forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 60  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 sie 2018, 15:27 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Może trochę wyhamujz tym bydłem 500+ . Wielu rodzinom te 500+ pozwala godnie żyć a dzieci nie czują się wyobcowane chocby tylko dlatego że mogą dostać jakieś lepsze ciuchy nie z lumpeksu. Oczywiście zgadzam się że patologia przepija . Jednak jeśli te 500 pomoze tylko połowie rodzin a druga połowa przepije to i tak jestem za.
Nie t rozumiem dlaczego nazywasz ludzi motłochem z tego powodu.
Za to że bliższa koszula ciału. Są dla ciebie motłochem bo chcą nakarmić dzieci chlebem a nie ideologią.Patriotyzm zostaw bogatym lub rencistom takim jak ty światłym. Nie irytuj mnie więcej swoim pozerstwem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2018, 15:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Jebnij mu scyca betą!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2018, 15:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Do Pani Beton.

Jak chcą godnie żyć to niech idą do pracy a nie liczą na drapane. Podobno bezrobocie spadło do stanów jeszcze po 89 r nienotowanych. Kiedyś sadownik bez problemu mógł zatrudnić do zbioru owoców ludzi chętnych do pracy. A ci rekrutowali się w większości z tych , którzy pobierają 500+. Dziś ci co to niby chcą godnie żyć idą do urzędu pobierają należne im 500 a prace mają w dupie. O co więc chodzi? Sadownicy apelują do premiera aby coś z tym zrobił. To tylko wycinek polskiej głupoty. Podobnych przykładów jest więcej.

Polacy w pewnej części są bydłem i nie dlatego, że pobierają 500+. Tego nigdy nie powiedziałem. Dlatego, że za tak marną kwotę kupuje się ich morale. Nic poza tym ich nie obchodzi. Nie odczuwają potrzeby utrzymania w społeczeństwie wartości nadrzędnych. A jak to wygląda każdy widzi na co dzień. Nienawiść, marginalizowanie ludzi o poglądach nie katopisowskich, szerzenie się fobii i naziolstwa.

Tak więc proszę mi tu nie insynuować tego czego nie mówię.

Trudno więc mi o szacunek dla tych ludzi, skoro oni nie mają szacunku dla mnie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2018, 16:22 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
A ty jesteś ciul na kaczych łapach. Skoro brak ci szacunku do ludzi , nie oczekuj go dla siebie. Niczego ci nie insynuuje poza motłochem. Dzieci chcą chleba z szynką a nie maczanego w wodzie i posypanego cukrem.
W morale niech się najpierw bogaci wystroja , gdybym miała do wyboru chleb z szynką dla dzieci lub morale i patriotyzm wybrała bym to pierwsze nawet za cenę rządów PiS. Co przyjdzie tym biedakom z morale gdy bida powróci ale rządy będą słuszne.

Tak jestem za wszelką pomocą dla rodzin wielodzietnych . W takich rodzinach do pracy może iść tylko jedno z rodziców drugie musi zająć się dziećmi a wypłata cieniutka, a rodzinne nędza i wstyd . Nareszcie ktoś pomyślał a że był to PiS no cóż wykiwał cwaniak cwaniaków. Sięgnął po elektorat którym ci słuszni gardzili.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2018, 16:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
beton pisze:
A ty jesteś ciul na kaczych łapach. Skoro brak ci szacunku do ludzi , nie oczekuj go dla siebie. Niczego ci nie insynuuje poza motłochem. Dzieci chcą chleba z szynką a nie maczanego w wodzie i posypanego cukrem.
W morale niech się najpierw bogaci wystroja , gdybym miała do wyboru chleb z szynką dla dzieci lub morale i patriotyzm wybrała bym to pierwsze nawet za cenę rządów PiS. Co przyjdzie tym biedakom z morale gdy bida powróci ale rządy będą słuszne.

Tak jestem za wszelką pomocą dla rodzin wielodzietnych . W takich rodzinach do pracy może iść tylko jedno z rodziców drugie musi zająć się dziećmi a wypłata cieniutka, a rodzinne nędza i wstyd . Nareszcie ktoś pomyślał a że był to PiS no cóż wykiwał cwaniak cwaniaków. Sięgnął po elektorat którym ci słuszni gardzili.



Jak już napisałem, szacunku nie mam dla tych, którzy dla mnie go nie mają. A nie mają ci, którzy w bezdennej głupocie popierają PiSreżim. Te rzekome dobra jakie rozdaje władza oszustów to nic innego jak kupowanie Polaków. I to perfidne, bo kupowanie głodnych, którzy sami przyjdą jak pszczoła do miseczki ze słodką wodą. To powinni przede wszystkim zrozumieć Polacy. Za co więc ta wdzięczność w postaci poparcia złodziei? Więcej przecież już ukradli niż dali biednym.

Dla Pani mam szacunek i nic tego nie zmieni.

Uważa Pani, że ludzie, którzy otrzymują jałmużnę od PiSureżimu, pomimo tego co ci wyprawiają z Polską powinni dalej ich popierać? Przecież to skończy się niewolnictwem jak już nim nie jest. Jest w tym nawet ładunek egoizmu. Owszem nakarmienie własnych dzieci jest ważne ale czy nie wydaje się Pani ohydne popieranie ludzi, którzy np kierują miliony w stronę pasożyta z Torunia a matka, która ma śmiertelnie chore dziecko, które wymaga operacji za granicą musi prosić ludzi przez internet aby uzbierać potrzebne 5 milionów złotych. Ostatnio były w Polsce dwa takie przypadki - rzadkich schorzeń. PiSreżim nie ma na to pieniędzy. Moje dziecko nakarmione, odziane a co z innymi, które cierpią, być może umrą bo swołocz PiSowska karmi pasożyta? Owszem nigdy żaden rząd nie zadowoli wszystkich. U nas jednak nie robi się nic, lub niewiele. Znieczulica proszę Pani. Ważne to co moje, reszta się nie liczy. A żyjemy w społeczeństwie i należałoby odłożyć te klapki na oczy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2018, 17:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ps.

Jeszcze w uzupełnieniu - co jest korzystniejsze dla gospodarki, budżetu Państwa - to że ludzie pracują czy rozbudowany system socjalny nie zmuszający do wysiłku? Sami przecież krytykujemy Niemców, Brytyjczyków, Skandynawów i innych. Tylko że te kraje mają o wiele lepszą sytuację ekonomiczną.

Poza tym co było głównym celem programu 500+? Wzrost narodzin dzieci, zachęta. Tym czasem minęło dwa lata od wprowadzenia tego szumnego programu a rezultatów brak. Co za niewdzięczność Polaków za dobroć prezesa. Przede wszystkim kobiet, które ani myślą zachodzić w ciążę. Co robią w tym czasie? Korzystają z podniesienia się stopnia dobrobytu. Popierają PiSreżim. Tylko niech się czasem wkrótce nie zdziwią. Scenariusz rządów autorytarnych w skrócie wygląda tak - obietnice, których oczywiście się nie spełnia, poza kilkoma, które są realne i korzystne z punktu widzenia utrzymania władzy. Potem podwiązanie ludu za mordę, ograniczenie wolności i praw. A potem równia pochyła, bo opór społeczny wzrasta, zaciska się kolczatka władzy wokół szyi suwerena i wszystko kończy się krachem ekonomicznym.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2018, 18:17 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Panie Boruchu za czasów słusznych rządów , abylo ich wielu ,były matki z chorymi dziećmi którym nikt nie pomagał,były chore dzieci których nikt nie operował . Nikogo z rządzących tych słusznych minionych , nie interesował lumpenproletariat. Byli wyobcowania pozostawieni samym sobie , a przez panów z aktowkami pogardzani. Tak panie Boruch. Pasienie kościoła było zawsze nawet zakomuny.
Przeciętny Kowalski w dupie ma budżet państwa on musi borykacie z własnym i wyjść na zero. Pierdolenie o budżecie gospodarce głodny Kowalski zostawia to panu . Pan to by chciał uszczęśliwić elektorat na własną modlę, a nie pomyślał pan by szanować cudze poglądy jakie by nie były. Znaczy krytykować jak najbardziej ale nie ubliżać, nie poniżać . Cóż pan zatem wyczynia, a no motlochem j ich pan nazywa. A moim zdaniem. Na miano motlochu zasluzyli ci u władzy jak z parawa tak i z lewa nie pomijając centrum. Tam pan kieruj pogardę bo ci których zwiesz motłochem nie zasłużyli sobie na to miano.



I jeszcze jedno nie strasz pan zamordyzmen nie strasz pan zniewoleniem nie strasz pan czarnym ludem ,nie te czasy panie, nie te czasy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2018, 18:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
beton pisze:
A moim zdaniem. Na miano motlochu zasluzyli ci u władzy jak z parawa tak i z lewa nie pomijając centrum. Tam pan kieruj pogardę bo ci których zwiesz motłochem nie zasłużyli sobie na to miano.


Nie ma władzy idealnej. A już w polskim przypadku to niezwykle trudne aby nie była umoczona. Przyzna jednak jednak Pani, że obecna bije w kurestwie wszystkie poprzednie na głowę. I taką władzę ja mam bezkrytycznie popierać, bo co, bo dostałem 500+? Wybaczy Pani. Jak więc nazwać tych, którzy takich popierają i głosując legitymizują ich poczynania?

Cytuj:
I jeszcze jedno nie strasz pan zamordyzmen nie strasz pan zniewoleniem nie strasz pan czarnym ludem ,nie te czasy panie, nie te czasy.


Pani Beton chciałbym bardzo żeby to Pani miała rację a ja, że się mylę co do ocen. na razie jednak nie mam złudzeń. A wie Pani, że dzięki PiSreżimowej ustawie dezubekizacyjnej śmierć poniosło już 48 osób? Ta władza ma autentycznie krew na rękach. Tysiace osób ma przedstawione zarzuty łamania prawa tylko dlatego, że brała udział w protestach przeciwko temu co PiSreżim wyprawia. I to nie jest zamordyzm? W tym czasie naziole, narodowcy, weszpolacy panoszą się jak nigdy dotąd.

Cytuj:
anie Boruchu za czasów słusznych rządów , abylo ich wielu ,były matki z chorymi dziećmi którym nikt nie pomagał,były chore dzieci których nikt nie operował . Nikogo z rządzących tych słusznych minionych , nie interesował lumpenproletariat. Byli wyobcowania pozostawieni samym sobie , a przez panów z aktowkami pogardzani. Tak panie Boruch.


I tu mnie Pani ma. Tak, to prawda. Tylko, że PiSreżim w kampanii obecnej do wyborów regionalnych chwali się, że odzyskał pieniądze skradzione przez złodziei i dał je dzieciom. Czy to aby prawda? Bo mnie się zdaje, że to kolejny szwindel. A o komunie lepiej nie mówmy bo wtedy komuna nie zostawiała ludzi bez pomocy. Pomagali na ile stało forsy budżecie, na możliwości, stopień wiedzy oraz wyposażenie. Żyje dość długo na tym łez padole, miałem do czynienia z opieką tamtego systemu to wiem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2018, 11:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxMMtImg2
Ciekaw jestem kiedy zaczną się masowe aresztowania opozycji na potrzeby budowy kanału Białomorskiego tfu Mierzei Wiślanej...
:lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2018, 3:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Cytuj:
W nocy z 24 na 25 października (6/7 listopada według kalendarza gregoriańskiego) bolszewickie oddziały uderzyły na kilka najważniejszych budynków w Piotrogrodzie, przypuszczając m.in. atak na Pałac Zimowy. Rząd Tymczasowy został aresztowany, a władze przejęły Rady Robotnicze


Minęła właśnie 101 rocznica !

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 60  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group