forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 wrz 2018, 18:21

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

........... Mnie już nikt nie namówi, żebym na którego
partyjnego wieprza głosował. Wszyscy oni warci sznura na suchej gałęzi.

zeby skutecznosc byla, galaz wytrzymala byc powinna, sucha to mi slaboscio tronci.... :lol: :mrgreen:

Awatar użytkownika

Boruch pisze:
Cytuj:
Układ między Gersdorf a PiS?

Pierwsza Prezes Sądu Najwyższego zdecydowała się na unik w starciu z prezydentem i PiS. Choć formalnie nie rezygnuje ze stanowiska, to zamierza wziąć długi urlop. Według informacji Onetu, to może być element poufnej umowy między Małgorzatą Gersdorf a obozem władzy.

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... is/t4pqck7

Ludzie protestują a to babsko idzie sobie na urlop. Który to już raz Gersdorf zachowuje się jak idiotka?

Panie Bor nie tak ostro, ona musi iść na urlop coby dać czas TS w Luksemburgu na przygotowanie i rozpatrzenie tego burdelu którego narobił PAD w polskim SN. I tak zrobiła to za późno bo ten palant zdążył wysłać im powiadomienia o przeniesieniu w stan spoczynku. No chyba, że te kwity zostaną kiedyś żelaznymi dowodami przed TS . Czy ich ktoś postawi ? Może ? Na pewno nie będzie to Kopoczowo która przejebała głosowanie nad TS dla "0" i presesa w 2015. Potem tłumaczyła, że "pan ziobro nie jest taki żeby się mścić" - czy jakoś tak. Nie mogła być na głosowaniu bo załatwiała sprawy rodzinne swojemu UPA-dlińskiemu zięciowi.

Awatar użytkownika

To normalne, że pisdzielce niczego dobrze zrobić nie potrafią a tacy już "profesjonaliści". Nawet ustawy choćby pozorującej prawo nie potrafią napisać tak aby wnieść tam odpowiedni paragraf, który pozornie choćby zgodnie z prawem pozwalałby na o odwołanie prezes SN. Oni się tu zakiwali jak Nejmar z Belgią.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Podczas gdy Sejm w ekspresowym tempie przyjmował piątą już nowelizację ustawy o Sądzie Najwyższym, sędziowie z Krakowa zapoczątkowali niezwykłą akcję, do której szybko włączyli się prawnicy - i nie tylko - z innych części kraju. Lawina pocztówek z życzeniami dla "I Prezes SN do 2020 roku" szła do prof. Małgorzaty Gersdorf. - W ten sposób chcemy ją symbolicznie wesprzeć i pokazać, że tak, jak ona nie odpuszcza - tak i my nie odpuścimy - mówi nam sędzia Waldemar Żurek.

Ten pomysł zapewne ostatecznie rozwali tę pisowską bandę. :lol:

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... es/4pez26m

Patrząc na to wszystko co w ostatnich dniach się dzieje z SN można dojść do wniosku, że..............a może lepiej pisał nie będę bo poniektórzy obrażą się na mnie.

Ręce opadają. Dorżnęli nam państwo i wolność a opozycja bawi się w akcje jak kiedyś w PRLu w "Ekranie z Bratkiem". Przyślij list, pocztówkę a spośród nich wylosujemy nagrodę. A nagrodą był różne gadżety, między innymi hełmofon Janka z Czterech Pancernych.....

Kurwa ręce opadają.

Ja pierdole. Chyba lepiej zagłębić się w jakiś kabaret, książkę, lub jakiś nałóg, bo z tym narodem nie idzie robić. :evil:

Ech! - Boruchu,Boruchu;
Nie bądź naiwny. Wysyłając pocztówki zmienią sytuację w kraju.........chybaś gupi!
Tak sobie wczoraj, - po obejrzeniu programu Kuby Wątłego, - w brzuchu pomyślałem:
Cały czas, wszyscy mają pretensje do społeczeństwa, ze jedynie garstka lemingów chodzi protestować.
A niby jak mają protestować ludziska, którzy zapierdalają po dziesięć godzin w robocie by na chleb zarobić gdyż jesli szef się dowie, że wyjechał do Warszawy na protest, - wywali gościa/kobitę na zbity pysk i będzie musiał zasilić szeregi tych, co puszki zbierają.
Na całym świecie jest tak, że "u steru" są elity. Lemingi mogą co najwyżej się mlasnąć.
Problem, - moim zdaniem, - polega na jakości tych elit.
Bo co, - np. obchodzi szarego zjadacza chleba - że kłopoty ma prof. Gersdorf czy Rzepliński.
Leming chce mieć co do gara wsadzić więc jeśli ktoś mu przyznaje 500+, jasnym jak słońce jest sytuacja, że to na tego "dobroczyńcę" będzie głosował.
To przecież naturalnym jest.....czyż nie ?!
To z tego powinni sobie zdawać sprawę poprzednicy chcąc utrzymać się przy korycie.
Podejrzewam, że większość społeczeństwa, -zanim się afera z SN czy TK nie rozpętała, - nie mieli pojęcia, kim jest Rzepliński albo Gersdorf. Sam o tym nie wiedziałem.
A już o tym, co oni robią i jakie to ma znaczenie dla kraju, - do dziś niewielu zdaje sobie sprawę.
Co gorsza, nie społeczeństwo jest temu winne a system oświaty. Gdyż to od niego zależy, co o
obywatel będzie o polityce i sposobach zarządzania Państwem - wiedział.
I tu mam zagwozdkę:
Czy aby nie jest tak, że to celowa robota dotychczasowych decydentów by to społeczeństwo utrzymywać na takim a nie innym poziomie. A już na bank nie zależy na światłym społeczeństwie - kościołowi. To stąd tak doskonale układająca się współpraca tych dwóch instytucji.
Niestety, ale Polak z natury leniwy do nauki co jest na rękę tym u koryta.
Nadzieją jest w tej sytuacji, - dojście do władzy ludzi, którzy spojrzą na to z właściwej strony.
Ale to nie mogą być lemingi tylko elity którym zależeć będzie nie tylko na swoim dobrostanie ale na całokształcie.
Niestety, jak na razie takich nie widzę. A ci, którzy by mogli coś w tej sytuacji albo nie chca albo są sekowani przez dotychczasowych rządzących oraz głównego oponenta jakim jest kościół.
Widzę ciemność........ciemność widzę....... :(

Awatar użytkownika

Posłałem moją lepszą połowę do miasta po jedno piwo. I się napierdolę, bo co mi zostało.

Awatar użytkownika

Niech weźmie całą kratę.

Awatar użytkownika

Jedno mi wystarczy. Muszę dbać o zdrowie. Już mam fazę. :lol:

Awatar użytkownika

Boruch pisze:
Jedno mi wystarczy. Muszę dbać o zdrowie. Już mam fazę. :lol:

Gdybyś wsiadł do kabiny w aucie Czytnika, to pewnie od oparów wytwarzanych przez niego byś się schlał i zarzygał mu tapicerkę. Na stopa to on pewnie cię nie weźmie. :lol:

Awatar użytkownika

A co Ty z tym Czytnikiem tu wyskakasz?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.