forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 0:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 60  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 lip 2017, 8:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Żenada.
Wyszła taka, Gasiuk. Tłum ją kocha. Owacje.
A ta pieprzy, że trzeba tłumaczyć, jak jest, sąsiadom.
Gdyby kiwnęła palcem, dziś rano byłoby po sprawie.
A ona o procedurach.
Idioci.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 9:03 
Boruch pisze:
Logik - z kim? Z tymi ludźmi? Sondaże nie są może miarodajne, ale ostatni sondaż, z dnia dzisiejszego dotyczący popularności partii wskazuje 38% PiS, 19% PO, 9% Kukiz15, 8% Nowoczesna, 4%SLD, PSL3%
Z kim chcesz robić rewolucje? Jesteśmy tępym, głupim narodem bez jaj. Narodem niewolników


Niby taki yntelygentny, a pierdolisz Pan jak nie przymierzając Iro.
Posłuchaj Pan może prostego robola, a nie wyciagasz wnioski na podstawie GUS-ów, srusów, GW i TVN-u.

Kiedyś dawno temu pewien działacz społeczny założył se tako inicjatywe. Komitet Obrony Pracownika się to zwało. Znajomo, nie?
Panie, jaki on był wkurwiony, że praconicy nie chco przyjeżdżać na jego protesty i manifestacjie o których wszem i wobec informował na fejsbuku, powaznych forach :lol: internetowych.
Stosował identyczną retorykę jak Pan, Panie Boruch - chamy, prostaki, nieroby, głupcy, niewolnicy.
Popaczta - krzyczał - na taka Brukselę. 100.000 luda na zawołanie związków zawodowych wyszło w proteście przeciwko planom rządowym.
Zapomniał skuwisyn jedynie dodać, że belgijskie związki zapewniły darmowy dojazd protestujacym, no i pensja belgijskiego robola pozwoliła mu odłożyć kapitał przy którym pewnie z rok może się bujać w poszukiwaniu następnej pracy. W razie jak go wypierdolą z tej z której zwolnił się na protest.
A teraz pomyśl Pan, Panie Boruch jakie narzędzia finansowe i intelektualne ma polski pracownik i kto mu je zapewnił? I dlaczego nie może aktywnie uczstniczyć w życiu społecznym tego grajdoła?


Na górę
  
 
Post: 21 lip 2017, 9:05 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Wielki Wezyr pisze:
Żenada.
Wyszła taka, Gasiuk. Tłum ją kocha. Owacje.
A ta pieprzy, że trzeba tłumaczyć, jak jest, sąsiadom.
Gdyby kiwnęła palcem, dziś rano byłoby po sprawie.
A ona o procedurach.
Idioci.


No dobrze tłumaczyła.
Polcy i Polaki pójdą do domu, przeszukają strychy i piwnice i wszczną odpowiednie procedury.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 9:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Siedzą w ciepłych domach głaszczą kotki a innych by na śmierć wysyłali. Sami się podpalcie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 9:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
A teraz pomyśl Pan, Panie Boruch jakie narzędzia finansowe i intelektualne ma polski pracownik i kto mu je zapewnił? I dlaczego nie może aktywnie uczstniczyć w życiu społecznym tego grajdoła?



Panie polar dalibuk ale ja pana nie rozumiem. Nie wiem o co Panu chodzi. Może jestem mało inteligentny co by oznaczało że pomylił się Pan w ocenie co do mnie

Otóż mnie się wydaje, że każdy średnio inteligentny, nawet "robol", jak pan pisze, a może zwłaszcza robol, powinien zauważyć perfidię i skurwysynstwo niebywałe PiSu i tego paranoika, kurdupla jebanego z Żoliborza w pochodzeniu. Jak człowiek normalny, zaliczający siebie do cywilizacji zachodniej a więc i tamtejszych standardów, wartości, itp może nie widzieć w jakim kierunku to idzie i dać się jak ten durny łapać na tani lep pełnego bandziocha? Czy na sytości fizycznej świat się zamyka? Jaka jest przyszłość przed nami jako państwem społeczeństwem, kiedy dajemy zielone światło skurwysynom i bandytom? Jak można popierać tak zwyrodniałych skurwysynów, tego zrozumieć mnie człowiekowi średnio inteligentnemu, staremu, nie sposób zrozumieć.

Niech Pan mi to tłumaczy dalej może czegoś tu nie kumam, albo nie dojrzałem. Bo kurwa oszaleję.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 9:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
"Komuniści, esbecy, zdrajcy dzisiaj z pieśnią 'Wyrwij murom zęby...' Czy jest gdzieś jeszcze granica hipokryzji i szyderstwa? Precz z łotrami" - napisał w czwartek wieczorem na Twitterze wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński, odnosząc się do demonstracji przeciwko ustawie o Sądzie Najwyższym. (http://www.tvn24.pl)


Oto merytoryczny komentarz pana ministra. Słowa jakże trafne i uzasadnione faktami. :D

Że też mu tego sagana ktoś jeszcze za to nie rozjebał. Oni się proszą. I kiedyś ktoś nie wytrzyma.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 58694.html

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 10:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
GIERTYCH: SKW WERBOWAŁO DZIENNIKARZY DO ATAKÓW NA SĄDY. GROŻONO IM WIĘZIENIEM ZA NIEPOSŁUSZEŃSTWO

http://polityczek.pl/index.php/uncatego ... luszenstwo

Przychodzi SKW do "Gazety Finansowej"

Oficer SKW werbował dziennikarza grożąc mu więzieniem.

https://gf24.pl/wydarzenia/kraj/item/69 ... finansowej



Czy kiedyś ktoś beknie za te wyczyny tych macierowych harcerzyków ? Prawdziwy konrwywiad skończył się wraz z końcem PRL - u , coś o tym wiem z pierwszej ręki.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 10:51 
W `80 nikt roboli nie woził. Potem, do stanu wojennego też pieszo chodzili na demonstracje. Cóś to dało jednakowoż. A prol chce , żeby go wozić, delegacje dawać, diety i zaplecze finansowe... Nosz kurwa, tak być nie bedzie , panie Paździochu! ;)
Takie Guzikiewicze se radzą. Górniki takoż. Się zjednoczcie w jakiś związek z prawdziwego zdarzenia i tyle. Róbta coś. Ja pierdole, stary jetem i nie bede truchtał już z różami. Wystarczy, że po Długim Targu lata jeden taki w czapce kapitana z różami. Czerwonymi zresztą...


Na górę
  
 
Post: 21 lip 2017, 10:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Młody policjant do mnie: "Lubiłem pana oglądać w TVP. Niech pan się trzyma." Ja w lekki szoku: "Pan niech się też trzyma!" - "Muszę."


http://natemat.pl/213097,dziennikarz-uj ... blaszczaka

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 11:03 
older pisze:
Takie Guzikiewicze se radzą. Górniki takoż. Się zjednoczcie w jakiś związek z prawdziwego zdarzenia i tyle. Róbta coś. Ja pierdole, stary jetem i nie bede truchtał już z różami. Wystarczy, że po Długim Targu lata jeden taki w czapce kapitana z różami. Czerwonymi zresztą...


O tym samym pomyślałam. Może suwerenowi jest dobrze, jak jest?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 60  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group