forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 21:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 lis 2020, 17:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
Komandor pisze:
Teraz to już mi to wisi ale kiedy mi stało to przyszło by mi uciąć. :mrgreen:

PS. Ale Was młodych mi zal ;)


Trzeba klauzulę sumienia zastosować wobec PiSdzielców - np w sklepie "Tych panów nie obsługujemy" jak z filmu Barei. :mrgreen:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2020, 20:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Właśnie - głodem ich wziąć. Jak proponowała ta niemiecka eurodeputowana Katarina Barley. Ich pomysły są czasem dobre. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lis 2020, 13:13 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Klauzula sumienia to dla mnie w ogóle rzecz niezrozumiała.

Po cholerę to w ogóle.
I to coraz bardziej rozszerzane na kolejne grupy zawodowe.

I tak teoretycznie to słusznie, że rozszerzana. Bo czemu tylko lekarz ma mieć oficjalne uznanie sumienie a już np farmaceuta nie?. A dlaczego nie żołnierz np?Policjant a nawet radykalnie patrząc rzeźnik w ubojni?

Nikt nikomu nie karze zostawać lekarzem i to ginekologiem/położnikiem, farmaceutą, żołnierzem czy tym rzeźnikiem.

Jak mam konflikt sumienia to nie wybieram zawodu, który go powoduje.

Lekarz z taki przerośniętym sumieniem może być np. zakaźnikiem. chirurgiem dziecięcym jak taki prolife i dzieci chcący ratować.

Procedury i naukowe rekomendacje w ginekologii są znane od lat. Wiedział już na studiach co w ich zakres wchodzi. Jak nie chce w tych procedurach uczestniczyć bo ma sumienie
to nie musi przecież ginekologiem zostawać.

Farmaceutka też wie co będzie sprzedawać. ma problem niech na kasę w Biedronce idzie. Zresztą tam pewnie też kondony są. Ale niech spróbuje z sumieniem wyjechać to kopa w dupę zarobi i na bruk. I tyle się będzie z sumieniem obnosić.

A jak już mówimy o tym sumieniu to każdy je ma. Np żołnierz co by kasę chciał brać, na emeryturę wcześniej iść ale klauzule o nie strzelaniu do ludzi podpisał.)przy poborze do sl. za to jeszcze by miało sens bo silę brali ale nie przy armii ochotniczej i zawodowej). Policjant z klauzulą sumienia, że nie będzie jakby co do bandyty strzelał ani nawet palą lał.

No i też rzeźnik w ubojni z klauzulą sumienia, że on udziału w mordowaniu zwierzątek brać nie będzie. wypłatę jednak już tak. Przecież jak go zwolnią to będzie łamanie sumień i dyskryminacja ze względu na poglądy itp.

Jak już to bym to zorganizował tak, że lekarz ma się zdecydować zaraz po ukończeniu studiów czy ma sumienie czy nie. I jak ma to pewne specjalizacje powinny być dla niego zamknięte. Jak mu się odmieniło później to powinien zmienić specjalność. I powinien być obowiązek informowania o podpisaniu klauzuli w info. internetowym. Na drzwiach gabinetu.


Od razu by im sumienie przeszło jakby mieli pustki pod gabinetem. Kaja Godek z koleżankami wszystkim przecież nie nastarczy dać zarobić.

PS. Czy ktoś słyszał np. o lekarzu świadku jehowy co jest transplantologiem. transfuzjologiem czy innym gdzie im wiara i sumienie czegoś zabrania?
To fanatycy są ale przynajmniej pod względem uczciwi.

A powinni być. I np odmówić pacjentowi ze względu na klauzule sumienia transfuzji krwi. Było by wielkie oburzenie. może kilka osób by umarło, ale może by to kilku zakutych łbów dotarło.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lis 2020, 17:01 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Z lekarzami sprawa jest prosta od dawna.
Ci ginekolodzy mają klauzulę sumienia na usługi bezpłatne.
W prywatnych gabinetach nie ma klauzuli, za to koszty zabiegów idą w górę, bo ryzyko.
I tak to lobby prywatnych ginekologów kręci lody od lat.

Farmaceuci to prezerwatywy oleją, można je kupić na stacji benzynowej i w Biedronce.
Ale pigułki anty- już niekoniecznie, bo są tylko na receptę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lis 2020, 22:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
Władza PiSowiecka robi przymiarki do Stanu Wojennego

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/srodmiesci ... st-4744343

Cytuj:
Przed Pałacem Kultury i Nauki zebrali się uczestnicy "Buntu Młodych" oraz artyści wspierający inicjatywę. Na miejsce przyjechały też duże siły policyjne, które stłumiły manifestację, powołując się na stan epidemii.


Dziwie się że tow. Lempart jeszcze nie została aresztowana... :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lis 2020, 13:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
Elementy socjalnie bliskie władzy PiSowieckiej
https://wyborcza.pl/7,75398,26514530,cz ... =BoxWyboMT

Cytuj:
Nauczyciele akademiccy o poglądach konserwatywnych lub narodowych zostaną zwolnieni z odpowiedzialności dyscyplinarnej - zapowiedział minister Czarnek. Projekt ustawy ma być gotowy do końca grudnia.

"Pakiet wolnościowy", który ma zwalniać nauczycieli akademickich o poglądach konserwatywnych, chrześcijańskich, narodowych z odpowiedzialności dyscyplinarnej, a nawet wyjaśniającej, zapowiedział minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek podczas rozmowy z klubowiczami "Gazety Polskiej" na ich VI Nadzwyczajnym Zjeździe. - W tym zakresie już są zaprojektowane i analizowane przepisy - mówił minister.


Prawie jak Czerezwyczajka... :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lis 2020, 14:56 
Komandor pisze:
Klauzula sumienia to dla mnie w ogóle rzecz niezrozumiała.


Jak mam konflikt sumienia to nie wybieram zawodu, który go powoduje.



Czyli strzelanie ostrą amunicją do protestujących zbrojnych w tekturki, lub do roboli
zbrojnych w drugie śniadanie, sumienia tow. Komandora nie gniotło?

Domniemywam, że odebranie Polakom paszportów i zamknięcie granic, również miłe
będzie sumieniu tow. Komandora, bo przeca inaczej nie wybrałby, tak jak wybrał.

Należy podkreślić, że "niezłomny trybun sprawiedliwości wszelakiej" stał odważnie
na straży systemu, w którym o żadnych maseczkach ochronnych nie byłoby mowy,
bowiem nawet papier do podcierania dupy był towarem deficytowym. Zresztą nawet
gdyby jakim cudem broniony przez tow. obywatel sobie maseczkę z papieru toaletowego
złożył, to na uszach by jej nie zawiesił, z powodu permanentnego narodowego braku sznurka.

Co nie? :mrgreen:



A tera blondie kasuj, drap mnie, gryź mnie, rób mnie znaki. ;)


Na górę
  
 
Post: 16 lis 2020, 17:01 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
I jak cię tu nie lubić WLR?

Mentalność masz jak ta Godek i inne prolife.

U ciebie pała albo maksymalnie w lewo albo w prawo.

Według Twojego rozumowania widocznie też nie ma różnicy. np miedzy zabijaniem dzieci a aborcją płodu do 3 miesiącu (czy jak tam medycznie wychodzi).

Tak jak nie ma różnicy miedzy walką z uzbrojonym przeciwnikiem i godzenie się na to, że się go zabije a zabijaniem bezbronnych (jeńców, ludzi w tłumie, cywili na mieście itp).

Cytuj:
Czyli strzelanie ostrą amunicją do protestujących zbrojnych w tekturki, lub do roboli
zbrojnych w drugie śniadanie, sumienia tow. Komandora nie gniotło?


A tu przepraszam to co mi sugerujesz, pisząc "nie gniotło"?
Że co? Że strzelałem? Zważaj na słowa bo to już pomówienia są.


I kto to pisze? Dekownik, ,liżący dupę pułkownikowi, którego kierowcą był.

Kto chociaż był trochę w wojsku wie jaki to sort cu wszyscy kanciapowi, pisarczyki, pomocnicy szefa kompani, kierowcy dowódców itp.

W dupę to to nigdy nie dostało bo zawsze w ciepełku przy szefie, lizanko, przepusteczki... bo panie pułkowniku dziewczyna (mamusia) ale najwięcej potem pretensji i nienawiści do tych, którym w dupę włazili. Ze wstydu, ze się tak szmacili.


A teraz idź właź dupę lordowi majorowi Jej Królewieckiej Mości co na klasę bo strzelał tylko do murzynów w Kongo (albo gdzie indziej do innych kolorowych)

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 16 lis 2020, 17:14 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lis 2020, 18:34 
Komandor pisze:

Cytuj:
Czyli strzelanie ostrą amunicją do protestujących zbrojnych w tekturki, lub do roboli
zbrojnych w drugie śniadanie, sumienia tow. Komandora nie gniotło?


A tu przepraszam to co mi sugerujesz, pisząc "nie gniotło"?
Że co? Że strzelałem? Zważaj na słowa bo to już pomówienia są.


Pisałeś o zawodzie i sumieniu, więc i ja napisałem co myślę.
Nie napisałem i nie twierdzę, że TY strzelałeś! Przynależałeś jednak z wyboru do grupy zawodowej,
której reprezentanci dopuszczali się zbrodni, więc mniemam, że sumienia ci to nie gniotło.

Krytykujemy tutaj obecnych czopków prezesa, lizusowskich komendantów policji, generałów kierujących
ruchem, oficerów salutujących kochasiowi wariata i usłużnych władzy kulsonów zapominając, że to nie
jest żadna nowość i kulsony poprzedniej władzy stanowią na tym forum większość.

Ty zaś Komandorze ględzisz tu o prawach - w tym człowieka - ukrywając, że sam uczestniczyłeś czynnie
w pozbawianiu obywateli podstawowych praw, jak chociażby prawa do swobodnego wyjazdu z kraju.
I nie mam żadnej traumy z przed 30 lat, ale kisnę od środka czytając funkcjuszy poprzedniego reżimu,
krytykujących obecnych.

Siedzicie sobie na niezasłużonych emeryturach i pieprzycie farmazony o prawach obywatela, którego
pilnowaliście pływając zardzewiałą beczką po śledziach, żeby sobie aby obywatel na materacu nie popłynął do
Szwecji, gdzie mógłby bez ograniczenia dupę pachnącym papierem podcierać, miast ją kaleczyć "Żołnierzem
Wolności".
Nawiasem mówiąc nie zliczę, ilu oficerami sobie dupę podtarłem, a i komandorów zapewne na gwoździu
w sraczu wisiało kilku.


Cytuj:
I kto to pisze? Dekownik, ,liżący dupę pułkownikowi, którego kierowcą był.


Po pierwsze, nie dekownik, tylko więzień w obozie na straży którego stałeś. Do uzyskania paszportu był mi
niezbędny tzw. uregulowany stosunek do służby wojskowej - takie były wasze prawa obywatelskie.
Po drugie, za to "lizanie dupy" pół roku przesiedziałem w areszcie, a do domu wyszedłem po 58 dniach "dosługi",
z pięcioletnim zakazem wyjazdu - nawet do demoludów. To też wasze prawa obywatelskie.
Po trzecie, nigdy nie byłem kierowcą.

Jakieś pytania kulsonie? :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 16 lis 2020, 19:24 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Pytań nie mam. tylko refleksja.

I tak o to wielki bojownik o wolność i demokrację oraz papier toaletowy w sklepach ZESZMACIŁ się, idąc służyć do organizacji przestępczej aby stać na straży znienawidzonego systemu... za paszport.

To widzisz WLR jakiś ty głupi gównojad. Ja przynajmniej sprzedałem się za więcej.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 141 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group