forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 85, 86, 87, 88, 89
Autor Wiadomość
Post: 26 lis 2020, 16:13 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 980
Komandor pisze:
Mimo to jednak niezbyt mądrzy. Mieć parcie na władzę, koryto i brylowanie na salonach Europy to jeszcze nie świadectwo mądrości.

Jakby byli cwani to jednak bardziej analitycznie i przyszłościowo wsłuchiwali się w głos ludzi tych na samych dole piramidy......

Będę trwać przy swojej ocenie "niezbyty mądrych idiotów". Oni są wyrafinowani w swoim cyniźmie. Liczą też zapewne nieprzebrane rzesze komandorów w elektoracie, którzy podtrzymują mit o "niezbyt mądrych". A w to im graj. Zawsze się znajdzie wystarczająca ilość frajerów. którzy z zaciśniętymi zębami pójdą znów na nich zagłosować. i da capo al fine.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2020, 17:50 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Cwany to był (bo obecnie jakby trochę zgłupiał PiS) , A jakby PO (i inni) była taka cwana i wyrachowana w swoim cynizmie (po mistrzowsku) to by tylko przez przypadek władzę na jedną kadencję oddala. A nie dołowała w sondażach w idealnej dla opozycji momencie.
Ale zweryfikuje swoją tezę. Oni są głupi wyrachowani w swoim cynizmie. Bo nic nie przeszkadza być głupim wyrarachowanym cynikiem.
Głupota nie ma nic wspólnego z inteligencją. Geniusze potrafią być głupi w różnych sytuacjach. Tak samo jak lenistwo intelektualne ( i takie zwyczajne). Im nie chce myśleć, i coś wymyślać by ludzi chwilowo. A "jebać PiS" to każdy głupek jest w stanie wymyślić. Tak samo jak i "wypierdalać". Ale przynajmniej panie od "wypierdalać" nie są leniwe Tak zwyczajnie. A już Trzaskowski tak. I intelektualnie bo zero wizji i zwyczajnie bo jakoś pracy organizacyjnej też nie widać. Zmarnował olbrzymi potencjał. Cwana i wyrafinowana osoba tak nie robi. Wide Palikot & Co. po oburzeniu krzyżowym.

PS. Muszę jeszcze odnieść się do tego:

Cytuj:
Liczą też zapewne nieprzebrane rzesze komandorów w elektoracie, którzy podtrzymują mit o "niezbyt mądrych".


Otóż nie. Ja prędzej mogę zagłosować na wyrachowanych (i złych) cyników bo ci chociażby z wyrachowania coś jednak pożytecznego i dla innych zrobią jak na idiotów, głupków, oszołomów czy fanatyków. Nawet jak by byli ludźmi o najlepszym serduszku na świecie i przepełnieni miłością do mnie i do innych.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2020, 19:02 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 980
Nie dogadamy się panie Komandorze - ja o podtrzymywaniu mitu, a pan o zagłosowaniu. Sorry.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2020, 19:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
Qśka QqRydz-Qqć pisze:
To jednak nie idioci (jak w tytule wątku), ale cyniczni cwaniacy. Jak to wszyscy prawie politycy. A gdzie idioci? No, gdzie. Urn ci u nasz dostatek.

Dokladnie. Na samym poczatku tego watku o tym pisalem
viewtopic.php?f=4&t=1077#p214358
Cytuj:
To nie są idioci. To są bardzo wygodnickie kurwy, które zbierają ciężki hajs za pierdzenie w sejmowe stołki, mają przywileje niedostępne zwykłym śmiertelnikom, łażą do mediów i pierdolą dyrdymały. No żyć kurwa, nie umierać.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lis 2020, 12:20 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Owszem, plują...wszystkie 47 osób ! Tyle naliczyłem na FB.
I to tylko ci, którzy nie są uzależnieni od opinii kościoła.
Cała reszta, - a więc w zasadzie wszyscy politycy, bez względu na "kolor" opcji, - nie pozwolą sobie na zwarcie z tą sektą.
Albowiem jest ona jeszcze w tym kraju wystarczająco silna, by mieć wpływ na wynik wyborów.
A przy tak podzielonym społeczeństwie, każdy, kto ma zamiar zasiąść "w ławach", - musi się liczyć.
Wniosek może być jeden: Obiecasz kościelnym oszustom, że zrobisz z nimi porządek, nie masz szans w wyborach.
Wyjście: - obiecać kościołowi wisienkę z tortu, - wtedy też nie wygrasz...bo przeciwnicy nie pójdą do urny.
I chuj bombki strzelił - nadal impas. Czyly kurdupel u władzy.
Jedynym wyjściem, - mówisz jedno, robisz drugie !
Tylko kto uwierzy dziś politykowi, że zrobi inaczej aniżeli obiecuje.......chyba, że to będzie Pinokio... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lis 2020, 21:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
kpt Andrzej Czechowicz (obecnie płk rezerwy czyli w stanie spoczynku) piszę książkę - o między innymi o agenturalnej działalności szefa RWE Jana Nowaka Jeziorańskiego podczas okupacji.
+++++++++++++
Cytuj:
W książce piszę nie tylko o Nowaku. Jest dużo nowych informacji na temat rozmaitych osób. To będzie jak wrzucenie granatu do miejskiego wychodka, kolokwialnie mówiąc. Nie boję się pisać tego, co myślę. A co mi zrobią? Zastrzelą mnie? To się tylko obróci przeciwko nim, bo zrobią mi reklamę. W jakimś stopniu przypominałoby to próbę morderstwa byłego rosyjskiego oficera w Wielkiej Brytanii, która już mocno zaszkodziła samym Rosjanom.

Mówi pan o wydaleniu dyplomatów? Przecież Rosjanie mogli się tego spodziewać.
Cytuj:
W mojej opinii absolutnie nie spodziewali się, że tyle krajów będzie solidaryzować się z Wielką Brytanią. Uważam, ze zaskoczyła ich skala. Zabójstwo miało być testem cierpliwości Zachodu. Trzeba się spokojnie zastanowić, czy takie działania nie służą Rosjanom do sprawdzenia, jak daleko posunąć się mogą, chociażby w temacie Ukrainy. No a przy okazji prezentują szpiegom prostą regułę – Rosja zabija zdrajców. My natomiast ledwo interesujemy się rosyjską agenturą w Polsce.

A gdzie by pan jej szukał?
Cytuj:
Wśród tych, którzy dążą do odciągnięcia nas od Europy. Przyjrzałbym się każdej takiej osobie. Ludzie często sugerują, że interesować się trzeba tymi, którzy w okresie PRL mieli pozycję. To jest niewybaczalny błąd. W latach osiemdziesiątych wywiad rosyjski miał już w nosie komunistów. Interesował się tymi, którzy mogą mieć jakiś realny wpływ na politykę nawet dziś - Rosjanie myśleli perspektywicznie. Teraz zbierają tego plony.

PS. Antek Macierewicz - pierwszy na liście?

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lis 2020, 9:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Arnolt Mietelneger pisze:
Pytanie. Co to ma wspólnego z "opozycja w Polsce to idioci" ?? Dzięki.

Nie wiesz co może mieć wspólnego opozycja wobec opozycji? A w tym układzie idioci po obu stronach?

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2021, 22:40 
Offline

Rejestracja: 21 gru 2020, 18:00
Posty: 426
Nic się nie zmienia.
Platforma Obywatelska to Partia schyłkowa.
I pomyśleć że kilka tygodni temu świętowali swoje 20 lecie.
Od dwóch tygodni słyszałem medialnie krzyczących Głównych Platformersów.
Zachwalali w internecie i telewizji swoją konferencję programową.
Z zapowiedzi Głównych Platformersów było słychać że teraz to będzie "Wielkie Bum!".
Zapowiadali "Nowe Otwarcie" - nowy pomysł na Polskę i pomysły na politykę.
Miał być nowy program i w ogóle wszystko nowe.
Tyle z zapowiedzi.
No i odbyła się konferencja prasowa Rafałka Trzaskowskiego i Boryska Budki.
I zgadnijcie co ! ?
Żadnego "wielkiego Bum" i "Nowego Otwarcia" nie było.
Zamiast tego odpalony malutki kapiszonek i stare, odgrzewane kotlety.
Największa partia opozycyjna w Polsce nie ma żadnego pomysłu na siebie.
Borysek i Rafałek przedstawili zbiór jakichś mglistych ogólników, bez żadnych konkretów.
Mówili że odpolitycznią sądy odkręcą to co PiS zaorał podczas swoich rządów.
Ale żadnych konkretów jak to zrobią.
Zapowiedzieli "powołanie Koalicji 276".
Znaczy cała Opozycja ma się zjednoczyć pod ramionami Platformy tak aby mieć 276 posłów
w przyszłym sejmie i móc obalać weto Prezydenta Dudy.
Ani słowa o Prawie Aborcyjnym, pomysłów na walkę z COVID-19, Służbie zdrowia, Podatkach.
W zasadzie to taka konferencja prasowa tak o niczym.
Tyle zrozumiałem z "Nowego Otwarcia Platformy".

_________________
Wąchanie kleju marki Urban powoduje odjeb, Spiski, widzenie faszystów, Elvisa, Wielkiej Stopy, i mówienie po Rusku z lekkim GRU akcentem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2023, 8:20 
Offline

Rejestracja: 07 mar 2021, 12:50
Posty: 307
...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 85, 86, 87, 88, 89

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group