forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 10:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 lis 2020, 19:53 
Komandor pisze:
Pytań nie mam. tylko refleksja.

I tak o to wielki bojownik o wolność i demokrację oraz papier toaletowy w sklepach ZESZMACIŁ się, idąc służyć do organizacji przestępczej aby stać na straży znienawidzonego systemu... za paszport.

To widzisz WLR jakiś ty głupi gównojad. Ja przynajmniej sprzedałem się za więcej.


Ty się sprzedałeś, a ja straciłem - nawet nie wiesz ile.
I nie służyłem wam. Więcej powiem, siedziałem m.in. za "osłabianie gotowości bojowej pułku"
- jakkolwiek idiotycznie to nie brzmi. Zawsze byłem przeciwko kulsonom sprzedajnym, i nie
zamierzam tego zmieniać. Cieszy, że w końcu przyznajesz, żeś sprzedajna *****. :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 16 lis 2020, 20:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6460
rzeczywiscie miales trudne dziecinstwo, jesli to wszystko prawda WLR, a moze Ty sobie styropian tylko doszywasz!? a skad My mamy wiedziec zes emigrantem wewnetrznym byles......dodam tylko ze taki jeden wieszcz polski napisal slowa o zywych i o tym by isc przed siebie i zby nie nakrywac glowy starym beretem ...bo tylko wszow mozna dostac ....dostac mozna jak w ryj od swira. :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2020, 19:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
Policja przesłuchuje kobiety, które kupiły środki poronne. Federa: "Zaczęła się nagonka i zastraszanie"

Cytuj:
Policja przesłuchuje kobiety, które kupiły środki do aborcji farmakologicznej. Organizacje kobiece mówią, że chodzi o zastraszenie kobiet. Do kobiet zwracają się z komunikatem: Jesteś bezpieczna, nie poniesiesz odpowiedzialności karnej za domową aborcję. Zakup środków poronnych dla siebie, trzymanie ich w domu, potem zażycie i skuteczne przerwanie własnej ciąży to nie przestępstwo. Strach jest duży.
Do Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, Aborcyjnego Dream Teamu i innych organizacji kobiecych zgłaszają się kobiety, które w ostatnich dwóch latach kupiły środki do przeprowadzenia aborcji farmakologicznej w domu, a teraz dostają wezwania na policję. W charakterze świadka. Mają zeznawać w sprawie zakupu środków poronnych. - Nie ma dnia, żebym nie dostała kilku, kilkunastu maili z pytaniem "co robić?". Mam wrażenie, że jakiś czas temu ktoś na górze podjął decyzję, żeby zacząć taką nagonkę - mówi Kamila Ferenc, prawniczka Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny.

https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-ob ... :undefined

Jak za Nicolae Ceausescu... :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2020, 20:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
Czarna_Mańka pisze:
Yyyyy...tam

Niech biorą przykład z Jego_Obfitej_Eminencji_Dziwisza
i mówią uprzejmie:

tak? no co pan powie? naprawdę?
nie pamiętam,



Piekny komentarz:
W następnym kroku po mieszkaniach bedą chodzić trójki aktywistów partyjno-religijnych, ksiądz, pisowiec, pisówka, i przeprowadzać w mieszkaniach rewizje czy czasem ktoś w szafce nie ukrył paczki kondomów, które też będą zabronione, bo spuszczenie się w trawę to "grzech śmiertelny i zamordowanie milionów żyć ludzkich". Fakt, plemnik jest ludzką komórką a komórka jest żywa, jest to życie ludzkie.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2020, 20:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
MMM pisze:
O kurwa!
Słów mi zabrakło, cisną się na myśl tylko te nie do druku...


Wszystkim zaskoczonym polecam Archipelag Gułag Sołżenicyna. Tam wszystko zostało opisane.

Obrazek

To własnie czeka Polskę, choć w naszym polskim, katobolszewickim wydaniu.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2020, 21:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
MMM pisze:
Nie kpij, czytałam, mam.


Nie kpię. Mowie całkiem poważnie. I przypominam moją starą diagnozę sprzed 3 lat:

Logika PiS idzie logiką leninowską. Zmiany, które zachodzą od 2015 są iście bolszewickie i oznaczają likwidację dotychczasowego porządku prawnego i społecznego. I to w sposób nieodwracalny! Polska jest nie tylko przygotowywana na kompletną izolację na arenie europejskiej, lecz również do Polexitu, wojny domowej i brutalnego, narodowego bolszewizmu w pseudoreligijnym sosie.
Społeczeństwo zostanie wzięte brutalnie za mordę, bo ma mentalność chłopa pańszczyźnianego. Inteligencji w tym kraju nie ma, gdyż albo wyemigrowała albo wyginęła albo skuliła ogon pod siebie w obawie o własną emeryturę i stan posiadania. Zniszczono wszelkie autorytety, które byłyby jakimkolwiek zagrożeniem dla rewolucjonistów. I zaczęto kształtować nowe pokolenie poprzez deformę edukacji. Jednocześnie przekupiono społeczeństwo programem 500+. Toteż nie zachodzi obawa, że prekariat się zbuntuje. Dlatego nie będzie żadnych masowych protestów (czy marsze kilkudziesięciu tysięcy ludzi na 30 milionów dorosłych obywateli można uznać za masowe?) gdy ostatecznie zostaną wdrożone pseudoreformy sądownictwa i ordynacji wyborczej. Będą protesty? Rozgoni się je z użyciem broni maszynowej lub wojsk OT. Na niepokornych przygotowano również środki w postaci rozszerzonych uprawnień policji i środków przymusu.
Będą sankcje? W to mi graj! Zgodnie ze stalinowską logiką władza potrzebuje wroga zewnętrznego i wewnętrznego, by go zdefiniować jako "wroga ludu". Wróg zewnętrzny - UE jest analogiem międzynarodowej burżuazji, zaś opozycja jest ucieleśnieniem "wrogów ludu" i kontrrewolucjonistów "dobrej zmiany". W czasach stalinowskich wypracowano doskonale rozwiązanie sprawy artykułem 58. Myślę, że w Polsce analogiczne rozwiązanie zostanie wprowadzone w życie. I tak za samą przynależność do opozycji dostanie się 3 lata, za antyrządowe demonstracje 10 lat, za głosowanie w PE przeciw rządowi PiS 25 lat. I to nie będą zwykłe wiezienia, tylko karne kolonie. W tym kopalnie, karczowanie lasów, kopanie kanałów melioracyjnych, regulacja rzek, prace na polu, przekop Mierzei Wiślanej.
Czekają nas co najmniej 3-4 pokolenia kaczyzmu w Polsce.
Opublikowano: 16 grudnia 2017, 09:39

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2020, 13:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
MMM pisze:
O kurwa!
Słów mi zabrakło, cisną się na myśl tylko te nie do druku...


Myślisz, że Pałac Mostowskich PiS przerobi na Łubiankę?

Cytuj:
"Jeśli podpiszesz protokół, nie będziesz musiał się rozbierać". Demonstranci opowiadają o zatrzymaniach


(Archipelag GUŁag)

III. ŚLEDZTWO
Gdyby czechowowskim inteligentom, wciąż zastanawiającym się, co będzie za dwadzieścia–trzydzieści–czterdzieści lat, ktoś odpowiedział, że za lat czterdzieści będą w Rosji tortury przy śledztwie, że będą człowiekowi ściskać głowę obręczą, zanurzać go w wannie z kwasem, że będą go –
nagiego i skutego – wystawiać na ukąszenia mrówek i pluskiew, że mu będą wpychać rozżarzony na prymusie wycior w odbytnicę („tajemne piętno”),
powoli rozgniatać butem genitalia, a już co najmniej – męczyć całotygodniową bezsennością, pragnieniem i biciem na krwawy befsztyk –
ani jedna sztuka Czechowa nie doszłaby do, finału, wszyscy bohaterowie znaleźliby się wcześniej w domu wariatów.
Ale co tam bohaterowie Czechowa! Jak i w ogóle normalny Rosjanin, w tej liczbie również każdy członek RSDRP mógłby w to uwierzyć, kto potrafiłby
pogodzić się z takim oczernianiem świetlanej przyszłości? To, co jeszcze za Aleksego Michajłowicza wydawało się na miejscu, co za Piotra już uchodziło
za barbarzyństwo, co za czasów Birona mogło być zastosowane do 10–20 ludzi, co stało się już zupełnie niemożliwe od czasów Katarzyny – otóż to
właśnie w zenicie wspaniałego dwudziestego wieku, w społeczeństwie opartym na socjalistycznych założeniach, w okresie, gdy latały już samoloty,
pojawiło się radio i film dźwiękowy – popełnione zostało nie przez jednego niegodziwca, nie w jednym jakimś zakamarku, ale przez dziesiątki tysięcy
specjalnie wykształconych ludzkich bestii, pastwiących się nad milionami bezbronnych ofiar.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lis 2020, 21:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
Czarna_Mańka pisze:
To jeszcze raz Maciej, Maciej się sfocił razem z dowodem swojej zbrodni.
Maciej ma stanąć przed sądem dla nieletnich.

"14-letni mieszkaniec Krapkowic (województwo opolskie) w mediach społecznościowych udostępnił informację o planowanym w jego mieście "spacerze" sprzeciwiających się orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Dlatego w domu "odwiedzili go" policjanci. O zachowaniu nastolatka poinformowali szkołę, zawiadomią też sąd rodzinny.

Policjanci pojawili się w domu 14-letniego Macieja we wtorek. Dzień przed planowanym "krapkowickim spacerem" osób sprzeciwiających się orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. - Po godzinie 10, w czasie moich lekcji, do drzwi zapukało dwóch policjantów. Zarzucili mi upublicznianie i namawianie do udziału w zgromadzeniu związanym ze strajkiem kobiet - mówi nastolatek. I dodaje, że następnie mundurowi udali się do jego szkoły, by poinformować wychowawczynię o sprawie. Zanim wyszli, mieli mu jeszcze powiedzieć, że jeśli w godzinach planowanego zgromadzenia pojawi się w okolicy krapkowickiego Rynku, to zostanie uznany za organizatora zgromadzenia."


I co na to dzielna policja? BRNIE dalej:

Policja: nasze postępowanie wobec nieletnich jest podyktowane ich dobrem ( sic! )

" Ewelina Karpińska z policji w Krapkowicach, tamtejsi funkcjonariusze uzyskali informację o tym, że na jednym z portali społecznościowych zamieszczono wpisy o zaplanowanym na 18 listopada zgromadzeniu. - W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną i związanym z nią zakazem gromadzenia się funkcjonariusze podjęli czynności celem ustalenia organizatora. W trakcie tych czynności okazało się, że jedną z osób, które czynnie propagują i nawołują do zgromadzenia jest 14-letni chłopiec - informuje Karpińska."


ps. a któż to był taki czujny w tych Krapkowicach? a z-ca komendanta tamtejszej policji
serdecznie gratulujemy


Niech się chłopak cieszy. Za Stalina dostałby co najmniej Czerwońca a najpewniej ćwiarę z artykułu 58.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lis 2020, 21:59 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
logik pisze:
Czarna_Mańka pisze:
To jeszcze raz Maciej, Maciej się sfocił razem z dowodem swojej zbrodni.
Maciej ma stanąć przed sądem dla nieletnich.

"14-letni mieszkaniec Krapkowic (województwo opolskie) w mediach społecznościowych udostępnił informację o planowanym w jego mieście "spacerze" sprzeciwiających się orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Dlatego w domu "odwiedzili go" policjanci. O zachowaniu nastolatka poinformowali szkołę, zawiadomią też sąd rodzinny.

Policjanci pojawili się w domu 14-letniego Macieja we wtorek. Dzień przed planowanym "krapkowickim spacerem" osób sprzeciwiających się orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. - Po godzinie 10, w czasie moich lekcji, do drzwi zapukało dwóch policjantów. Zarzucili mi upublicznianie i namawianie do udziału w zgromadzeniu związanym ze strajkiem kobiet - mówi nastolatek. I dodaje, że następnie mundurowi udali się do jego szkoły, by poinformować wychowawczynię o sprawie. Zanim wyszli, mieli mu jeszcze powiedzieć, że jeśli w godzinach planowanego zgromadzenia pojawi się w okolicy krapkowickiego Rynku, to zostanie uznany za organizatora zgromadzenia."


I co na to dzielna policja? BRNIE dalej:

Policja: nasze postępowanie wobec nieletnich jest podyktowane ich dobrem ( sic! )

" Ewelina Karpińska z policji w Krapkowicach, tamtejsi funkcjonariusze uzyskali informację o tym, że na jednym z portali społecznościowych zamieszczono wpisy o zaplanowanym na 18 listopada zgromadzeniu. - W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną i związanym z nią zakazem gromadzenia się funkcjonariusze podjęli czynności celem ustalenia organizatora. W trakcie tych czynności okazało się, że jedną z osób, które czynnie propagują i nawołują do zgromadzenia jest 14-letni chłopiec - informuje Karpińska."


ps. a któż to był taki czujny w tych Krapkowicach? a z-ca komendanta tamtejszej policji
serdecznie gratulujemy


Niech się chłopak cieszy. Za Stalina dostałby co najmniej Czerwońca a najpewniej ćwiarę z artykułu 58.

Pawlik Morozow nie miał lepiej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2020, 14:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
Prokuratura będzie ścigać osoby, które ujawniły dane policjantów. Ziobro właśnie wydał polecenie

"Poleciłem Prokuraturze Okręgowej w Warszawie wszcząć postępowanie karne wobec wszystkich osób, które upubliczniły nazwiska i adresy funkcjonariuszy" - poinformował w niedzielę minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro. Chodzi o tych policjantów, którzy mieli brać udział w czynnościach w trakcie środowej manifestacji w Warszawie. Dane funkcjonariuszy zaczęły pojawiać się w mediach społecznościowych.


https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... =BoxOpImg1

Lecę po fistaszki... :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 192 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group