forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Post: 02 lis 2018, 17:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Boruch pisze:
Są - "GW".

Dziennikarze od Urbana chyba nie podzielają boruszego zachwytu nad GW.
P.S.
A reszta strasznie słaba.
Bezzębny Stachu spod mojego spożywczaka ma lepszą wyobraźnię.
A jak mu piwo postawić...hohoho...




Ja wiem, pan jakby napisał to nawet Gombrowicz dostałby czkawki. Ja, no cóż jak ta Łepkowska. To dla ludzi panie, jak "M jak miłość". Pan to elita, co nie :lol: Słabe bo pomysł Żydków jest naciągany. A pan tu węszy aferę jak niedźwiedź padłego śmierdzącego Morsa. Co innego wymyślić? Mimo wszystko możliwe w realu. Chociaż z Małpą prawie nigdy się nie zgadzam to tym razem tak. Może tylko w tym względzie myślę inaczej, że budzi się nowe społeczeństwo w Europie. Mam inne zdanie. Marzy mu się brunatność? To tylko przechył, zawirowanie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2018, 17:55 
older pisze:
Myślisz, że zawsze będziesz miał zęby? :)


Jestem tego pewien. A co? :D


Na górę
  
 
Post: 02 lis 2018, 18:41 
polar pisze:
older pisze:
Myślisz, że zawsze będziesz miał zęby? :)


Jestem tego pewien. A co? :D

gumiak grozi?.., i to karalnie..


Na górę
  
 
Post: 02 lis 2018, 19:59 
To nie groźba, to taka zabawa.
Jedni szczają na drzewa, drudzy się o nie ocierają, a older przekazuje loszkom, że jest tak zajebisty, że mógłby wybić prolowi zęby.
No i z tym zrobisz? Nic. Pozostaje uśmiechnąć się półgębkiem, pokiwać głową i dowcipnie to skomentować.
Taki typ po prostu.

Kiedyś, w tych lepszych czasach, szkolni bandziorkowie byli w sposób naturalny eliminowani ze społeczności. Nikt na imprezę nie zapraszał, przeważnie nie jeździli na wycieczki klasowe, palili szlugi w kiblu i nie mieli zbytnich osiągnięć w nauce. Teraz, w tych jeszcze lepszych czasach, liczy się biceps, gruby piter, bejca w garażu, no i koniecznie z ofnaście tatuaży. Indywidualizm.
Oj, będzie się działo.


Na górę
  
 
Post: 23 lis 2018, 22:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Cytuj:
Rydzyk przygotował prawdziwą BOMBĘ na 1 grudnia! Będzie się działo


Kolejna rocznica powstania "RadyjaOjdyra", wyczarterowano największą halę w Toruniu, czekamy na listę pielgrzymów rządowych którzy pewnikiem przybędą natarci wazeliną i z wypasionymi darami. Ojdyr pokaże jak organizuje się imprezę okolicznościową, nie jakiś marsz, ale imprezę ku czci . :lol:

https://dziennik-polityczny.com/2018/11 ... ie-dzialo/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2018, 23:01 
Będzie skromniej, bo GetBack w tym roku nie sypnie,
a Skok dał w depozyt Solorzowi. Jak żyć?


Na górę
  
 
Post: 24 lis 2018, 8:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A ja mimom wszystko wierzę, że imprezka się uda. Hołdy wiernopoddańcze, przemówienia, modły. Może nawet sam prezes zawita. Bo Kempa z Macierewiczem i Błaszczakiem to już na pewno. :lol:

Niech się bawią. Tak ciężko majom. "Polacy traktują ich gorzej niż Goebbels Żydów" przecież.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group