forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 60  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 sie 2017, 11:37 
older pisze:
Ja ci wytłomacze jak zwykłemu spawaczu, dlczego:
Weź lwu albo krokodylu z pyska odbierz mięsko. A może sam ci odda?
-DLATEGO!!!
Kurwa, zapamietaj se, że jak ktoś ma i to jest jego, to bardzo chętnie nie oddaje, no czasem sie podzieli, ale też nie ze wszystkimi. Tak się to kręci i nie udawaj tutaj, że nie wiesz o tym.
Kruliczku..., ;)


Piękna kwintesencja dysput wszelakich o ekonomii.
Tępy, prymityw z zaciśniętymi szczękami, oto jest wzór do naśladowania dla tutejszych intelektualistóff. :lol:
Ty mój tygrysie... ;)


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2017, 11:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Pantryglodytes pisze:
Pozostało skopiować [...]
Po co, przecież na forum działa "szukajka".
Na przykład :arrow: 34 x https://goo.gl/znHhKU
Chyba, że masz w domu kilka pustych ścian, to wtedy...

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sie 2017, 13:03 
polar pisze:

Piękna kwintesencja dysput wszelakich o ekonomii.
Tępy, prymityw z zaciśniętymi szczękami, oto jest wzór do naśladowania dla tutejszych intelektualistóff. :lol:
Ty mój tygrysie... ;)


No niekoniecznie to miałem na myśli, tak łopatologicznie roztłumaczyć chciałem, bez rozwlekłego elaboratu, że kapitaliści, te 20% wielkoliczbowych nie oddadzą reszcie biedniejszych, chocby ivh było0 nawet 95% anikawałka z pyska bez rozleu kri albo innych ruchawek na skalę dużą.
I w ogóle nie uważam, że jest to wzór do naśladowania, bynajmniej, zawsze starasz się przypisywać niecne intencje. Nawet o ty mnie pomyślałem, żeby to plugawe plemię stawiać komuś za wzór. Jak słyszę Rotschild lub Vanderbildt to mi się nóż otwiera w kieszeni. Naprawdę ;)


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2017, 13:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
A Soros to juz nie? Ha!

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sie 2017, 13:27 
older pisze:
tak łopatologicznie roztłumaczyć chciałem, bez rozwlekłego elaboratu, że kapitaliści, te 20% wielkoliczbowych nie oddadzą reszcie biedniejszych, chocby ivh było0 nawet 95% anikawałka z pyska bez rozleu kri albo innych ruchawek na skalę dużą.


Naprawdę? No niemożliwe. A ja gupi myślałem, że wystarczy pójść i poprosić. ;)

Poważniej.
Ci którzy są w posiadaniu dodatkowo mają za soba policję i wojsko, także sugestia jakichkolwiek zmian przez rewolucję, to jest typowe polactwo. Bóg, honor, ojczyzna. Puste, nic nie znaczące słowa na których kapitał polityczny zbijają od pokoleń posiadacze, a zdychają ci którym wydaje się że jak zdechną, to bedzie bardzo honornie. I czy to w chrześcjanin, czy muzułmanin, zawsze jest mamiony gówno znaczącymi tak naprawdę słowami. Jeden chce honoru i leci z szabelką, drugi chce hurys i ubiera wdzianko z trotylem. A chłopaki palą cygara.

Mi bardziej rozchodziło się zawsze, aby takie mądre chłopaki co to tysiące ksiag przeczytali, wszystko widzieli i przeżyli, troszkę inaczej podchodzili do tych, którym się mniej poszczęściło w życiu, nie obarczajac ich winą za swój los, a raczej dzieląc się wiedzą i doświadczeniem i na tym budując świadomość społeczną, a nie jej wymagając z dupy wyssanych teorii wielkoliczbowych.
I tyla.


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2017, 13:43 
Prolu, nikt się nie nauczy na cudzych błędach. Co ty, chcesz zakładać uniwersytety latające, gdzie mądre Geremki i Kuronie znowu będą proli uczyły jak ustrój obalać. Znowu zostaną maluczcy wyruchani a nauczyciele odjadą lamborghini, bo merce już wszyscy taryfiarze mają. Czego ty chcesz? Lisy mają ci przynosić kurczęta? ;)
To jest od wieków powtarzanie w pętli: dlaczegoś biedny, boś głupi- a dlaczegoś głupi, boś biedny. Kościółek i parę reform oświaty i panowie będą po prolach do karet biskupich wsiadać jak dawniej po chłopach na konie. Swiadomością społeczną chleba nie posmarujesz. Ale - próbuj, próbuj... Naprawdę, wielu się udaje wybić na niezależność, chociaż jest to ciągle za mało aby zaklęty krąg przerwć.
Ten facio siedzący koło spasionego kaznobździei ma ok 2 000 000 hektarów ziemi. Od 1994 roku się tak dorobił. Wtedy kupił jednorazowo chyba 800 000 hektarów. Jak to możliwe było Nie wiem. A ty?

Obrazek
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2017, 13:53 
Mi bardziej chodziło o świadomość tych uświadamiających, a nie żeby banialuki powtarzać o biednym, bo głupim prolu.
Ale okej.
Niech tak będzie.

P.S.
Tak na marginesie...
Lubisz amerykańskie samochodo? No lubisz. Chwalisz ich wykonanie, czyli technologia hamerykańska też wg ciebie musi byc nie w kij dmuchał.
A hamerykańskich socjologów cenisz?
Bo wyobraź sobie, że te łachudry na podstawie badań ( naukowych ) wymyśliły se, że za sukcesem w życiu stoi ino 20% tej twojej mądrosci. Reszta to szczęście i...właściwe urodzenie.
I teraz oczko. ;)


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2017, 14:05 
No, przecież pisałem o tych 20%. Umkło ci? ;) ;) dwa oczka.
Parę odstępstw od reguły się jednakowoż zdarzyć może. Życzę ci tego .


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2017, 14:39 
A dziękuję. Czasami gram w Lotto.

A z tymi 20% to nie do końca tak Older...
Na całkowity sukces w życiu składa się 20 procent kreatywności i inteligencji pozostałe 80% to szczęście, urodzenie i znajomości.
To nie jest tak, że 20% biedaków może dostać się do upragnionej klasy średniej.
Zresztą urbanowi już o tym pisali kupę czasu temu.


Na górę
  
 
Post: 07 sie 2017, 19:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
http://wyborcza.pl/7,155287,22203550,ba ... towac.html

Cytuj:
Unia Europejska chce, aby w szczególnych sytuacjach banki mogły odmówić klientom wypłat ich depozytów - informuje agencja Reuters, powołując się na nieoficjalne źródła.


Pamiętacie wariant cypryjski? :lol: :lol: :lol: :lol: 8-)

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 60  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group