forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 2:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 60  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 lip 2017, 14:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Przeżyłem już parę przewrotów i jakoś mi nie po drodze z żadnym było i tak już zostanie.
Ale to przecież Wy szukacie gazrurek.



Ale Panie Stasiu, Pańskiego prezessa będziemy bić, a może i napierdalać?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 14:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
older pisze:
Panie Boruch, Pan jesteś mądry Żyd i pan takie głupoty idziesz mówić.
Owszem , były dolary. Kto dzielił? Z reguły kościółek. Albo prominenci zwożący je ze Szwecji i pasący się na nich mocno.
Na lekach w Łodzi koścół się strasznie upasł, a kolejki po paręset metrów były. Te najtańsze były darmo, te najdroższe trochę taniej niż na czarnym rynku.
Widziałeś pan chociaż jednego dolara u protestujących roboli?
Ja, muszę się przyznać, że tlko wtedy jak pod PEWXEM kupili i pół litra za to nabywali.



Panie olderu ja Pana szanuje ale nie wiem o co Panu konkretnie chodzi. Taki ma Pan rozrzut, że ogarnąć nie mogę. Tłumaczę Panu, że od czasów PRLu minęło 28 lat. Polacy się zmienili i to wskutek posmakowania życia w demokracji - tak uważam - zagubili gdzieś solidarność co było przecież siłą społeczeństwa PRLu. PRL wykształcił w nas więcej obywatela i odpowiedzialności za kraj niż wolność jakiej doczekaliśmy. Chyba się pogubiliśmy bo jak na razie nie wiemy co byśmy chcieli. Każdy chciałby być przede wszystkim bogaty, ale zapominamy, że dla człowieka wolnego są ważniejsze, wyższe wartości, nie tylko pełny bandzioch. Ja tego nie umiem Panu wytłumaczyć. Najlepiej robi to Barycki. Ale chuj gdzieś przepadł. Jak się pokaże to spytaj go Pan na jakich wartościach wg niego, zgubnych, polega współczesna cywilizacja zachodnia. Jak widać na załączonych obrazkach niestety jesteśmy nieokreśloną kupą, która tylko pohukiwać potrafi. Ale już narazić se dla innych o co to to nie, bo w domu mamy, meblościankę, tv na ścianie, kompa cztery kółka z wielkim wysiłkiem wyklepane w warsztacie samochodowym, czyli majątek. Moglibyśmy to stracić przecież.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 14:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A potem albo same sie rozpadną, albo z byle powodu zostaną zdelegalizowane. Marian Kowalski nasz dzisiejszy Benito zgłaszał juz taki wniosek, że PO i Nowoczesną należy zdelegalizować. Zbliżamy się szybkimi krokami do kaczofaszyzmu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 14:57 
Boruch pisze:
Otóż mnie się wydaje, że każdy średnio inteligentny, nawet "robol", jak pan pisze, a może zwłaszcza robol, powinien zauważyć perfidię


Tak Panie Boruch, i zapewne chłop małorolny widzący perfidię swego pana rżnącego mu żonę prawem pierwszej nocy, miał wpływ na życie swoje i rżniętej. Taaa...
I zanim Panie, ten rżnący przepierdolił i przepił swój majątek u Panów z Rosji Carskiej i Germanów, też pewnie narzekał na chłopa, że mu nogi śmierdzą.

Co do wożenia na demonstracje, to proszę sobie wyobrazić, że w pewnym okresie istniały w tym kraju ośrodki życia społecznego zwane zakładami pracy, które dyponowały transportem samochodowym zdolnym przewieść całe miasto. Ale co to ma za znaczenie? Pracownik Huty Lenina, to taki sam robol jak biedronkowy kasjer. Te same możliwości.

Kurwa...poda mi ktoś młotek, czy tu same upośledy siedzo?

Cytuj:

Owszem , były dolary. Kto dzielił? Z reguły kościółek. Albo prominenci zwożący


Czasami coś mądrego przypadkiem napiszą.
Takie społeczeństwo jakie elit chowanie.
I jak usłyszę od Pana, Panie Boruch, że to robol obalił system, to nie zdzierżę.


Na górę
  
 
Post: 21 lip 2017, 15:45 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
http://www.newsweek.pl/polska/spoleczen ... ecial_3poc

Jaki wpływ na obywatela mogą mieć rozpierdolone organy konstytucyjne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 15:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Gazetę Polską niech Pani poczyta.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 16:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
maerose pisze:
http://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/sad-najwyzszy-dlaczego-zmiany-dotycza-kazdego-,artykuly,413192,1.html?src=HP_Special_3poc

Jaki wpływ na obywatela mogą mieć rozpierdolone organy konstytucyjne.



Polak to taki naród, że sam musi łapy wetknąć by się przekonać, że ogień parzy. Jak Homo erectus. Wprawdzie ten osobnik ujarzmił w konsekwencji ogień, pewnie nie raz zabolało, bo nie miał mu kto powiedzieć - uważaj.Nam jednak ma kto powiedzieć. Dlaczego nie skorzystamy z mądrości mądrych?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 16:59 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Widać, że Polcy i Polaki źle czuli się z wolnością w łapach.
I oto mają z głowy, już nie muszą decydować o niczym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 17:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wziąłem "odstresa" - włonczyłem TV na kanał Polsat Sport i oglondam gimnastykę artystycznom w ramach the world games. Pienknę dziewczyny ćwiczą z piłeczkom. Aż miło popaczyć.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 17:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Gimnastyka się skończyła. A tera odstresowuję SN i patrzem jak kobitki - też ładne i wysportowane - włażą na pionowe ściany.


ps.
Jedna ma zielone włosy

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 60  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 117 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group