forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 837 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 84  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 mar 2018, 16:05 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Zapijaczony degenerat tudzież ludzka kurew, nowe standardy pisowskiego "dziennikarstwa".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2018, 19:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
:arrow: W 2017 roku prezes Trybunału Julia Przyłębska przeznaczyła na nagrody dla swoich pracowników prawie 1,6 mln zł.
:arrow: Rzecznik TK Robert Lubański poinformował, że na nagrody wydano mniej, bo 1 578 650 zł.


Obrazek



:arrow: https://goo.gl/WqyPHU :!:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2018, 20:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Nie może być.
Poczucie humoru u pisdzelstwa.
Co prawda, wisielcze. Ale zawsze jakieś.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2018, 22:11 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Repolonizacja za pomocą brytanizacji:


Cytuj:
Czaputowicz był zachwycony, ściskając rękę szefa brytyjskiego MSZ i podpisując memorandum o współpracy w dziedzinie przeciwdziałania rosyjskiej dezinformacji w Europie Wschodniej. I nie przeszło mu przez myśl, że kraj opuszczający właśnie struktury UE zrobił sobie z nas żywą tarczę na froncie dyplomatycznym i z pewnością jeszcze nie raz zechce użyć nas oraz naszej (swojej?) telewizji do rozegrania sprawy zabójstwa Skripala.

Biełsat jeszcze niedawno płakał rzewnymi łzami, że będzie musiał zakończyć działalność. Teraz okazuje się, że zgarnie z MSZ obiecaną przez Morawieckiego rezerwę celową – 20 milionów złotych oraz standardowy kilkumilionowy wsad od Jacka Kurskiego. Resztę opędzą państwo Johnson i May. I cała ta wesoła polsko-brytyjska kooperatywa będzie wpychać nas w antyputinowski pasztet, o konsekwencjach cholera wie jak daleko sięgających.

– Rosja jest nadal nieprzyjaznym sąsiadem i Wielka Brytania ma tę świadomość – pęka z dumy Agnieszka Romaszewska-Guzy. Istotnie, Wielka Brytania ma przede wszystkim świadomość, że Rosja jest nadal sąsiadem nie jej, tylko Polski, Białorusi oraz Unii Europejskiej, z której Brytyjczycy właśnie się zawijają.


Kolejne miliony pójdą się ten....aż temu Putinu kapalusz spadnie z podziwu dla polskiej innowacji. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 mar 2018, 11:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Wieści z Tworek, czyli Gazeta polska nadaje... :lol: :lol:

Obrazek

Gazeta Polska: Ukrzyżowanie Jezusa było podobną zbrodnią do tych wykonywanych na Żołnierzach Wyklętych

http://polityczek.pl/twitter/6773-gazet ... -wykletych


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 mar 2018, 11:28 
przed chwilką na tvp info sakiewicz jebał prezydęta za zawetowanie ustawki z degradacją generałów ...


Na górę
  
 
Post: 21 maja 2018, 16:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
"Koniec Polsatu". Były ambasador w Kanadzie pisze, z kim zobaczył Dorotę Gawryluk

http://mobile.natemat.pl/238825,z-kim-s ... -ma-teorie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 maja 2018, 17:18 
To nie nowina.

ObrazekObrazek
Cytuj:
Dorota Gawryluk władczyni newsów w Polsacie z psiapsią Joanną Klimek, partnerką Jacka Kuskiego

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 28 maja 2018, 11:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Jak Michał Rachoń własnego stryja lustrował

Obserwowałem, jak pod wpływem studiów staje się coraz bardziej cyniczny i wyrachowany – wspomina prof. Janusz Rachoń. – Liczył się dla niego polityczny PR. Nie idea, ale to, jak ją sprzedać. Już wtedy jego idolem był Jacek Kurski, który wyciągnął Donaldowi Tuskowi dziadka z Wehrmachtu. Mówiłem, że to, co robi, jest głęboko nieetyczne i podłe. Michał odpowiadał: „Ale jakie skuteczne!”.

W czasie studiów poznał dr. Jerzego Targalskiego, związanego z PiS historyka, tropiciela agentów i przyszłego „czyściciela” Polskiego Radia. Pod jego wpływem zaczął szukać agentów w swojej najbliższej rodzinie. – Targalski przekonywał mojego bratanka, że skoro w czasie komuny pracowałem na uniwersytetach za granicą, to musiałem być tajnym współpracownikiem – wspomina prof. Rachoń. – Nie docierało do niego, że po pierwsze, to nieprawda, a po drugie, zostałem dwukrotnie pozytywnie zlustrowany. Powtarzał: „Nie ma dowodów, że stryj był tajnym współpracownikiem, ale też nie ma dowodów, że nie był”. Taką samą konstrukcję logiczną usłyszałem od niego, kiedy dyskutowaliśmy o katastrofie smoleńskiej. Michał powtarzał: „Nie ma dowodów, że to był zamach, ale też nie ma dowodów, że to nie był zamach”.

http://www.newsweek.pl/polska/spoleczen ... 931,1.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2018, 11:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Na gnidę nie ma tak naprawdę rady. Trzeba jedynie żyć nadzieją, że życie odpłaci mu pięknym za nadobne. Życzę mu tego serdecznie. To tylko kwestia czasu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 837 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 84  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group