forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 6:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 837 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 84  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 paź 2017, 9:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ekspert wystąpił w tv. :shock:

– Ładne laski idą na dyskotekę, a brzydkie, których nikt nie chce bzykać, to idą na demonstracje – mówił w internetowej telewizji "wRealu24" prawnik Roman Sklepowicz, który jeszcze niedawno występował jako ekspert w TVP Info.

Jak stwierdził, sam stał i oceniał, którą z nich by "bzyknął". – I mówię: ta? O Jezus, o Boże. Tak stałem i myślałem i doszedłem do wniosku: kto to rucha? Doszedłem do wniosku, że nikt. I dlatego idą w tej manifestacji – przekonywał Sklepowicz, na co jego kolega ze studia, Marcin Rola, wybuchnął śmiechem.


http://natemat.pl/219329,nic-gorszego-d ... o-to-rucha


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 paź 2017, 10:16 
Z prezydenturą nie wyszło, to rżnie Hefnera.


Na górę
  
 
Post: 05 paź 2017, 10:30 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ktokolwiek pozostawił swoją żonę u mnie w ogrodzie po wczorajszym grilu , jest PROSZONY o jej natychmiastowy odbiór… Nie żeby mi przeszkadzała…ale MOJA wraca niebawem z pielgrzymki… Jak znam życie….. ranka nie doczeka !!!.. tak po prostu … z miłosierdzia !

Takie ogłoszenie zamieścił onegdaj ten ekspert-jajcasz.
Boże, litości. :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 paź 2017, 10:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Tempy chuj przekonany o tym że jego każda chciałaby bzykać i że to on wybiera.
Kurwa, faceci, ogarnijcie się.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 paź 2017, 11:08 
A Pan Barycki odnalazł w tym zacnym człowieku bratnią duszę i choćby miał w butelce ostatni łyk nalewki truskawkowej, to dałby, dobrego człowieka nie pozostawiłby o suchym pysku.


Na górę
  
 
Post: 05 paź 2017, 11:27 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Sklepowicz jest tak niezmiernie urodziwy i pełen męskiego szarmu, że gdyby mocno sypnął pieniędzmi,
to może - może znalazłby jakąś chętną na jego wdzięki kurewkę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 paź 2017, 12:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Taki tym niewarto żeby go w dupę kopnąć. Choć doprawdy aż korci.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 paź 2017, 21:39 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Gdy Jurek Owsiak stwierdził, że Krystynie Pawłowicz brakuje seksu, na prawicy wrzało. Nastąpił zryw górnolotnych deklaracji o tym, że tylko cham i prostak zagląda innym ludziom do łóżek, a ich decyzje i światopogląd uzależnia od seksualnego spełnienia. Teraz słychać wielkie „Sklepowicz prawdę powiedział! Wódki mu lać!”. Czy poprzednie stanowisko już się zdezaktualizowało, a polski demon imieniem Kali wrócił ze zdwojoną siłą? Tylko pytam, na wypadek gdyby na ulicę wyszli demonstrować na przykład górnicy i pan Sklepowicz miał ochotę jakoś odnieść się do ich poziomu atrakcyjności. Choć pewnie większy ubaw będzie miał z komentowania protestów emerytów z mundurówki. Ale tylko tych, którzy pozwolili się wyruchać.


http://strajk.eu/kto-ruchaniem-wojuje-o ... nia-ginie/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 paź 2017, 1:50 
Ano właśnie, Pani Rose, dlaczego, kiedy Owsiak stwierdził, to nic nie stwierdziła Książek, a teraz Książek stwierdza? No, a Panią co tak oburza, przecie pierwej Pani tu zadawała pytania pod zdjęciami kobiet – kto to rucha? Oczywiście, zdaje Pani sobie sprawę z tego, że Pan Barycki nie ruchnąłby Pani, nawet kijem od miotły?


Na górę
  
 
Post: 06 paź 2017, 6:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Sam byś piuerwej kijem zarobił po grzbiecie nim zdołałbyś pomyśleć.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 837 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 84  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group