forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 lip 2017, 15:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Adasia zna to z autopsji. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2017, 16:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
Nie zapomnij Pan wsadzić sobie jednego w dupę, będzie się Panu lepiej wracało.

Adam Barycki

:lol: :lol: :lol: :lol:

Spadłem ze stołka. :lol: :lol: Trzeba było mi o tym powiedzieć jak wychodziłem stara kurwo.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2018, 13:45 
Cytuj:
Rozszerzony opis:

Izrael zorganizował konferencję w Brukseli podczas której zostanie opracowany tekst rezolucji wzywającej wszystkie kraje UE do przyjęcia rozszerzonej definicji antysemityzmu według której m.in. zakazane jest, jako działalność fundamentalnie antysemicka, wzywanie do bojkotu Izraela, nałożenia sankcji i nieinwestowania w Izraelu.

Izrael chce aby ci politycy i partie polityczne które przekroczą zdefiniowane przez Izrael "czerwone linie" zostały wykluczone z możliwości sprawowania rządów w swoich krajach.

Izrael chce wymusić aby wszyscy Europosłowie i wszystkie partie polityczne w Europarlamencie podpisały się pod tekstem tej rezolucji jeszcze przed wyborami w maju przyszłego roku.



Na górę
  
 
Post: 02 lis 2018, 14:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Żądać to oni sobie mogą. Jak ja bym opisał swoje żądania to niektórym by przepona ze śmiechu pękła. :lol: A poza tym może być problem tłumaczenia z ichniego na nasze. Ustalenia z konferencji mogą być nieścisłe i różnie interpretowane. Może to działać niekorzystnie na niektóre gorące głowy. Ale to już ich problem.

Może tak jakieś źródełko, czy czasem nie jakie nazilskie? :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2018, 15:21 
Boruch pisze:
Może tak jakieś źródełko, czy czasem nie jakie nazilskie? :D

Oczywiście, że tak.
A są jakieś inne komentujące parchate zakusy?


Na górę
  
 
Post: 02 lis 2018, 16:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Boruch pisze:
Może tak jakieś źródełko, czy czasem nie jakie nazilskie? :D

Oczywiście, że tak.
A są jakieś inne komentujące parchate zakusy?


Są - "GW". Czemu zia pan antysemityzmem? "Parchate" jest tu zbędne.

Niech pan lepiej podziwia Żydów za ich szczególną staranność o własny interes. Właśnie na tym sztuka polega. My nigdy nie nauczymy się jak to robić.

Tak sobie pomyślałem i zastanowiłem się głębiej nad problemem. Wszedłem w skórę Izraelity i stwierdziłem, że praktycznie pomysł ten jest i nierealny do realizacji ale może tylko pozornie. Może ci Izraelici maja trochę racji? Może wystąpią kiedyś takie okoliczności, które wobec faktu będą logicznym wyjściem Izraela z sytuacji? Oto moja teza.

Dajmy na to mamy w środku Europy kraj mlekiem i miodem płynący, rządzony przez znanego z powiedzmy sobie kontrowersyjnych poglądów wodza. Załóżmy, że po kilkunastu latach szczęśliwego panowania i "dobrej zmiany" z tylnego siedzenia, gdzie za nic się nie odpowiada wódz umiera w końcu na gangrenę kolana. :D Ktoś się zdziwi, że w dzisiejszych czasach gangrena zwala człowieka? A jak człowiek ten w pełni poświęcenia dla ojczyzny lekceważył lekarzy i kolano bo święte mu było dobro ojczyzny i obywateli oraz ojca dyrektora? :D :lol:

Po śmierci owego męża zaczyna się walka o schedę w partii Prawomyślnych i Sumiennych. :o Kraj popada w kryzys. :shock: I na ratunek idzie siła dotychczas lekceważona przez ww partię naszego herosa, który zszedł był. :cry: :cry: To nasi narodowcy. Nasi radykaliści pod przywództwem rodzimego Benito Mussoliniego, Mariana Kowalskiego. :lol: :lol: Zaczyna się więc przemiana w Polsce, a przede wszystkim wypływa brunatna ideologia. :o :o Nowe porządki to likwidacja parlamentu. Całą władzę dzierży Marian. Marian to człowiek odważny nie boi się brzemienia władzy jak jego kulawy poprzednik. :lol: Na premiera namaszcza Piotra Rybaka tego od palenia kukły żyda. :lol: Wybitna postać. :lol: Ministrami zostają pomniejsi nacjonaliści, jak imć pan Bosak, Winnicki, Zawisza. Skromnie. Więcej nie potrzeba, rząd oszczędnościowy.

No i cóż, zaczynają się rządy - na pierwszy ogień idzie podważanie państwowości Izraela, holokaustu, oskarżenia o bezprawne zawłaszczanie mienia, uzupełnia się listę Żydów ukrytych pod polskimi nazwiskami, zabrania się wjazdu Chasydów do Polski na uroczyste modlitwy przy grobie cadyka Elimelecha Weissbluma oraz odwiedzin przez obywateli Izraela i wszystkich Żydów nazistowskich, niemieckich obozów koncentracyjnych na terenie Polski ( zgodnie z ustawą o IPN), zamyka się muzea poświęcone kulturze żydowskiej i synagogi.

Izrael reaguje na te fakty wyraźnego antysemityzmu bardzo radykalnie, w swoim stylu kierując zawiadomienia do wszelkich możliwych instytucji i trybunałów na świecie - skarżąc rząd w Polsce. W odwecie nasz Marian szykuje sankcje wobec Izraela podyktowane antysemityzmem. Tak więc mamy sytuację, która może się zdarzyć. Oczywiście kraj rządzony przez Mariana może skoczyć Izraelowi najwyżej po mleko, bo jakimi sankcjami może zagrozić? Ale może być to inny kraj zachodni, który ze względu na znaczenie może wywołać prawdziwe szkody państwu Izrael.

Drugą sprawą jest to, że satrapia przykładowa Mariana będzie miał w dupie prawo międzynarodowe. I z tego punktu widzenia wnioski izraelskie są co do definicji antysemityzmu wątpliwe. Pewnie tę sprawę trzeba by było uszczegółowić. Tylko czym więcej szczegółów i tzw sprostowań, wyjaśnień odniesień tym definicja staje się mglista.

Tak to wygląda w mojej jak pan widzi bujnej wyobraźni. :D :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2018, 17:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
Cytuj:
Rozszerzony opis:

Izrael zorganizował konferencję w Brukseli podczas której zostanie opracowany tekst rezolucji wzywającej wszystkie kraje UE do przyjęcia rozszerzonej definicji antysemityzmu według której m.in. zakazane jest, jako działalność fundamentalnie antysemicka, wzywanie do bojkotu Izraela, nałożenia sankcji i nieinwestowania w Izraelu.

Izrael chce aby ci politycy i partie polityczne które przekroczą zdefiniowane przez Izrael "czerwone linie" zostały wykluczone z możliwości sprawowania rządów w swoich krajach.

Izrael chce wymusić aby wszyscy Europosłowie i wszystkie partie polityczne w Europarlamencie podpisały się pod tekstem tej rezolucji jeszcze przed wyborami w maju przyszłego roku.



Cytuj:
Izrael chce wymusić

Przesada, niby jak? będą strzelać?


Takie czasy, podobne i jeszcze lepsze inicjatywy nie dziwią.
Tworzy się w bulu i nadzieji społeczeństwo nowej europy, to trzeba wziąć je za mordę, by nie fikało.
Co w tym dziwnego?


https://www.independent.co.uk/voices/mi ... 86591.html

Dziwnie podobne te inicjatywy, źródło jakby takie samo?
Z resztą skoro w szfecji można z kobietą iść do łóżka wyłącznie podpisując lojalkę to niby czemu nie rozciągnąć tego na całą eu?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2018, 17:28 
Boruch pisze:
Są - "GW".

Dziennikarze od Urbana chyba nie podzielają boruszego zachwytu nad GW.
P.S.
A reszta strasznie słaba.
Bezzębny Stachu spod mojego spożywczaka ma lepszą wyobraźnię.
A jak mu piwo postawić...hohoho...


Ostatnio zmieniony 02 lis 2018, 17:35 przez polar, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 02 lis 2018, 17:32 
Pantryglodytes pisze:
Przesada, niby jak? będą strzelać?


A niemożliwe?
Jakby teraz głaskaniem rozwiązywali swoje sprawy.


Na górę
  
 
Post: 02 lis 2018, 17:38 
polar pisze:
Boruch pisze:
Są - "GW".

Dziennikarze od Urbana chyba nie podzielają boruszego zachwytu nad GW.
P.S.
A reszta strasznie słaba.
Bezzębny Stachu spod mojego spożywczaka ma lepszą wyobraźnię.
A jak mu piwo postawić...hohoho...


Myślisz, że zawsze będziesz miał zęby? :)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group