forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 14:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 lip 2017, 19:57 
Ogólnie mam doła , ja zamiast śledzić bawiłam na Zagłębiu..Ludzie tu cudowni, serdeczni, otwarci.. Wróciłam na stare śmieci, czytam to forum i zonk. I ani wśród Kiboli, ani wśród Ultrasów się nagle dobrze nie czujesz. Granica przebiega nad Brynicą. Pan maseur, pan bronto robią tu za sumienie... Jak tu żyć..Jak nic wpierdol zbierzesz.. od Polaków, i to oni stanowią największe zagrożonie. Bojówki PiS-U, bojówki pana bronto, wszech Polaków, i innych patriotów.
Może faktycznie należy dać sobie spokój i rozbić namiot nad Pogorią? Boże dopomóż.


Na górę
  
 
Post: 02 lip 2017, 20:02 
Offline

Rejestracja: 15 paź 2014, 20:36
Posty: 242
AGAFIA pisze:
Ogólnie mam doła , ja zamiast śledzić bawiłam na Zagłębiu..Ludzie tu cudowni, serdeczni, otwarci.. Wróciłam na stare śmieci, czytam to forum i zonk. I ani wśród Kiboli, ani wśród Ultrasów się nagle dobrze nie czujesz. Granica przebiega nad Brynicą. Pan maseur, pan bronto robią tu za sumienie... Jak tu żyć..Jak nic wpierdol zbierzesz.. od Polaków, i to oni stanowią największe zagrożonie. Bojówki PiS-U, bojówki pana bronto, wszech Polaków, i innych patriotów.
Może faktycznie należy dać sobie spokój i rozbić namiot nad Pogorią? Boże dopomóż.



prosze sie nie obawiac tutaj najwyzej slownie mozna po glowie dostac nie tak jak tam.......

https://www.youtube.com/watch?v=CiZd4WTot5I&t=20s


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2017, 20:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
agronom pisze:

Ona ino ironizowała?


Ja nie ironizowałem i z utęsknieniem oczekuję na potwierdzenie jej twierdzeń.

Przypominając...

I mam jeszcze jedną prośbę.
Pokaż proszę co w tym temacie zostało napisane z naruszeniem obowiązującego prawa i przez kogo.
Mam nadzieję na dokładne zacytowanie przez ciebie, treści o których piszesz.
Oczywiście zakładam, że zdajesz sobie sprawę, że szerzenie ideologii faszystowskiej jest penalizowane w państwach UE.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2017, 23:40 
MMM pisze:
Korba, ta głupia pinda to witaj vel dyskurs. Dziwię się, że nie wywalili popierdolonej z forum. W końcu ma bana.


??? - Ciekawe, hmmm ....


Na górę
  
 
Post: 02 lip 2017, 23:49 
korbaczeska pisze:
Edna pisze:
Milosc w islamie jest brutalna i bezlitosna. Zamiast kolczyka w miejscu intymnym, czy rozkosznego tatuazyku:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Klitoridektomia

OBRZEZANIE KOBIET
https://www.youtube.com/watch?v=uNqFVVoiyao

Jezeli ten stopien frywolnosci cielesnej przemawia do pan feministek, to z gustami trudno dyskutowc...:)


Ja pierdole, bo łagodniej nie mogę, sama wklejasz linka do Wikipedii z informacja, ze takie okaleczanie nie jest ścisłe powiązane z religią a w komentarzu dajesz odniesienie tylko do islamu. Po co tak manipulujesz?

To jak juz podnosisz ten temat to zapytam- obrzezanie chłopców i oblizywanie małych penisów po okaleczeniu przez starych kapłanów ciebie nie razi? Aha , i nie zapomnij wstawić uśmiechniętej ikonki.


... i zupelnie przypadkowo w Islamie obowiazuje szariat...

# Bedzie o penisach i obrzezaniach, to bedziemy pisac o obrzezaniach penisow.
W Stanach sa popularne, chocby z powodow higienicznych. Nie sa okaleczeniem i "w uzyciu" nie sprawiaja bolu. I oczywiscie, ze mnie to nie razi. Juz od lat.... Wrecz chwale sobie.

Zabieg wykonywany jest rutynowo w szpitalu zaraz po porodzie i odcieciu pepowiny. Jezeli rodzice nie wyrazaja zgody, zabiegu sie nie przeprowadza.


Na górę
  
 
Post: 03 lip 2017, 11:23 
Jakózka,jamksięga czy inna edna pisze:
" Zabieg wykonywany jest rutynowo w szpitalu zaraz po porodzie i odcieciu pepowiny. Jezeli rodzice nie wyrazaja zgody, zabiegu sie nie przeprowadza. "

Patrzta ludzie, wszystkie chłopaki w usraju są obrzezane oprócz tych, na których obrzezanie nie zgodzili się rodzice. Rutynowo ich pozbawiają napleta i zupy dla biednych Murzinów na tym gotują w armii zbawienia :)


Na górę
  
 
Post: 03 lip 2017, 12:17 
Edna pisze:
[obrzezaniach penisow.
W Stanach sa popularne, chocby z powodow higienicznych


Mnie to kalafiorem kiszonym, czy ktoś sobie przycina, czy dosztukowuje. Ale argument z higieną to chyba z dupy jest wyssany. Nie wierzę, że obcięcie kawałka skóry zastąpi mydło i wodę.


Na górę
  
 
Post: 03 lip 2017, 12:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Amerykańskim grubasom pomaga.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lip 2017, 14:00 
polar pisze:

Mnie to kalafiorem kiszonym, czy ktoś sobie przycina, czy dosztukowuje. Ale argument z higieną to chyba z dupy jest wyssany. Nie wierzę, że obcięcie kawałka skóry zastąpi mydło i wodę.

Dzisiaj powodu higieniczne - można odłożyć do lamusa - właśnie ze względu na mydło, które w międzyczasie wynaleziono i wodę.
Spróbuj to jednak znaleźć na pustyni - stad w religii Abrahama obrzęd obrzeżania. Początkowo w USA nie był tak popularny. Z czasem jednak pośród ortodoksyjnych chrześcijan pojawiło sie przeświadczenie, ze usunięcie napletka sprzyja ograniczeniu masturbacji u chłopców...
No i poszłooo!!! :lol: :lol: :lol:
Są jednak pozytywy takiego działania - zgrubienie nabłonka na żołędzi, które powoduje opóźnienie wytrysku.


Na górę
  
 
Post: 03 lip 2017, 14:12 
do dupy z tym, nie ma czasu na pierdoły, a te gudłaje jeszcze wytrysk opóźniają...


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group