forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 837 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 84  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 sty 2019, 8:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
I na to Kurski ma dostać ponad miliard.
Ale może nie Kurski, bo on rzekomo na wylocie. :lol:

Obrazek

"Czego się nie robi dla zachowania stołka?", "Ja to rozumiem. Panu Kurskiemu lekko chwieje się jego stołek, więc musiał w jakiś sposób wzmocnić na nim swoją pozycję" – padają komentarze.

https://natemat.pl/261081,msza-w-intenc ... 5EY3CJQVrs


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2019, 9:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Może ta msza to przedbiegi do rozpoczęcia procesu beatyfikacyjnego mamusi? Historia Kościoła rzymsko-pedofilskiego zna takie przypadki.
A przy okazji.
Jakoś dziwnie uspokoiło się w TVP po wywaleniu na zbitą twarz (mordę nie pisze bo to język nienawiści) PiS-klakiera Michała Rachonia, jego kumpla WC (nie mylić z wychodkiem) i ulubionych "plastusiów". Pozostał jeszcze Klaren-buc, który ostatnio jakoś zmiękł - jakby złagodniał.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2019, 9:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Kiedyś PiS przecież przegra wybory. Czy oni nie zdają sobie sprawy jaki czeka ich los zawodowy? No ale to nie mój problem. A twarze w TV ludzie pamiętają latami. I zawsze będą kojarzyć się z podłością.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2019, 10:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
I na to Kurski ma dostać ponad miliard.
Ale może nie Kurski, bo on rzekomo na wylocie. :lol:

Obrazek

"Czego się nie robi dla zachowania stołka?", "Ja to rozumiem. Panu Kurskiemu lekko chwieje się jego stołek, więc musiał w jakiś sposób wzmocnić na nim swoją pozycję" – padają komentarze.

https://natemat.pl/261081,msza-w-intenc ... 5EY3CJQVrs


Noż qrfa wydarzenie dnia, co ja mówie dnia, tygodnia , a nawet miesiaca. Już nie wiedzą jak kurdupsonowi żoliborskiemu wleźć głębiej w czarnom dziure.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2019, 12:35 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Zawiesili ten projekt dotacji na razie, wrócą jak ucichnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2019, 12:48 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Boruch pisze:
Kiedyś PiS przecież przegra wybory. Czy oni nie zdają sobie sprawy jaki czeka ich los zawodowy? No ale to nie mój problem. A twarze w TV ludzie pamiętają latami. I zawsze będą kojarzyć się z podłością.


Rebe!
Ty niegłupi Żyd jesteś a wierzysz w cuda........?!
Gdyby wszyscy, którzy kiedyś - będąc u waaaadzy, - popełnili przestępstwo i ponieśli za to konsekwencje
- dziś na Wiejską trza by brać z łapanki.
A może Ty znasz taki przykład.....to ja poproszę..... :oops:
Nawet jeśli do jakichś zarzutów dojdzie, zaczną tak manipulować prawem, że sprawy się przedawnią a kasa pozostanie. Może jedynie nieco uszczuplona na adwokatów i sędziów.......!
W końcu, w wymiarze "sprawiedliwości" też jeno ludzie pracują..........i wiadomo wszem w obec, że ich zarobki godne ubolewania bywają........czyż nie....?! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2019, 12:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Boruch pisze:
Kiedyś PiS przecież przegra wybory.

Nie kiedyś !
Teraz !
W tym roku mamy dwie doskonałe sytuacje, aby PiS przegrał.
No , ale trzeba się zmobilizować i pójść do urn.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2019, 13:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
zritah pisze:
Boruch pisze:
Kiedyś PiS przecież przegra wybory.

Nie kiedyś !
Teraz !
W tym roku mamy dwie doskonałe sytuacje, aby PiS przegrał.
No , ale trzeba się zmobilizować i pójść do urn.

Oj, zritah zritah, doświadczona Kobieta i w bajki wierzy. Jest odpowiedni procent "suwerena" który zryty łeb przykrywa moherowym beretem i on utrzyma PiSowców na pierwszym miejscu.
To zdyscyplinowany suweren i na grila w dniu głosowania nie wyjedzie, PiS padnie jak będą dzielić schedę po "nadprezesie". Nie w tym roku, niestety.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2019, 13:28 
Chyba, że wypuszczą z więźnia wyszkolonego komandosa co siedział i PiS go torturował... :)
Dobrego.
Lepszego od ochrony prezesa, któren po ataku na pana A. ochronę zwiększył.


Na górę
  
 
Post: 17 sty 2019, 13:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
stary praktyk pisze:
Boruch pisze:
Kiedyś PiS przecież przegra wybory. Czy oni nie zdają sobie sprawy jaki czeka ich los zawodowy? No ale to nie mój problem. A twarze w TV ludzie pamiętają latami. I zawsze będą kojarzyć się z podłością.


Rebe!
Ty niegłupi Żyd jesteś a wierzysz w cuda........?!
Gdyby wszyscy, którzy kiedyś - będąc u waaaadzy, - popełnili przestępstwo i ponieśli za to konsekwencje
- dziś na Wiejską trza by brać z łapanki.
A może Ty znasz taki przykład.....to ja poproszę..... :oops:
Nawet jeśli do jakichś zarzutów dojdzie, zaczną tak manipulować prawem, że sprawy się przedawnią a kasa pozostanie. Może jedynie nieco uszczuplona na adwokatów i sędziów.......!
W końcu, w wymiarze "sprawiedliwości" też jeno ludzie pracują..........i wiadomo wszem w obec, że ich zarobki godne ubolewania bywają........czyż nie....?! :lol:


Kolego Stary, ja mówię tylko o tych zakłamanych Ziemcu i innych pseudo dziennikarzach, którzy na usługach podłej zmiany propagandę czynią w TVP. Kalkuluję, że jeżeli PiS zostanie usunięty od koryta, przyjdzie nowa miotła to takich właśnie wypierdzieli z roboty. I to będzie słuszna koncepcja. A co do rozliczenia PiSu to tu akurat się zgadzamy. Straszyć to dzieci kominiarzem. Nic z tego nie będzie, bo PiSu nikt nie rozliczy z tego co zrobili.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 837 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 84  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group