forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 sie 2017, 10:35 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol:
No i jebłem do tyłu na plecy razem z krzesłem.........!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sie 2017, 10:42 
Upadając, mam nadzieję, że też się jebnął w łeb! A, poza tym, co to jest, kurwa, pyrlik?!!! ;)


Na górę
  
 
Post: 17 sie 2017, 10:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 8:11
Posty: 224
Młot.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sie 2017, 17:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
lachociąg pisze:
Ksionc pierdolnął się pyrlikiem w łeb i nie dość, że ma sraczkę, to jeszcze będzie idiotą do końca swoich dni. Szkoda, bo kiedyś był całkiem, całkiem.


Ty lizaku miejsca po jajach adasi, pytał cię ktoś o zdanie? Ciebie pierdolnięto równocześnie z dwóch stron - z jednej pyrlikiem, z drugiej żelazkiem. Dlatego głupią pizdą zostaniesz dośmiertnie. I nie wtrącaj się, jak starsi rozmawiają, ino spierdalaj na forum gimbusów. Tam zabrylujesz! :lol:


@Staruchu, ócz siem, bo ja wiecznie żył nie bendem!

Obrazek

Z lewej pyrlik, z prawej żelazko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sie 2017, 18:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Naukowo, oznacza również jednoznaczne i porządnie a tu mamy dowolność, który, się pytam, bom ciekaw, ten co leży z prawa na lewo czy ten z lewa na prawo, bo na razie info takie: P-to jaki był samochód? O-czerwony.
Który to pyrlik?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sie 2017, 18:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
A nie wiesz, którą rękę masz którą?
To jak krowie na rowie:

Obrazek


Obrazek

Za Wiki:
Cytuj:
Pyrlik i żelosko (ostro zakończone narzędzie). W Polsce poza Górnym Śląskiem zwane perlik i żelazo. W heraldyce na spodzie leży żelosko, a na nim pyrlik (choć i niewłaściwe formy, w odwrotnej kolejności się na herbach miejskich zdarzają)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sie 2017, 7:37 
Ktoś, ale kto, nie powiem, zapytał mnie na PW - O co chodzi? I o co chodzi tym palantom? Postanowiłem odpowiedzieć publicznie.

Mnie już o nic nie chodzi, nie mam już sił walczyć z wiatrakami, infantylizm, jaki tu się ujawnił, przeraził mnie, a tym kilku osobom rozumiejącym otaczającą rzeczywistość, nic nowego nie mam do powiedzenia. Natomiast redakcja, wydaje mi się, prowadzi tu sobie eksperyment socjologiczny, sprawdza wytrzymałość na upodlenie, oprócz postów usuwanych z powodów zrozumiałych, usuwa się tu posty absolutnie niekwalifikujące się do usunięcia, ani z powodów politycznych, ani merytorycznych, czy jakichkolwiek innych. Ostatnie dwa przykłady z setek innych podobnych. Informacja o śmierci osoby związanej z miejscem prezentowanym na zdjęciu w wątku – Moje miasto w obrazach – wyrzucona w niebyt. W dyskusji o Beatlesach informacja o Abbey Road i I Want You Lennona, wyrzucona. Co prawda, Canilupus, to zupełny idiota, ale nie wydaje mi się, aby to było skutkiem jego zidiocenia, a ktoś steruje idiotą, Trzynastego wykluczam z udziału w tym plugawym eksperymencie, to człowiek nie tylko wybitnie inteligentny, ale i mocny moralnie, ani nie splugawiłby się udziałem w gnojowicy, ani nie pozwolił sobą manipulować. Tak więc, parchacizna robi sobie na tej malutkiej grupce doświadczenie - jak można zamieniać ludzi w gówno.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 19 sie 2017, 10:27 
Panie Barycki! Nie doszukiwałabym się jakiejś znaczącej roli Redakcji w forumowym życiu. Natomiast co do reszty: jacy userzy, tacy moderatorzy, tyle i tylko tyle.
To co ważne, mimo wszystko, przebija się przez ten cały infantylizm, a oczekiwać więcej...cóż, chyba nie w internecie na jakimś mało znaczącym forum.


Kropla drży skałę!


Na górę
  
 
Post: 20 sie 2017, 6:02 
Przekazałem Panu Baryckiemu Pani zastrzeżenia, odłożył butelkę z nalewką truskawkową, co natychmiast zaniepokoiło fruwające nad nim jasne anioły i zadumał się, a potem dopił do dna butelkę nalewki truskawkowej i kiedy już jasne anioły uspokoiły się, powiedział – tak, odpowiedzialne za to, że rozwój psychiczny 90% populacji 20-30-tolatków jest na poziomie 12-tolatków, a intelektualny, dorównuje 9-ciolatkom, są plamy na Słońcu. Niestety, burze elektromagnetyczne nie oszczędziły i 90% całej reszty populacji. W żadnym razie nie ponoszą za to odpowiedzialności żadne redakcje.


Na górę
  
 
Post: 20 sie 2017, 8:19 
Panie Barycki! Wskazana populacja w dupie ma wszelkie redakcje, a większość z nich nie przeczytała żadnej książki. To podatna na manipulacje grupa wiekowa, albowiem nie posiada zdolności analizy. Ale i w innych grupach wiekowych zdarzają się rodzynki, co to przeczytali wiele i nic z tego nie wynika, weź Pan takiego Borucha i co bardziej pyskatych tegoż foruma. Ehhh, z przodu dupa, z tyłu dupa..sraczka ogólnonarodowa. I kto ponosi za to winę?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group