forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 17:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 lip 2017, 15:46 
Boruch pisze:
Ta bestialska praktyka nie rozpowszechnia się, jest stosowana tam gdzie cywilizacji nie widać.


Całkowicie się z Panem zgadzam, Panie Boruch, ta bestialska praktyka nie rozpowszechnia się w cywilizowanej Polsce, a stosowana jest powszechnie we Francji i Niemczech, tam, gdzie cywilizacji już gołym okiem nie zobaczy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 01 lip 2017, 16:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
Boruch pisze:
Ta bestialska praktyka nie rozpowszechnia się, jest stosowana tam gdzie cywilizacji nie widać.


Całkowicie się z Panem zgadzam, Panie Boruch, ta bestialska praktyka nie rozpowszechnia się w cywilizowanej Polsce, a stosowana jest powszechnie we Francji i Niemczech, tam, gdzie cywilizacji już gołym okiem nie zobaczy.

Adam Barycki



Udowodnij, gdzie Brontofakty? Bajkopisarzu Obrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2017, 16:12 
Offline

Rejestracja: 15 paź 2014, 20:36
Posty: 242
Boruch pisze:
Ja Pana i Panie Barycki, i te bzdury nie w języku hebrajskim pisane mam w dupie. Ta bestialska praktyka nie rozpowszechnia się, jest stosowana tam gdzie cywilizacji nie widać. Jest zwalczana, choć może brak temu skuteczności. Tak jak nie widać jej za bardzo we łbie tego kretyna Bronto i Pańskiej Panie Barycki. NIE O TO TU CHODZI, TYLKO O RÓWNIE NIELUDZKIE JAK TA PRAKTYKA KALECZENIA KOBIET, KALECZENIE LUDZKOŚCI KIMŚ TAKIM JAK BRONTO. Choć przykro mi to stwierdzić w stosunku do Pana , bo nie wiem dlaczego ale Pana tolerować mogę. Przyznam nawet, że chwilami, może lubię. Bo Pan bywa zabawny. Powtarzam - bywa. :D :mrgreen:



Niestety Boruch zamiast jakis merytorycznych argumentow dotyczacych tego co Bronto pisze ,jakies osobiste wycieczki uskuteczniasz, tym tylko udawadniasz zes wrzodem jest na coraz to zdrowszej tkance Narodu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2017, 16:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
mauser4 pisze:
Boruch pisze:
Ja Pana i Panie Barycki, i te bzdury nie w języku hebrajskim pisane mam w dupie. Ta bestialska praktyka nie rozpowszechnia się, jest stosowana tam gdzie cywilizacji nie widać. Jest zwalczana, choć może brak temu skuteczności. Tak jak nie widać jej za bardzo we łbie tego kretyna Bronto i Pańskiej Panie Barycki. NIE O TO TU CHODZI, TYLKO O RÓWNIE NIELUDZKIE JAK TA PRAKTYKA KALECZENIA KOBIET, KALECZENIE LUDZKOŚCI KIMŚ TAKIM JAK BRONTO. Choć przykro mi to stwierdzić w stosunku do Pana , bo nie wiem dlaczego ale Pana tolerować mogę. Przyznam nawet, że chwilami, może lubię. Bo Pan bywa zabawny. Powtarzam - bywa. :D :mrgreen:



Niestety Boruch zamiast jakis merytorycznych argumentow dotyczacych tego co Bronto pisze ,jakies osobiste wycieczki uskuteczniasz, tym tylko udawadniasz zes wrzodem jest na coraz to zdrowszej tkance Narodu


Ty mauser z krzywą lufą jak samopał wyrobiony przez górala w głębokich Bieszczadach - jeżeli ty uwaszasz, że tkanka tego naroda jest coraz zdrowsza, to ja ci dziękuję za takie zdrowie. Palnij sobie w łeb, ale może młotem bo tym czym dysponujesz zapewne nawet w bociana nie trafisz.

Merytoryczne ty z nacjonalistycznym poglądem mylisz. A takie upokorzenie rozumu jak nacjonalizm, fanatyzm jest skuteczną przeszkodą aby chłonąć ze zrozumieniem "merytoryczne argumenty". :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2017, 22:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
. A takie upokorzenie rozumu jak nacjonalizm, fanatyzm jest skuteczną przeszkodą aby chłonąć ze zrozumieniem "merytoryczne argumenty". :D

Ja rozumiem desperacki akt samokrytyki z twojej strony, ale to nie tłumaczy tego, że jesteś i bajkopisarzem i nieukiem, w szkołach podstawowych już uczono przynajmniej jednego języka obcego, zachodnioeuropejskiego, i podstaw czytania ze zrozumieniem. 8-)
Po co przyznajesz się tu do nacjonalizmu i fanatyzmu? Jaki jesteś przecież widać :D

Negowanie faktów, też jakoś się w normalnym świecie określa, ale ta przypadłość wymagałaby u ciebie bajkopisarzu wnikliwej konsultacji, czego na forum nikt nie jest wstanie ci załatwić.

Faktycznie, cywilizacji nie widać...

Kod:
W Wielkiej Brytanii żyje 170 tysięcy kobiet, które zostały obrzezane. Około 65 tysięcy dziewcząt poniżej 13. roku życia jest zagrożonych tą praktyką - wynika z raportu komisji parlamentarnej.

Obrzezanie, polegające na całkowitym lub częściowym wycięciu zewnętrznych żeńskich narządów płciowych, jest w Wielkiej Brytanii nielegalne od 1985 roku. Jednak pierwsze procesy toczą się dopiero teraz.

Kod:
Rządowy raport, opublikowany przez Ministerstwo ds. Rodziny, ujawnił, że 48 tys. kobiet i dziewcząt mieszkających w Niemczech padło ofiarami obrzezania żeńskiego, tzw. FGM (Female Genital Mutilation).

Według badaczy, od 1.600 do 5.700 dziewcząt w Niemczech czeka ten nielegalny zabieg usunięcia części zewnętrznych narządów płciowych. Z kolei „Frankfurter Allgemeine Zeitung” twierdzi, że taka operacja grozi nawet 9 tysiącom dorastających kobiet.


Liczby ogólne są niedoszacowane co wynika z ograniczonej wykrywalności tego bestialstwa w środowiskach niezasymilowanych kulturowo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2017, 23:16 
I jak nam tu Panie Boruch żyć będzie z Panem Bronto, przecie On ni w ząb nie chłonie humanizmu ze zrozumieniem?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 02 lip 2017, 0:35 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
maerose pisze:
Dzieciok Lewandowskich nawalił dzisiaj w pampersa firmy Vuitton-Armani.


maerose spierdalaj stont, nie widzisz ,ze tu same chłopaki w imieniu zwolenniczek piszą
dobrze chociaż że nie na temat żeś napisała :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2017, 15:04 
Offline

Rejestracja: 15 paź 2014, 20:36
Posty: 242
beton pisze:
maerose pisze:
Dzieciok Lewandowskich nawalił dzisiaj w pampersa firmy Vuitton-Armani.


maerose spierdalaj stont, nie widzisz ,ze tu same chłopaki w imieniu zwolenniczek piszą
dobrze chociaż że nie na temat żeś napisała :D



betonka wlasnie to jest ciekawe ,ze zadnej tutaj nie ma bo i argumentow nie maja co swiadczy o totalnym oderwaniu od rzeczywistosci ,
z nacjonalistycznym pozdrowieniem -ja


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2017, 15:11 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Faszyści i argumenty?
Wasze argumenty sprowadzają się do wklejania jakichś faszystowskich popłuczyn.
Argumenty ha ha ha.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2017, 15:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
A Pani ma jakieś argumenty oprócz rzutu kotem?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group