forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 4:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 60  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 lip 2017, 11:34 
kum pisze:
idee pana Kuronia okazaly sie niedzialajace w Polsce a sam pan Kuron naiwniakiem i idealista


Naiwniakiem, to można być we własnej sprawie, ale kiedy doprowadza się społeczeństwo do ruiny, to naiwny idealista po takim błędzie strzela sobie w łeb, a Kuroń sobie nie strzelił, tak więc, nie był to żaden naiwny idealista, a zwykły hochsztapler i nie usprawiedliwia go to, że był zupełnym idiotą, kanalio plugawa, równie jak ten idiota, zidiociała.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 23 lip 2017, 12:04 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
barycki pisze:
kum pisze:
idee pana Kuronia okazaly sie niedzialajace w Polsce a sam pan Kuron naiwniakiem i idealista


Naiwniakiem, to można być we własnej sprawie, ale kiedy doprowadza się społeczeństwo do ruiny, to naiwny idealista po takim błędzie strzela sobie w łeb, a Kuroń sobie nie strzelił, tak więc, nie był to żaden naiwny idealista, a zwykły hochsztapler i nie usprawiedliwia go to, że był zupełnym idiotą, kanalio plugawa, równie jak ten idiota, zidiociała.

Adam Barycki


Hochsztaplerem raczej nie był, a idiotą, który dał się wpuścić w ten cały "wolnościowy" gnój.
Tak mój Barycki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lip 2017, 12:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Zacznę od końca – nigdy nie twierdziłem, że człowiek z natury jest dobry, wręcz przeciwnie, „ludzka uczciwość” u człowieka nie pochodzi z natury, tylko z nauki. Tak uważam. Jak widać, Tobie huju nauka przychodzi z trudem. Bóg nie ma tu nic do rzeczy. Ateista też ma taką samą szansę bycia „ludzkim panem”, czy jak kto woli „posiadać ludzką uczciwość” jak i wierzący. Ty też jak mniemam jesteś ateistą, bo pisząc „bóg” używając małej literki, chyba, że to kolej Twojego nieuctwa, co potwierdzałoby to co napisałem powyżej.

I nie uważam siebie za „mądrego” człowieka tak jak Ty siebie zarozumiały baranie. Tak więc odpowiedzi jednoznacznej nie jestem w stanie udzielić i to właśnie dlatego, że mam w sobie ludzką uczciwość i nie chcę Ciebie mendo oszukiwać.

ps.

To do Baryckiego

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lip 2017, 12:26 
Boruch pisze:
odpowiedzi jednoznacznej nie jestem w stanie udzielić


Wiem, głupku, a ja potrafię. Człowiek jest tylko i wyłącznie istotą społeczną, w człowieczeństwie nie ma niczego ponad kreację społeczną i dlatego, jeżeli ustój społeczny preferuje złodziejstwo i kurewstwo, to ludzie będą złodziejami i kurwami.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 23 lip 2017, 14:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
Boruch pisze:
odpowiedzi jednoznacznej nie jestem w stanie udzielić


Wiem, głupku, a ja potrafię. Człowiek jest tylko i wyłącznie istotą społeczną, w człowieczeństwie nie ma niczego ponad kreację społeczną i dlatego, jeżeli ustój społeczny preferuje złodziejstwo i kurewstwo, to ludzie będą złodziejami i kurwami.

Adam Barycki



Tak o co pytasz kanalio jak sam jesteś złodzieję i kurwom?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lip 2017, 14:57 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Kastę zdradziecką mieli podobno puścić w skarpetkach?

Cytuj:
Jeśli chodzi o zabezpieczenie finansowe, sędziowie SN mogą spać spokojnie. Według art. 87 § 2 nowej ustawy, "sędziom Sądu Najwyższego, którzy zostali przeniesieni w stan spoczynku na podstawie § 1, przysługuje do czasu osiągnięcia wieku 65 lat uposażenie w wysokości wynagrodzenia pobieranego na ostatnio zajmowanym stanowisku sędziego Sądu Najwyższego". Oznacza to tyle, że jeżeli 40-letni sędzia pobiera dziś pensję w wysokości 15 tysięcy złotych, to przez kolejne 25 lat, aż do wieku emerytalnego, będzie pobierał tę samą pensję, nawet jeżeli nie przepracuje do tego czasu ani jednego dnia.


http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... ow/1bn6l1f


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lip 2017, 20:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Towarzysze ubecy rocznik 1980 i okolice wreszcie moga sie ujawic :lol: :lol:

Cytuj:
Urodziłem się w 1986 roku. Do partii wstąpiłem w 1987 roku. Werbunek do SB, po pierwszej nieudanej próbie, przeszedłem pomyślnie w 1988 roku. Służyłem w SB do 1989 roku.

Na pewno nie było łatwo. Dużo pracy biurowej, dłubanina z rozpracowywaniem opozycji, wielogodzinne przesłuchania. W tym wszystkim, dość sztywny reżim leżakowania. W 1988 zaczął się żłobek. Przesłuchań nie ułatwiała ciągle jeszcze niepewna polszczyzna. Zdarzały się przejęzyczenia, były też słowa zupełnie zmyślone. Kuronia nazywałem „panem w malarzyku”. Chodziło o kurtkę. Wtedy najtrudniej było o szacunek kolegów.

Przesilenie 1989 roku to były ciężkie chwile. Szczęśliwie dla mnie przyszedł okrągły stół. Czułem, że pewna epoka się kończy. Jak każdy w SB wiedziałem również, że albo my albo oni. Nas się bali i nas nie ruszyli. Mogliśmy wszystko. Byliśmy nietykalni, znaliśmy ludzi. Moja sieć kontaktów otwierała naprawdę sporo drzwi. To pomogło, gdy w 1990 poszedłem do maluchów.

To nie tak, że zawsze było łatwo. Kiedy w 1993 roku terytorium Polski opuszczali ostatni żołnierze rosyjscy, płakałem. Wielu znałem z czasów SB. Czytałem od roku. Tabliczka mnożenia przyszła dopiero później. Dzielić nauczyłem się dopiero w 1994.
Nauczyłem się wtedy żyć chwilą. Wiedziałem już bardzo dobrze, że nic nie trwa wiecznie, że może przyjdzie i na nas kolej.

Lipiec, 2017. Stoję tu, gdzie stałem wtedy, pacyfikując „Solidarność”, zaraz przed trzecimi urodzinkami. Biegałem wtedy jak oszalały, napawając się naprawdę zupełnie już niezłą motoryką. Szpaler opozycji, szpaler kolegów, od jednych do drugich, od drugich do pierwszych. I tak przez godzinę.

Dziś już nie biegam. A co jeśli ktoś rozpozna? Dość, że Jarosław Zieliński wie, kim jestem. Piszę to do reszty kolegów, których twarze pamiętam słabo, głównie z czarnobiałych zdjęć z huśtawek i zjeżdżalni. Uważajcie na siebie. On wie wszystko.


Tekst z internetow.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lip 2017, 7:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
W odpowiedzi na protest przed domem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego grupa osób zorganizowała manifestację pod domem lidera PO Grzegorza Schetyny.
Przyszło kilkadziesiat osób, także narodowcy, w tym Piotr Rybak, znany z tego, że podpalił kukłę Żyda na wrocławskim Rynku. Padają obraźliwe słowa o "robactwie", "lewactwie". - Jesteśmy lepszą częścią naszej Polski - mówią zgromadzeni.



https://wiadomosci.wp.pl/protest-przed- ... 457883265a

No mamy odwet pierwszego sortu, patriotów.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lip 2017, 10:47 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
"Lepsza" część naszej Polski jak zwykle nie wie, o co się prawda panie tego, rozchodzi.
Cechuje ich specjalny rodzaj inteligencji, w okolicach 12,50 ajkju.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lip 2017, 11:00 
Natomiast, ta „gorsza część” wie o co się rozchodzi, bo wszystko im tłumaczy Michnik z Lisem i to tak jasno, aby i orangutany zrozumiały, ba, tam orangutany tylko, tak jasno, że rozumie nawet i sama Pani Rose.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 60  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 214 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group