forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 5:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 60  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 lip 2017, 16:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ta Telewizja jakże obiektywna i nowoczesna gra u mnie 24/24.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 16:43 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Prosiak, weź jeszcze te czytaj.

wSieci”: Bunt nadzwyczajnej kasty

"wSieci": Opozycja grozi puczem

Znamy ich plan – chcą obalić polski rząd

Na szczęście pis tak wystypizował "opozycję", że nawet Soros nie pomoże.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 18:28 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
AGAFIA pisze:
Pomysł zacny...Nie ma z kim iść na barykady, więc pozostaje przyjemniej wykorzystać czas.
Apropos, Panie Praktyku, Pan wkurwu nie odczuwa? Bo mię mało szlag nie trafił.


Szanowna Agafio:
Imaginuj sobie iż absolutnie jestem spokojny i nic mnie nie wkurwia.
W odróżnieniu od mojej przemocy domowej która co chwilę wyraża się w sposób uważany za niecenzuralny.
Tym czasem mój tok myślenia jest następujący. Jeśli nie mam na coś wpływu, - mam to w ...........( wpisać dowolne )! Chodzi bowiem o to, że na zapytanie ze strony syna; - to na kogo mam głosować ?! - nie umiałem mu dać odpowiedzi. A leczyć syf pudrem, - ani mi się śni.
Jesli więc naród jest tak głupi, że głosuje na taki ...np. PiS albo lezie jak te cielęta na rzeź do kościoła i zamiast kupić sobie lekarstwa, dają na tacę...........To jebał ich pies. Widocznie na takich przywódców sobie zasłużyli.
To ja mam się z tego powodu denerwować ?! - a w życiu. Na ryby se pojade albo uć na wodę spuszczę i pożegluję troszeczkę a nie będę przeżywał sytuację w parlamencie jak Żydzi okupację.
Co innego, gdyby istniał cień szansy na odkręcenie tego bajzlu.
Ktoś tu mądrze napisał, że z kwiatkami czy butelkami to sobie mogą kota straszyć a nie pisjarnię.
Tu potrzebne są twarde reakcje jak w 17 roku. Reszta - o dupę potłuc.
Ale sam niewiele zdziałam a wsparcia nie widać.
Na ryby idę........Panie Boruch! - zapraszam....... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 18:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
I to jest myśl - ja to samo jutro mam w planie - tylko kurwa burze i deszcz zapowiadają u mnie w terenie. I tu mam sprawę o prezssa, żeby ustawą załatwił, że jak się na ryby jedzie to ma być odpowiednia pogoda. Bo przepadywnie, tam jakiegoś przelotnego deszczyku, zwłaszcza przy cyrkulacji zachodniej nawet sprzyja, ale jak jebie ulewa z gradobiciem to nawet ryby choć w wodzie pływają chowają się na swoich przypieckach.

Ale drugim okiem będę zerkał czy czasem wideł z drewutni nie wydobyć i nie ruszyć na Kowno.

A co do Pańskiej filozofii - uważam że w naszym wieku jest ona słuszna. Czas na zmianę pokoleń. My już swoje wywojowaliśmy. Niech teraz młodzi walczą a my jak trzeba pomożemy doświadczeniem. Ginąć za idiotów, którzy po ewentualnym zwycięstwie i tak zaczną na nowo szukać w dupie mózgu - kontrowersyjna decyzja.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 18:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Nie wiem co mogłoby wkurwiać, autorytety cytujecie marne, a to zaćpany były senator w sukience a to jakiś Białorusin którego Łukaszenka uratował by se sam krzywdy nie zrobił jak jaki Ukrainiec, a to jakiś cytat fragmentu opracowania na temat NKWD, który przypomina jako żywo proponowane dziś zmiany we francuskiej konstytucji, co to ma być?
To już wolę Pana Kaczyńskiego. Przynajmniej jest wesoło.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 18:55 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I tak Pan szanowny niech trzyma. Ja chodziłem w Szczecinie ze stoczniowcami w 70 roku i za to dziś mam 1500 emerytury. Dziś mam 72 lata i ani mi w głowie nastawiać łba, by mi ją jakiś gówniarz w mundurze pałą rozbił bo mi na lekarstwa nie starczy. Już ledwo wiążę koniec z końcem a dopiero mam trzy choroby więc trza się oszczędzać.
Są młodsi więc niech zapierdalają. Ja już swoje zrobiłem.
Tera w łódkę i na ryby........!
A pogoda na rybkę jest chyba niezła. Drapieżnika będzie ciężko sięgnąć ale lina czy leszcza powinien Pan dostać.
A przed burzą i sum lubi coś przegryźć że o wengorzy nie wspomnę.........!
A wengorzy tylko na martwą ukleję.........na robaka sznurówki biorą......... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 19:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie Praktyk Pan to ma ułatwione zadanie - mieszkać w Szczecinie i np ryby nie złowić nawet w kałuży to dupa nie wędkarz. Ja mam o sto razy trudniej, ale nie narzekam. Jak o kiju wracam to choć świeżego powietrza i kontaktu z przyrodą się nałykam. A spotkałem już takie cudeńka fauny i flory, że strach.

Muszę Pana poinformować, że kiedy jeszcze byłem czynny zawodowo pracując w firmie organizowaliśmy za socjalne pieniądze wyjazdy na ryby do Świnoujścia, na Regalicę do Karsiboru na kanał, do Wolina. Mieliśmy własny autokar - kurwa to były czasy. Wtedy się opłacało.


ps

Bardzo nam miło Panie Małpa, że Panu jest wesoło, bardzo. Mnie jakoś nie, ale żyje jutrzejszymi rybami. Już wszystko przygotowane - ciuszki na kupce leżą, józwy na filcowej podpince w szopce gotowe tylko w nie wskoczyć. Pałataka, wędziska, zanęty przynęty kukurydza, białe i czerwone robaczki. Pobudka 4.00.I mam wyjebane. A jak edzie lało, bo tak zapowiadają, to będę smacznie spał.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 20 lip 2017, 19:42 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 19:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 19:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
Boruch pisze:
Logik - z kim? Z tymi ludźmi? Sondaże nie są może miarodajne, ale ostatni sondaż, z dnia dzisiejszego dotyczący popularności partii wskazuje 38% PiS, 19% PO, 9% Kukiz15, 8% Nowoczesna, 4%SLD, PSL3%

Z kim chcesz robić rewolucje? Jesteśmy tępym, głupim narodem bez jaj. Narodem niewolników Qrwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie da się na ten temat spokojnie mówić. Chyba się nachlam albo sobie coś zrobię.



najpierw sie pogimnastykuj a potem se zrob fajke. :lol: :D

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 19:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
Boruch pisze:
Panie Praktyk Pan to ma ułatwione zadanie - mieszkać w Szczecinie i np ryby nie złowić nawet w kałuży to dupa nie wędkarz. Ja mam o sto razy trudniej, ale nie narzekam. Jak o kiju wracam to choć świeżego powietrza i kontaktu z przyrodą się nałykam. A spotkałem już takie cudeńka fauny i flory, że strach.

Muszę Pana poinformować, że kiedy jeszcze byłem czynny zawodowo pracując w firmie organizowaliśmy za socjalne pieniądze wyjazdy na ryby do Świnoujścia, na Regalicę do Karsiboru na kanał, do Wolina. Mieliśmy własny autokar - kurwa to były czasy. Wtedy się opłacało.


ps

Bardzo nam miło Panie Małpa, że Panu jest wesoło, bardzo. Mnie jakoś nie, ale żyje jutrzejszymi rybami. Już wszystko przygotowane - ciuszki na kupce leżą, józwy na filcowej podpince w szopce gotowe tylko w nie wskoczyć. Pałataka, wędziska, zanęty przynęty kukurydza, białe i czerwone robaczki. Pobudka 4.00.I mam wyjebane. A jak edzie lało, bo tak zapowiadają, to będę smacznie spał.




nie moze byc....to tys sie Boruch wycieral po tych samych k a zogonkiem tach...nie moze byc..

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 60  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group