forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 21 maja 2024, 2:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 60  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 lip 2017, 17:31 
Boruch pisze:
older pisze:
Panie Boruch, Pan jesteś mądry Żyd i pan takie głupoty idziesz mówić.
Owszem , były dolary. Kto dzielił? Z reguły kościółek. Albo prominenci zwożący je ze Szwecji i pasący się na nich mocno.
Na lekach w Łodzi koścół się strasznie upasł, a kolejki po paręset metrów były. Te najtańsze były darmo, te najdroższe trochę taniej niż na czarnym rynku.
Widziałeś pan chociaż jednego dolara u protestujących roboli?
Ja, muszę się przyznać, że tlko wtedy jak pod PEWXEM kupili i pół litra za to nabywali.



Panie olderu ja Pana szanuje ale nie wiem o co Panu konkretnie chodzi. Taki ma Pan rozrzut, że ogarnąć nie mogę. Tłumaczę Panu, że od czasów PRLu minęło 28 lat. Polacy się zmienil.


Panie Boruch, mnie sie nie rozchodzi o to jak polacy się zmienikli, tylko o to, że prol nie ma pieniędzy żeby na protesty chodzić, taki ideowy a do Pragi Czeskiej ma. Tu jest dychotomia i swoista dialektyka, jak by powiedział chyba ten chuj, Barycki ;)


Na górę
  
 
Post: 21 lip 2017, 17:36 
znałem taką kiedyś z niebieskimi włoskami i kręconymi oczkami , i pachniała mi " być może" perfumą... ;)


Na górę
  
 
Post: 21 lip 2017, 19:57 
older pisze:
, że prol nie ma pieniędzy żeby na protesty chodzić, taki ideowy a do Pragi Czeskiej ma. Tu jest dychotomia i swoista dialektyka, jak by powiedział chyba ten chuj, Barycki ;)


Tu nie ma żadnej dychotomii tow. older. Tu jest brak najmniejszej chęci spojrzenia na świat przez coś innego, niż własne paluchi.
Powiedzcie mi tow. older skąd żeśta wyciągneli wniosek, że nie chodzę na żadne protesty? Że tylko pierdolę trzy potrzy na forum, a tak naprawdę to miękki chuj ze mnie? Kulę czy fusy preferujeta? Był już jeden taki intelektualista co ze mnie faszystę chciał zrobić. Ze mnie i moich znajomych. Okazuję się, że jeden z tych znajomy siedzi w pudle za popieranie czegoś, o czym tu wszyscy w uwielbieniu pod wirtualnymi nickami piszą. I mimo, że służby tego kraju, pod wodzą przywódcy pisu, który nazywany jest przez tutejszych tuzów inteleku faszystą, nękają organizację załozoną przez "faszystę". I to jest dychotomia, tow older.

A Rosję lubicie? I Putina?
A Piskorski pierdzi za to lubienie. A ja mu szmal na fajki wysłałem. Z własnego konta. I sprzeciwiam się otwarcie temu bezprawiu. Pod własnym imieniem i nazwiskiem.
A mógłybym jak Boruch, Wielki Wezyr, albo inny.
A jak ktoś, chce żebym przyjechał na protest, to niech za to zapłaci. Chyba, że jest to osoba której ufam.
Nie liczę na zrozumienie. ;)


Na górę
  
 
Post: 22 lip 2017, 0:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Na zrozumienie to możecie tow. polar liczyć u mnie, bo np. w obronie Piskorskiego (którego zawsze ceniłem) ryja rozdarłem więc mi się tu oberwało pod kątem honoru oficerskiego itp. itd. Nie lubicie mnie tow. polar bo to i wojskowy i milicjant i policjant i "militarysta", ale własnie u takiego mundurowego trepa jak ja co wiele przeżył i widział możecie liczyć na zrozumienie.
Dlaczego towarzyszu? A bo jesteście chyba tutaj jedyny co to zrozumie , ten kontekst. Reszta to PANOWIE, a Barycki stalinowski epigon.

Te papierosy dla Piskorskiego to Wam zaraz taki jeden wypomni (samiwieciekto), że lans sobie robicie tanim kosztem i, ze "charytatywny" się znalazł.

Dogryzaliśmy sobie czasem paskudnie, ale piję do Ciebie (realnie nie wirtualnie).

Mam na to wszystko wyjebane, a dlaczego? Dlatego, że młody nie jestem zdrowie nie to i mam chorą kicię, która jest kochana i muszę ją leczyć bo straty drugiego nie przetrwam (psychicznie). Użeranie się ze "służbą" zdrowia to dla mnie za dużo, wolę weterynarzy, sa bardziej konkretni i współczujący. Szczególnie ci moi.

Twoje zdrowie polar trzymaj się i żyj.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lip 2017, 1:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
st1111 pisze:
Gazetę Polską niech Pani poczyta.


To je kryptoreklama ryjku kraciasty Ty.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lip 2017, 1:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
To to po rybach towarzysze. Wlasnie zaorali NSA bez poprawek...

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lip 2017, 6:46 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Sąd Najwyższy logiku.
NSA to cóś innego.
No i chuj.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lip 2017, 6:59 
starykizior pisze:
Reszta to PANOWIE, a Barycki stalinowski epigon.


Gdzieś czytałem dobry tekst traktujący własnie o tych wszystkich Panach, profesorach, ekonomistach, dziennikarzach, którzy pomimo że widzą pewne niesprawiedliwości tak naprawdę bliżej im z tytułu pozycji społecznej do tych, którzy te niesprawiedliwości tworzą. Żyć chcą, i to niejednokrotnie na wysokim poziomie, więc skąd lepiej profity ciagnąc? Od Sorosa, czy prola spawacza? W czyjej dupie lepiej palec trzymać? Społeczeństwa, czy sponsorowi który płaci za hotel i wykład?

Jednak trzeba wierzyć, że wśród tej bandy są prawi.

starykizior pisze:
ale piję do Ciebie (realnie nie wirtualnie).
(...)Twoje zdrowie polar trzymaj się i żyj.


Dzięki Kizi, i wzajemnie.

P.S.
A z tym nielubieniem, to nie przesadzaj. ;)


Na górę
  
 
Post: 22 lip 2017, 7:02 
Cytuj:
NSA to cóś innego.


Ustawa o SN będzie wpływała również na NSA.
Poniżej tłumaczą
http://www.rp.pl/Sedziowie-i-sady/30721 ... .html#ap-1


Na górę
  
 
Post: 22 lip 2017, 7:39 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Gdzieś czytałem dobry tekst traktujący własnie o tych wszystkich Panach, profesorach, ekonomistach, dziennikarzach, którzy pomimo że widzą pewne niesprawiedliwości tak naprawdę bliżej im z tytułu pozycji społecznej do tych, którzy te niesprawiedliwości tworzą. Żyć chcą, i to niejednokrotnie na wysokim poziomie, więc skąd lepiej profity ciagnąc? Od Sorosa, czy prola spawacza? W czyjej dupie lepiej palec trzymać? Społeczeństwa, czy sponsorowi który płaci za hotel i wykład?

Jednak trzeba wierzyć, że wśród tej bandy są prawi.

Zgadzam się.
Też myślałem do jakiegoś czasu, że jak wykształcony to i porządny.
Odmieniło mi się po obserwacji, kto tam na tej Wiejskiej i jaki ma tytuł.
A i wiara w to, że tam ktoś prawy, - upadła.
I to jak jebnęła !
Pozwolicie, że się z Wami napiję ?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 600 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 60  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group