forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 12:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 lip 2017, 16:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
To znaczy nie chcecie już demokracji?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 16:05 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
st1111 pisze:
To znaczy nie chcecie już demokracji?



Prosiak, kocham Ciem idiotoObrazek
A jak Korba Ciem zignoruje, to jej wyżrę cały bober.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 16:08 
Pan sobie poczyta, Panie Prosiak, akurat o demokracji..
http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka ... adach.read


Na górę
  
 
Post: 20 lip 2017, 16:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Nikt nie będzie kiblowal to jest jedna mafia.
To raz. A jesli chodzi o ewentualne wywozenie na taczkach. Niby dlaczego w turcji nie udalo sie obalić Erdogana? Bo wykonal manewr wyprzedzający i pozbyl sie przeciwnych mu wojskowych i policjantow. Podobnie macierewicz rozjebal polską armię pozbyl sie przeciwnyh u generalow tylko styl byl inny bo rączkami Misiewicza. w policji czystki i wymiany wiadomo jak teraz wygladaja akcje policji w stosunku do protestujacych pokojowo obywateli - Burek bierz go i Burek sypie gazem pieprzowym lub rzuca o sciane. Opozycja bedzie z tego wszystkieo korzystac jak tylko dorwie sie do władzy nie ma sie co łudzić. Moim zdaniem jest kilka sensownych osób z róznych partii i w tej chwili powinni sie dogadac ponad partyjnymi podzialami co do tego jak ma to wszystko wygladac po wyjebaniu Pisu. Oczywiscie my cały czas patrzymy na rączki bo każdy polityk to dziwka i predzej czy później zacznie robic obywateli w chuja.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 16:10 
Okiem Saszy

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 20 lip 2017, 16:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pani korbaczeska tylko nie to - błagam. Pan Stasiu to super hiper inteligentny człowiek i dowcipny. Być może sam w swój dowcip tak za bardzo nie wierzy bo pewnie PiS bierze na poważnie, ale wg mnie jest i to bardzo. Ja mam Pana Stasia jako jedynkę wśród przyjaciół. Pomimo, że też czasem mnie wqrwia. Patrz Pani, tylko człowiek wyjątkowo inteligentny wyraża swoją myśl tak "obszerna oracja" jak Pan Stasiu. Jedno zdanie i każdy wysiada. A niech Pani popatrzy na moje pisaniny. Gdzie ja tam do Pana Stasia. A np ten .......Barycki to już w ogóle odpada.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 16:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Panie boruch ja absolutnie doceniam ale ostatnio nie potrafie juz żartować z obecnej sytuacji w kraju.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 16:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1499
Boruch pisze:
Logik - z kim? Z tymi ludźmi? Sondaże nie są może miarodajne, ale ostatni sondaż, z dnia dzisiejszego dotyczący popularności partii wskazuje 38% PiS, 19% PO, 9% Kukiz15, 8% Nowoczesna, 4%SLD, PSL3%

Z kim chcesz robić rewolucje? Jesteśmy tępym, głupim narodem bez jaj. Narodem niewolników Qrwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie da się na ten temat spokojnie mówić. Chyba się nachlam albo sobie coś zrobię.


Genosse Boruch,
Rewolucja Narodowo-Katobolszewicka już się dokonała. Teraz tylko Adrian musi złożyć autograf. I będzie jak za NKWD...
Cytuj:
Kolegium Specjalne zostało powołane uchwałą Wszechrosyjskiego Centralnego Komitetu Wykonawczego (WCIK). W skład kolegium wchodzili przedstawiciel ludowego komisarza spraw wewnętrznych, pełnomocnik NKWD na RFSRR, naczelnik głównego zarządu milicji i komisarz ludowy republiki związkowej, w której popełniono czyn.
Kolegium Specjalne było organem pseudo-sądowniczym, mającym prawo "karać" za czyny wymierzone przeciw ustrojowi sowieckiemu, w szczególności za "kontrrewolucyjną propagandę", zdradę, dezercję i "szkodnictwo". Kolegium, nie będąc sądem, nie miało obowiązku zachowywania żadnych procedur i gwarancji procesowych, w tym prawa do obrony. Niemal wszystkie sprawy były rozpoznawane zaocznie. Zakres rozpoznawanych spraw i zakres stosowanych "kar" zmieniał się – początkowo kolegium orzekało tylko zesłania, później także osadzało w obozach pracy i konfiskowało majątki. W latach wojny sowiecko-niemieckiej (1941–45) kolegium orzekało również karę śmierci. W czasie terroru stalinowskiego w latach 30. XX wieku kolegium "rozpoznawało" po 20-30 tysięcy spraw rocznie – po 200–300, a nawet 1.000 na każdym posiedzeniu. Po II wojnie światowej kolegium odegrało znaczącą rolę w represjonowaniu ruchów narodowowyzwoleńczych w krajach nadbałtyckich i w Polsce.


Mi się najbardziej podoba ten zapis:
W środowisku prawniczym zagotowało się od ostrych reakcji po przegłosowaniu przez Sejm ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa i przedstawieniu przez PiS poselskiego projektu ustawy o Sądzie Najwyższym. Gdy tekst przeczytał znany prawnik i i były senator PO Krzysztof Piesiewicz, załamał ręce.
"Ludzie trzymajcie mnie. To nie jest możliwe” - w ten sposób Piesiewicz skomentował na Twitterze proponowany przez PiS art. 87.
Piesiewicz zacytował również uzasadnienie Sądu Najwyższego: "W życiu społecznym, poza normami prawnymi, funkcjonuje także system norm i wartości nie stypizowanych w ustawach, ale równie ugruntowany, wywodzący się z moralności czy wartości chrześcijańskich". – To jest legislacyjno-ustrojowa perwersja w niszczeniu trzeciej władzy – dodał w innym tweecie adwokat.
Obrazek

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 16:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
AGAFIA pisze:
Pan sobie poczyta, Panie Prosiak, akurat o demokracji..
http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka ... adach.read


Nie czytam o czy piszą Płatni Pachołki Sorosa.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2017, 16:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Za to pewnie wsłuchujesz się w info kurwskiej TVPislam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group