forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 2:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 lip 2017, 18:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wałęsa pogrąża się bardziej tym, że nie chce się przyznać do współpracy niż tym, że w pewnym okresie, zresztą nie najważniejszym, współpracował. Gdyby chciał, gdyby sie odważył zamknąłby pyski Kaczyńskiemu i jego świcie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lip 2017, 18:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ale nie mnie- Bolek,Bolek,Bolek.................

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lip 2017, 19:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Bo Pan jest "histeryczna opozycja" Panie Stachu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lip 2017, 19:12 
Boruch pisze:
Wałęsa pogrąża się bardziej tym, że nie chce się przyznać do współpracy niż tym, że w pewnym okresie, zresztą nie najważniejszym, współpracował. Gdyby chciał, gdyby sie odważył zamknąłby pyski Kaczyńskiemu i jego świcie.

I co? I uważasz, że to załatwiłoby sprawę?
Że dalej radośnie można by było pierdolić, że to robole obaliły system?
Wałęsa i ta jego współpraca to najmniej wazny epizod w tym całym geszefcie. I Lechu dobrze o tym wie, i Kaczy również, dlatego tak beztrosko podchodzą do tematu. Bo tak naprawdę ileż, kurwa, lat można wałkować sprawę współpracy?
Dla mnie jest ważne kto powinien odpowiadać za zbrodnie przeciwko narodowi polskiemu, którego miliony obywateli zostały wpędzone w biedę i wykluczenie, skutkujące samobójstwami na tle ekonomicznym i zgonami z braku dostępu do cywilizowanych rozwiązań socjalnych.
Chuj wbijam w Wałęsę. To drobny cwaniaczek i marionetka. Trybik w maszynie do mielenia społeczeństwa.


Na górę
  
 
Post: 26 lip 2017, 19:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
...
Chuj wbijam w Wałęsę. To drobny cwaniaczek i marionetka. Trybik w maszynie do mielenia społeczeństwa.


Trzeba by dopisać "tani" za wiele to on nie kosztował


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lip 2017, 19:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Boruch pisze:
Wałęsa pogrąża się bardziej tym, że nie chce się przyznać do współpracy niż tym, że w pewnym okresie, zresztą nie najważniejszym, współpracował. Gdyby chciał, gdyby sie odważył zamknąłby pyski Kaczyńskiemu i jego świcie.

I co? I uważasz, że to załatwiłoby sprawę?
Że dalej radośnie można by było pierdolić, że to robole obaliły system?
Wałęsa i ta jego współpraca to najmniej wazny epizod w tym całym geszefcie. I Lechu dobrze o tym wie, i Kaczy również, dlatego tak beztrosko podchodzą do tematu. Bo tak naprawdę ileż, kurwa, lat można wałkować sprawę współpracy?
Dla mnie jest ważne kto powinien odpowiadać za zbrodnie przeciwko narodowi polskiemu, którego miliony obywateli zostały wpędzone w biedę i wykluczenie, skutkujące samobójstwami na tle ekonomicznym i zgonami z braku dostępu do cywilizowanych rozwiązań socjalnych.
Chuj wbijam w Wałęsę. To drobny cwaniaczek i marionetka. Trybik w maszynie do mielenia społeczeństwa.




Nie wmawiaj mi tego czego nie powiedziałem. Wypowiedziałem sie tylko na temat współpracy Wałęsy ze służbą bezpieczeństwa.

A co do przyczyn upadku PRLu to uważam, że upadek nastąpił z przyczyn głównie ekonomicznych. System gospodarczy był utopijny i niewydolny i musiał zdechnąć. Z tego samego powodu upadł ZSRR. Jak na razie uratowały się tylko Chiny bo tam zauważono, że jeżeli nie wprowadzi się elementów gospodarki rynkowej to też padną. A Wałęsa był jedynie parawanikiem, za którym kryli się kolejni chętni do przejęcia władzy i dzielenia się fruktami. Toż to gratka jakich mało. W parlamencie i na niektórych intratnych stolcach mamy tych ludzi licząc od roku 89.

A to, że zrobiono z Wałęsy ikonę noblistę wynika z tego, że trzeba było światu wytłumaczyć wymianę elit, że teraz czyli od roku 89 z kraju gdzie rządzi partia, czyli nikt dołączamy do świata cywilizowanego gdzie jest "normalnie" i rządzi humanistyczna elita. Inaczej szary lud gotowy doznać szoku i rozbiec się po świecie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lip 2017, 21:43 
polar pisze:
miliony obywateli zostały wpędzone w biedę i wykluczenie

To jako to, Panie Polar, jest w końcu, bo ja już mam jeden wir w głowie. Czyżby okazało się w zeszłym tygodniu, że to nie czerwone sekretarze wpędziły naród w biedę i wykluczenie, a w dobrobyt i awans społeczny, z czego został po upadku PRL-u obrabowany? No, bo jeszcze dwa tygodnie temu przekonywał mnie Pan w sposób ściśle matematycznie naukowy, że czerwona zaraza za PRL-u wpędziła naród w biedę i wykluczenie. To powiedz mi Pan, jak biedni i wykluczenie za PRL-u, mogli zostać po upadku PRL-u wpędzenie w biedę i wykluczenie, skoro już biedni i wykluczeni byli? Ja człowiek prosty, a zresztą, co tu dużo gadać, po prostu, cham zwykły, nie wiem, ale Pan, czy Pan Boruch, człowiek mądry, czy Pani Korbaczeska, osoba bardzo inteligentna, a już szczególnie, Pani Rose, wybitna intelektualistka, potraficie mi durnemu tę logiczną zagadkę wyjaśnić.

Adam Barycki

PS. Matko boska, już wiem, toż przecie wyjaśni mi to wszystko w sposób ściśle matematycznie naukowy, Pani Agafia, Ona potrafi tak klarownie Panu Broto wyjaśnić, że jest idiotą, to i mnie przekona łatwo, żem dureń i bez żadnego powodu się dziwuję.


Na górę
  
 
Post: 26 lip 2017, 22:19 
polar pisze:
pierdolić, że to robole obaliły system


Niestety, Panie Polar, ale PRL obaliły robole, sam widziałem, jak boga kocham, szli i krzyczeli – chcemy chleba. Sam jestem świadkiem, że za PRL-u z chlebem nie było łatwo, pamiętam, jak rano w wigilię stałem w długiej kolejce za chlebem, aż skurwensyny wyjmą gorący z pieca, a jeden komunista od zaplecza dostał cztery bochenki, na pewno był komunistą, bo cała mordę miał czerwoną, oprócz nosa tylko, nos miał fioletowy i nie podobało to się robotnikom, że czerwonym bez kolejki dają, dlatego obalili, a Kuronia, ani Pana Kuma nie widziałem, aby krzyczeli – chcemy chleba – dlatego nie mieli powodu obalać.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 27 lip 2017, 8:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
I myślisz, że ktoś ci w to uwierzy? Te kolejki za świeżym chlebem prosto z pieca to z braku pokory do kromki chleba. Żarli świeży, jeszcze ciepły, prosto z pieca, choć wiadomo, że po takim tylko wzdęcia i gazu cieplarnianego przybywa w atmosferze, albo sraczka. Chleb z dwóch dni po śmietnikach się walał. A tow sekretarz wzywał w TV żeby szanować chleb. Z braku szacunku dla chleba i rozpasania nadmiarem żywności wszystko było.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2017, 8:42 
barycki pisze:
polar pisze:
miliony obywateli zostały wpędzone w biedę i wykluczenie

To jako to, Panie Polar, jest w końcu, bo ja już mam jeden wir w głowie. Czyżby okazało się w zeszłym tygodniu, że to nie czerwone sekretarze wpędziły naród w biedę i wykluczenie, a w dobrobyt i awans społeczny, z czego został po upadku PRL-u obrabowany? No, bo jeszcze dwa tygodnie temu przekonywał mnie Pan w sposób ściśle matematycznie naukowy, że czerwona zaraza za PRL-u wpędziła naród w biedę i wykluczenie. To powiedz mi Pan, jak biedni i wykluczenie za PRL-u, mogli zostać po upadku PRL-u wpędzenie w biedę i wykluczenie, skoro już biedni i wykluczeni byli? Ja człowiek prosty, a zresztą, co tu dużo gadać, po prostu, cham zwykły, nie wiem, ale Pan, czy Pan Boruch, człowiek mądry, czy Pani Korbaczeska, osoba bardzo inteligentna, a już szczególnie, Pani Rose, wybitna intelektualistka, potraficie mi durnemu tę logiczną zagadkę wyjaśnić.

Adam Barycki

PS. Matko boska, już wiem, toż przecie wyjaśni mi to wszystko w sposób ściśle matematycznie naukowy, Pani Agafia, Ona potrafi tak klarownie Panu Broto wyjaśnić, że jest idiotą, to i mnie przekona łatwo, żem dureń i bez żadnego powodu się dziwuję.


To może ja Panu powiem, kurwo stara, jak było. Otóż komuniści troszkę wpędzili w biedę ten nasz lud prosty i siermiężny ale dla niepoznaki, dla zatarcia sladów i mataczenia, budowali jak głupki, rozwijali przemysł i rolnictwo, bo wiedzieli, że wszystkiego na raz nie można ukraść. Trza troszkę zasłonę postawic z mgły swiadczeń socjalnych, szkolnictwa, opieki medycznej...
Potem przyszli liberałowie z duzymi uszami, tacy jak Geremek i Balcerowicz a i innych wielu. Ci powiedzieli, mrozimy chłodzimy i już. Szokowo! Naród wychłodzony, zszokowany ni chuja nie czuł, tak jakby narkozę mu dali i głupiego jasia na raz. I temu narodowi do czysta dupę ogolili w tej śpiączce znieczuleniowej. Jak sie naród obudził to już był wyruchany we wszystkie dziury. Pan wybaczy, że ja tak obcesowo, ale inaczej by pan nie zrozumiał, stara kurwo!


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group