forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 lut 2021, 8:05

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 590 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 59  Następna
Autor Wiadomość

Nie zrozumie.
A to z prostej przyczyny.
Lenistwo umysłowe. Jest jeszcze druga, - gorsza:
My, - Polacy, - mamy w dupie to, co dzieje się za płotem/ścianą - u sąsiada:
Pali się ?! - niech się pali........ważne, ze nie u nas.
Znaczy, - jesteśmy aspołeczni.
A za to kara musi być. :(

Znamiennym w tym, co Logik zamieścił jest jeszcze jedno zdanie:

"Rozczaruje was, nie zmieni się nic, bo niezależnie od polityków nie macie własnych liderów, którzy mogliby przekuć wasz bunt na polityczny wymiar. Nie ma wśród was tych, którzy łączyliby interesy rożnych grup zawodowych. ......."

Osobiście uważam, że liderów to by się i znalazło ........gdyby nie "bezinteresowna zawiść" o stanowiska, zajmowane pozycje w grupach, etc,etc.
Przykładem - Nowoczesna:
Nie może Petru strawić, że utracił stanowisko na rzecz Lubnauer więc co robi ?!......
zakłada własną partyjkę dzieląc i tak nieliczną kanapę na jeszcze drobniejsze cząstki.
Aby tylko być "na czele". No bo jakże to ? będzie mu tu baba rządzić.......!
Zamiast łączyć siły, - dzielą się na drobne a wszystko dla bycia liderem......!
O dupę potrzaskać taka opozycje.

Awatar użytkownika

stary praktyk pisze:
Znamiennym w tym, co Logik zamieścił jest jeszcze jedno zdanie:

"Rozczaruje was, nie zmieni się nic, bo niezależnie od polityków nie macie własnych liderów, którzy mogliby przekuć wasz bunt na polityczny wymiar. Nie ma wśród was tych, którzy łączyliby interesy rożnych grup zawodowych. ......."

Osobiście uważam, że liderów to by się i znalazło ........gdyby nie "bezinteresowna zawiść" o stanowiska, zajmowane pozycje w grupach, etc,etc.
Przykładem - Nowoczesna:
Nie może Petru strawić, że utracił stanowisko na rzecz Lubnauer więc co robi ?!......
zakłada własną partyjkę dzieląc i tak nieliczną kanapę na jeszcze drobniejsze cząstki.
Aby tylko być "na czele". No bo jakże to ? będzie mu tu baba rządzić.......!
Zamiast łączyć siły, - dzielą się na drobne a wszystko dla bycia liderem......!
O dupę potrzaskać taka opozycje.

Dla mnie najistotniejsze jest to: Nie ma wśród was tych, którzy łączyliby interesy rożnych grup zawodowych
Czyli liderzy są, ale lokalni. Są zbyt wielkimi egoistami i myślą tylko o własnych stołkach. Ich nie interesuje wspólny cel rożnych grup zawodowych, bo w polityce nie ma myślenia korporacyjnego. Jesteśmy społeczeństwem postfeudalnym, który nie zaliczył epoki oświecenia.

pański przypadek jest odosobniony i proszę pierdolić za siebie.

logik;
Cytuj:
Dla mnie najistotniejsze jest to: Nie ma wśród was tych, którzy łączyliby interesy rożnych grup zawodowych
Czyli liderzy są, ale lokalni. Są zbyt wielkimi egoistami i myślą tylko o własnych stołkach. Ich nie interesuje wspólny cel rożnych grup zawodowych, bo w polityce nie ma myślenia korporacyjnego. Jesteśmy społeczeństwem postfeudalnym, który nie zaliczył epoki oświecenia.

Średniowiecz panie, średniowiecz był bardziej oświecony, niż Polak obecnie.

Awatar użytkownika

ladaco pisze:
pański przypadek jest odosobniony i proszę pierdolić za siebie.

Odosobniony to jest twój rozumek pimpek. Uważam podobnie jak logik. Pisałem tu to wielokrotnie za co mi zmyto głowę. Ale mam to w dupie, bo fakty mówią jednoznacznie jak jest. Czasem mi wstyd, że jestem Polakiem. I za ciebie mi wstyd. Za wielu innych ubezwłasnowolnionych od własnego rozumu też mi wstyd.

Awatar użytkownika

Nawiązując jeszcze do...
Kara dla TVN uchylona.
Po zapoznaniu się ze stanowiskami strony społecznej oraz dodatkowych analizach i argumentach przedstawionych przez zainteresowaną stronę” przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji postanowił uchylić decyzję ws. nałożenia kary na spółkę TVN SA.
Zakwestionowała za podstawę poprzedniej decyzji opinię pani "ekspert".
https://www.salon24.pl/newsroom/835460, ... lego-stolu
++++++++++
Pani z bożej łaski ekspert i pożal się jej boże doktórka Hanna Karp to klakier spod znaku radyja co_Maryja i działająca na zlecenie toruńskiego specjalisty od niepokalanych poczęć i wiecznych dziewictw. Specjalistka czyli ekspert od okultyzmu, diabelskich opętań i egzorcyzmowania - wykładowca na rydzykowej WSKSiM. TVN obnażył cykl reportaży pt. "Imperium ojca Rydzyka" i zemsta miała być słodka, tymczasem odbiła się wielebnym czkawką.

A przewodniczacy pierdzi w trąbkę PiSu, któren na duś wizerunek ociepla, wszystkich lubi, szanuje i poważa, głupków z rządu chowa w krzakach, Pawłowicz zamiaruje wysiudać a Kaczyński ma się jawić jako dobry, pyknikowaty wujaszek, cuś jak pan Pickwick i nawet kot do trwałej jutro podobnież ma pójść... ;)

Awatar użytkownika

Noo,za porównanie pressessa do pana Pickwicka,masz,Pimpuś u mnie dużą krechę!

Awatar użytkownika

Older - ty pimpusiu :lol:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 590 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 59  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.