forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 7:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 60  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 lip 2017, 19:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
IroB pisze:
Boruch pisze:
Logik - z kim? Z tymi ludźmi? Sondaże nie są może miarodajne, ale ostatni sondaż, z dnia dzisiejszego dotyczący popularności partii wskazuje 38% PiS, 19% PO, 9% Kukiz15, 8% Nowoczesna, 4%SLD, PSL3%

Z kim chcesz robić rewolucje? Jesteśmy tępym, głupim narodem bez jaj. Narodem niewolników Qrwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie da się na ten temat spokojnie mówić. Chyba się nachlam albo sobie coś zrobię.



najpierw sie pogimnastykuj a potem se zrob fajke. :lol: :D




Panie Irob ja jestem już na tyle stary, że gimnastyka może mi zaszkodzić. A fajka absolutnie nie przynosi mi satysfakcji. Ale jestem wdzięczny, że jako jeden z pierwszych rzucił mi się Pan na pomoc. To świadczy o tym, że jest Pan dobrym człowiekiem. W takim razie może Pan liczyć w przyszłości na moją dobroć w stosunku do Pana.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 19:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
IroB pisze:
Boruch pisze:
Panie Praktyk Pan to ma ułatwione zadanie - mieszkać w Szczecinie i np ryby nie złowić nawet w kałuży to dupa nie wędkarz. Ja mam o sto razy trudniej, ale nie narzekam. Jak o kiju wracam to choć świeżego powietrza i kontaktu z przyrodą się nałykam. A spotkałem już takie cudeńka fauny i flory, że strach.

Muszę Pana poinformować, że kiedy jeszcze byłem czynny zawodowo pracując w firmie organizowaliśmy za socjalne pieniądze wyjazdy na ryby do Świnoujścia, na Regalicę do Karsiboru na kanał, do Wolina. Mieliśmy własny autokar - kurwa to były czasy. Wtedy się opłacało.


ps

Bardzo nam miło Panie Małpa, że Panu jest wesoło, bardzo. Mnie jakoś nie, ale żyje jutrzejszymi rybami. Już wszystko przygotowane - ciuszki na kupce leżą, józwy na filcowej podpince w szopce gotowe tylko w nie wskoczyć. Pałataka, wędziska, zanęty przynęty kukurydza, białe i czerwone robaczki. Pobudka 4.00.I mam wyjebane. A jak edzie lało, bo tak zapowiadają, to będę smacznie spał.




nie moze byc....to tys sie Boruch wycieral po tych samych k a zogonkiem tach...nie moze byc..




No widzisz Pan Panie Irob to jesteśmy prawie jak bracia krwi. Oj kurwa wycierałem się w tamtych rejonach wycierałem. Z promu nawet rzygałem. Jak sobie wspomnę te eskapady to autentycznie łza się w oku kręci. Co tam wódy poszło, co humoru było. O ja pierdole. Ale rybke też się złowiło.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 19:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
Boruch pisze:
IroB pisze:
Boruch pisze:
Panie Praktyk Pan to ma ułatwione zadanie - mieszkać w Szczecinie i np ryby nie złowić nawet w kałuży to dupa nie wędkarz. Ja mam o sto razy trudniej, ale nie narzekam. Jak o kiju wracam to choć świeżego powietrza i kontaktu z przyrodą się nałykam. A spotkałem już takie cudeńka fauny i flory, że strach.

Muszę Pana poinformować, że kiedy jeszcze byłem czynny zawodowo pracując w firmie organizowaliśmy za socjalne pieniądze wyjazdy na ryby do Świnoujścia, na Regalicę do Karsiboru na kanał, do Wolina. Mieliśmy własny autokar - kurwa to były czasy. Wtedy się opłacało.


ps

Bardzo nam miło Panie Małpa, że Panu jest wesoło, bardzo. Mnie jakoś nie, ale żyje jutrzejszymi rybami. Już wszystko przygotowane - ciuszki na kupce leżą, józwy na filcowej podpince w szopce gotowe tylko w nie wskoczyć. Pałataka, wędziska, zanęty przynęty kukurydza, białe i czerwone robaczki. Pobudka 4.00.I mam wyjebane. A jak edzie lało, bo tak zapowiadają, to będę smacznie spał.




nie moze byc....to tys sie Boruch wycieral po tych samych k a zogonkiem tach...nie moze byc..




No widzisz Pan Panie Irob to jesteśmy prawie jak bracia krwi. Oj kurwa wycierałem się w tamtych rejonach wycierałem. Z promu nawet rzygałem. Jak sobie wspomnę te eskapady to autentycznie łza się w oku kręci. Co tam wódy poszło, co humoru było. O ja pierdole. Ale rybke też się złowiło.



ciekawe ktore to byly lata..? ja opuscilem tamte strony w 83 trzecim ubieglego stulecia...opowiadaj w Albatrosie bywales?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 20:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Obrazek


http://obieg.net/artykul/1452-giertych- ... woj-koniec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 20:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Wielki Wezyr pisze:
...koniec


Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 22:13 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 987
Wielki Wezyr pisze:
Najbardziej mnie w tym wszystkim wkurwia, że ta cała zasrana opozycja, traktuje pisiorów, jakby to byli normalni ludzie. Pierdolą coś o Konstytucji, demokracji, o procedurach. Jak ognia boją się, żeby pisiory nie powiedziały, że chcą obalić jebany pisowski rząd.
Ty łajzy nie rozumieją, że tylko taczki mogą rozwiązać problem pisiorów?
Jeśli nie rozumieją, to niech zdychają w pierdlu. Bo ich nie minie.
Wszyscy mamy przejebane, ale może chociaż nie wszyscy będziemy kiblować.
Te łajzy będą.


Na szczęście pisiory traktują "całą tę opozycję" dokładnie odwrotnie. To znaczy jak idiotów. I bardzo dobrze na tym dotąd wychodzą. Nie zanosi się więc na rychłą odmianę sytuacji frustrującej tak bardzo obrońców minionych beneficjentów teoretycznego państwa. Każdy idiota uważa bowiem niezłomnie, że tylko on ma rację. Co gorsze jest święcie przekonany, że idiotą nie jest. Taki status quo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 2:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
logik pisze:
przed chwilą
Posłowie PiS z zadowoleniem przyjęli wynik dzisiejszego głosowania
Obserwuj
Jolanta Szczypinska @JSzczypinska
Ustawa o SN została przyjęta!
Ostatni komunistyczny bastion odchodzi
Doczekaliśmy.
15:00 - 20 Jul 2017
30 30 podanych dalej 104 104 polubienia
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... tml#MegaMT
No to tow. Putin zaciera raczki. To swietny prezent na stulecie Rewolucji Bolszewickiej!
Obrazek



Tow. Putin to ma to głęboko w d............ bo czy w katopolandzie rzondzi PiS-lam czy PO-jeby to dla FR jeden chuj tylko w innym opakowaniu. A co do "siostry Szczypińskiej - basen" cóż mogła wypierdzieć , aby zwrócić uwagę małego śmierdziela z Żoliborza. Właśnie takie bzdety.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 7:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
GIERTYCH: SKW WERBOWAŁO DZIENNIKARZY DO ATAKÓW NA SĄDY. GROŻONO IM WIĘZIENIEM ZA NIEPOSŁUSZEŃSTWO

http://polityczek.pl/index.php/uncatego ... luszenstwo

Przychodzi SKW do "Gazety Finansowej"

Oficer SKW werbował dziennikarza grożąc mu więzieniem.

https://gf24.pl/wydarzenia/kraj/item/69 ... finansowej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 8:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
IroB pisze:
ciekawe ktore to byly lata..? ja opuscilem tamte strony w 83 trzecim ubieglego stulecia...opowiadaj w Albatrosie bywales?


Nie - znacznie później. Proceder wędkarski uprawiam oficjalnie od roku 1988r za namową kolegi. A eskapady w tamten rejon to lata 90-te ubiegłego wieku. Albatros? Nie pamiętam. Oczywiście zatrzymywaliśmy się na popas po drodze, ale nazw tych knajp nie pamiętam. Popularnym miejscem gdzie się zatrzymywaliśmy wtedy był mały bar w Reczu Pom. gdzie sensacją było drzewo w środku sali, które wyłaziło dachem na zewnątrz. To pamiętam i o tym już chyba gdzieś tu pisałem.

Ale myślę Panie Irob abyśmy nie zasrywali tego wątku naszymi wspomnieniami. Może w innym pogadamy - jestem gotów.

Pozdrawiam serdecznie

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 8:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Do tematu wątku z wczorajszych obserwacji mogę dodać jedynie tyle - zebrali się, pośpiewali, pokrzyczeli, wzniosłą atmosferę wytworzyli i gówno z tego dalej. Kaczor jebany zapewne oglądał to przedstawienie zamiast swojego ulubionego rodeo i śmiał się jak z dobrej komedii "Czy leci z nami pilot". Chuj mnie strzela. Ten tłum gdyby chciał zmiótłby wszystko na drodze jak buldożer.

Szkoda gadać

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 60  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group