tym samym czasie w tych samych hotelach,a nie ma tam numerów kont,z których wnoszono opłaty.Nie zamierzam śledzić dalej sprawy wyjazdu ludzi,których stać nawet na pobyt w Ritzu,a jeśli istotnie opłacono to z sejmowych pieniędzy,to niewątpliwie ekipa rządząca wywlecze to z hukiem.Nie mam też problemów z czytaniem ze zrozumieniem,to t y masz problem,bo w czytanych postach rozumiesz tylko to,co chcesz,po swojemu.Sofizmatów zaś utworzę sobie tu tyle,ile będę chciała, piszę tu dla rozrywki.Przestań tak wszystkich non stop pouczać,bo już nikt nie zechce ci odpowiadać.Tym bardziej,że nie zawsze masz rację.Skup się na wpisach merytorycznych,stanowiących podstawę do dyskusji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2017, 14:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Killashandra Ree pisze:
Drogi Bronto,pozew wycofać może jedynie ten,kto go złożył.Dlatego wycofał go pełnomocnik p.Petru.Nie czytałam artykułu w gazecie,nie marnuję czasu na takie szmatławce.Z przytoczonego zestawienia wynika,że pp. Petru i Szmidt nocowali w tym samym czasie w tych samych hotelach,a nie ma tam numerów kont,z których wnoszono opłaty.Nie zamierzam śledzić dalej sprawy wyjazdu ludzi,których stać nawet na pobyt w Ritzu,a jeśli istotnie opłacono to z sejmowych pieniędzy,to niewątpliwie ekipa rządząca wywlecze to z hukiem.Nie mam też problemów z czytaniem ze zrozumieniem,to t y masz problem,bo w czytanych postach rozumiesz tylko to,co chcesz,po swojemu.Sofizmatów zaś utworzę sobie tu tyle,ile będę chciała, piszę tu dla rozrywki.Przestań tak wszystkich non stop pouczać,bo już nikt nie zechce ci odpowiadać.Tym bardziej,że nie zawsze masz rację.Skup się na wpisach merytorycznych,stanowiących podstawę do dyskusji.

HAAAAAAAAAAAAAAAAA słodka hiba się zradykalizowałaś , libo MITOMANKA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2017, 14:33 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Teraz brontasiu wytłumacz nam nieoświeconym, jakim sposobem moralnym jest finansowanie z moich pieniędzy wariatów, przypuszczający szturm różańcowy na granice i bazy wojskowe?
Wytwórnia Papierów Wartościowych i Energa wsparła pieniążkiem ten cały cyrk. Oraz PRzewozy Regionalne.
No?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2017, 14:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Killashandra Ree pisze:
Drogi Bronto,pozew wycofać może jedynie ten,kto go złożył.Dlatego wycofał go pełnomocnik p.Petru.

Cieszy mnie to ogromnie, że zrozumiałaś, bo wczesniej wydawało ci się że
Killashandra Ree pisze:
jak mniemam-zawarto ugodę, to tygodnik nie znalazł zapewne wystarczających dowodów na wykorzystanie publicznych funduszy, bo inaczej parliby do procesu.Przecież to dla nich zysk i reklama!

Zabawne...

Cytuj:
Nie czytałam artykułu w gazecie,nie marnuję czasu na takie szmatławce.

A mimo to próbujesz polemizować z -
- Pełnomocnik lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru wycofał pozew przeciw wydawcy tygodnika „Sieci” A nie jak sobie piszesz tygodnik nie znalazł zapewne wystarczających dowodów na wykorzystanie publicznych funduszy

Nie czytasz uważnie tego na co potem odpisujesz.
Bum...

Cytuj:
Z przytoczonego zestawienia wynika,że pp. Petru i Szmidt nocowali w tym samym czasie w tych samych hotelach,a nie ma tam numerów kont,z których wnoszono opłaty.

Do tej pory twierdziłaś
Killashandra Ree pisze:
Jasne, Petru nie było na rękę dalsze publiczne grzebanie w prywatności, a pozwany tygodnik zapewne nie obroniłby się w sądzie.Stąd przypuszczalnie ugoda.

Dobrze, że na wszelki wypadek użyłaś słowa przypuszczalnie.
Taki szczegół, sprawa nie dotyczy jego prywatności a pieniędzy publicznych.
Nikogo normalnego nie interesuje z kim sypia Petru, natomiast za co sobie finansuje przejażdżki już tak, bo jest posłem.

Cytuj:
Nie zamierzam śledzić dalej sprawy wyjazdu ludzi,których stać nawet na pobyt w Ritzu,a jeśli istotnie opłacono to z sejmowych pieniędzy,to niewątpliwie ekipa rządząca wywlecze to z hukiem.

A mimo to nadal próbujesz polemizować, w zasadzie to nie polemizujesz. Kolejny raz okazało się, że piszesz coś nie znając tekstów źródłowych.
Analogicznie jak w przypadku projektu ustawy do zmian ustaw ad. pijących kobiet w ciąży.
To lekko zaskakujące...
Cytuj:
Nie mam też problemów z czytaniem ze zrozumieniem,to t y masz problem,bo w czytanych postach rozumiesz tylko to,co chcesz,po swojemu.

Ależ powyżej wykazałem, ze zabierasz zdanie bo wydawało ci się, ze zrozumiałaś to co czytałaś, mało tego w oparciu o coś czego nawet nie przeczytałaś.
To dobre...

Cytuj:
Sofizmatów zaś utworzę sobie tu tyle,ile będę chciała, piszę tu dla rozrywki

Ależ, proszę, ile tylko chcesz, manipulować dzięki sofizmatom też możesz ile tylko chcesz.


Cytuj:
.Przestań tak wszystkich non stop pouczać,bo już nikt nie zechce ci odpowiadać.

Ulalaaaa...........
Tu już sobie roisz.
To nie ja komentuję informacje nie znając i nie rozumiejąc treści. Tu to robisz.
Ja nie oczekiwałem przekręcania faktów z postu który miał tylko kilka linii i parę nieskomplikowanych słów.

To ty masz jakieś dziwne i irracjonalne parcie na stworzenie alternatywnej rzeczywistości co skrzętnie wyłuszczyłem w tym i poprzednim poście.

Cytuj:
Tym bardziej,że nie zawsze masz rację.Skup się na wpisach merytorycznych,stanowiących podstawę do dyskusji.

To akurat czy mam rację czy jej nie mam, nie zależy od tego jak ty rozumiesz lub nie rozumiesz to co wstawiam.

----

I tak oto wróciliśmy do postu którego zawartości nie przeczytałaś uważnie i w kolejnych twoich wpisach próbowałaś lawirować odbiegając od sedna informacji i przedstawiając wersję zupełnie odbiegającą od prawdy.

:arrow:
Cytuj:
Pełnomocnik lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru wycofał pozew przeciw wydawcy tygodnika „Sieci”. Chodziło o publikację dot. wyjazdów Petru i posłanki Joanny Schmidt oraz sugestie, że wykorzystywano na ten cel publiczne pieniądze.

W piątek przed Sądem Okręgowym w Warszawie miał się rozpocząć cywilny proces Petru z wydawcą tygodnika „Sieci”. Pełnomocnik lidera Nowoczesnej mec. Maciej Ślusarek oświadczył jednak na początku posiedzenia sądu, że wycofuje pozew i rezygnuje z roszczeń zawartych w tym pozwie.

W odpowiedzi pełnomocnik pozwanych mec. Dariusz Pluta oświadczył, że jego mocodawcy nie będą dochodzić zwrotu kosztów sądowych w tej sprawie.


Obrazek


Zabawne, zaplatałaś się w te twoje jedwabie, może czas je nieco skrócić...
Bum...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2017, 15:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
I tak analityk formalista rozebrał Cię,Killashandro,do rosołu.
Po Ci to było?

:oops:

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2017, 15:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
zritah pisze:
I tak analityk rozebrał Cię,Killashandro,do rosołu.
Po Ci to było,prosta mitomanko?

:oops:

Ja tam nie wiem za kogo ty uważasz damę w jedwabiach, ale zdecydowanie nie jest mitomanką.
Okresowo, nie uważnie czyta i reflektuje się post factum, co jest zdecydowanie mniej uciążliwe niż np twoja nadprodukcja postów bez znaczenia i objawiana przy tym wszem i wobec solidarność z grupką zacnie intelektualnych inaczej.

To wstydliwe dla ciebie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2017, 15:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Bronto pisze:
Ja tam nie wiem za kogo ty uważasz damę w jedwabiach, ale zdecydowanie nie jest mitomanką.
Okresowo, nie uważnie czyta i reflektuje się post factum, co jest zdecydowanie mniej uciążliwe niż np twoja nadprodukcja postów bez znaczenia i objawiana przy tym wszem i wobec solidarność z grupką zacnie intelektualnych inaczej.

To wstydliwe dla ciebie...

Ojoj,nadprodukcja postów.
Popatrz na siebie,zacny bajkopisarzu,
i swoją nadprodukcję.Mitomaństwa.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 89  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group