forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 11:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 lip 2017, 7:01 
older pisze:
A kebab?


Jest smaczny :lol:


Na górę
  
 
Post: 28 lip 2017, 7:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Cytuj:
W tradycyjnym stroju islamskim, żadna kobieta się nie kąpie.


:lol: :lol: :lol:
No i czego to dowodzi?
Ty się kąpiesz w garniturze?


To dowodzi, że nawet jak chcesz napisać coś merytorycznie to bredzisz.
Musisz wrócić do podstaw jakichkolwiek informacji, te które ukształtowały twój wypaczony światopogląd i mentalność są błędne.

Czego nie rozumiesz z kilku nieskomplikowanych słów.

AGAFIA pisze:
No, ale sutanna jest dla niego akceptowalna, a burkini już nie. On nie chwyta różnorodności, tego,

Na zdjęciu które wstawiłem jest kobieta w burce, nie w burkini

W tradycyjnym stroju islamskim, żadna kobieta się nie kąpie. Zakonnice również nie pływają w habitach.
Ani burka, ani burkini, ani czador, ani nikab nie ma nic wspólnego z ubiorem zakonnic.
Dalej bredzisz.

Tak abstrahując od twoich bredni, to opowiedz gdzie ty widziałaś zakonnice w sutannie nieuku?
Poopowiadaj.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2017, 8:03 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
korbaczeska pisze:
http://natemat.pl/20973,bikini-odpada-sa-kostiumy-dla-poboznych-nowa-moda-tylko-dla-zakonnic-czy-tez-dla-zwyklych-kobiet

Kto by pomyślał, ze religijne białe chrześcijanki dobrowolnie chcą sie zakrywać na plażach, chyba za długo przebywały w towarzystwie islamskich kobiet w kombinezonach plażowych.


A ja myślę, że to dobra moda, i nie wiązała bym akurat tego typu stroju plażowego z wiarą.

Jestem za, by panie ....+ właśnie takie stroje preferowały, no chyba że mimo tego plusa figurę maja nieskazitelną , wtedy owszem pokazywać wszystko , napawać się idealnym ciałem, szczuć samca z premedytacją, bo czas jest bezlitosny.

Jednak gdy widzę panie w mocno zaplusowanym wieku w strojach bikini , to ogarnia mnie smutekz i zastanawiam się dlaczego wystawiają taki groteskowy wygląd na widok publiczny, może gdyby właśnie takie stroje weszły w modę na plażach było by radośniej, nikt nie musiał by z obrzydzenia odwracać z oczu - bo są i tacy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2017, 8:32 
Niby masz rację beton, ale z drugiej strony jeśli ktoś czuje się dobrze, w takim, a takim stroju, to co nam do tego?


Na górę
  
 
Post: 28 lip 2017, 8:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jeśli mogę jako Żydzisko do strojów plażowych Pań i w ogóle do kontrowersji w sprawie strojów kobiet islamu - oczywiście doskwiera mnie, że kobieta ze względów kulturowych jest w pewnych częściach świata tzw gorszym sortem i ze względów na posłuszeństwo wobec Allacha i chłopa jest zmuszana do noszenia określonych strojów i wykonywania przeróżnych nikczemnych czynności, które jej uwłaczają. Ale przecież mamy wolność i tolerancje. I uważam, że jak taka kobieta chce, jej świadomość jest właśnie taka to niech chodzi w burce na plaże. Inna kobieta niech nosi skąpe bikini, albo opala się toples, albo nawet na goło. Gruba, z figura syrenki, stara, młoda. Mamy wolność więc uszanujmy postanowienia innych. Jeżeli chcemy dotrzeć do tych kobiet i wytłumaczyć im, że jest inna możliwość, to tylko jedynie przez edukowanie.


Czy nasz Panie, które są skore do wystawiania zadków i cycków na widok publiczny przebywając na plaży, gdyby nagle im tego zabronił pan karakan jakim przepisem, do czego jest zdolny, byłyby zadowolone?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2017, 9:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
Jeśli mogę jako Żydzisko do strojów plażowych Pań i w ogóle do kontrowersji w sprawie strojów kobiet islamu - oczywiście doskwiera mnie, że kobieta ze względów kulturowych jest w pewnych częściach świata tzw gorszym sortem i ze względów na posłuszeństwo wobec Allacha i chłopa jest zmuszana do noszenia określonych strojów i wykonywania przeróżnych nikczemnych czynności, które jej uwłaczają. Ale przecież mamy wolność i tolerancje. I uważam, że jak taka kobieta chce, jej świadomość jest właśnie taka to niech chodzi w burce na plaże.

To musisz się zdecydować, kobieta chce czy jest zmuszana przez mężczyzn z powodów religijnych, bo podajesz sprzeczne ze sobą oświadczenia.
Dotknąłeś problemu dobrowolności i narzuconego obowiązku.

Ale to nic, jak już poczułeś się w obowiązku dodania tych sprzecznych komunikatów z twojej strony do jej bredni , to może pomożesz temu prostakowi w zrozumieniu różnicy pomiędzy ubiorem kobiety w islamie sunnickim a zakonnicą która nie jest osobą świecką, zakonnica służy (albo jak kto woli pracuje dla) kościołowi.

Pomóż jej też w odróżnieniu sutanny od habitu, a może jako wolontariusz pomożesz jej w odszukaniu zakonnic w sutannach.
Może ją czegoś nauczysz.
Odnoszę wrażenie, że w tej kwestii możecie nawiązać nić porozumienia.

Do kwestii nieco trudniejszych do zrozumienia, np dlaczego zakonnicy po oddaniu habitu nikt nie zabija lub jej nie kamieniuje przeskoczylibyśmy tuz po wytłumaczeniu jej różnic wymienionych wcześniej.

Życzę powodzenia i dużo samozaparcia. Trzymam kciuki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2017, 9:37 
Bronto pisze:
podajesz sprzeczne ze sobą oświadczenia


Nie czepiaj się bydlaku, nie ma to, dla humanizmu żadnego znaczenia, wystarczy, że Pan Boruch jest dobrym humanistą, a reszta, to nic nieznaczące pierdoły.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 28 lip 2017, 10:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
barycki pisze:
Bronto pisze:
podajesz sprzeczne ze sobą oświadczenia


Nie czepiaj się bydlaku, nie ma to, dla humanizmu żadnego znaczenia, wystarczy, że Pan Boruch jest dobrym humanistą, a reszta, to nic nieznaczące pierdoły.

Adam Barycki

Oj tam pierdoły.
Zabawnie będzie jak do nich dotrze, że burkini to nie jest tradycyjny strój islamski do kąpieli.
W tradycyjnym islamie nie występuje coś takiego w przyrodzie.
No ale tu się kłania właśnie prymitywny i nieudolny przekaz populistów podchwytujących każdą brednię byle tylko pasowała do ich odrealnionych wyobrażeń o realnym świecie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2017, 10:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Przyjacielu Bronto - mówię Ci idź stąd. Nie masz tu czego szukać. To nie jest szkoła językowa, uniwerek, podstawówka a ty nie jesteś belfrem, tylko przeciętnym żałosnym upierdliwym kolesiem, który ma problem z emocjami.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2017, 11:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Panie Boruch ja od zawsze ubolewam ze w Polsce nie mozna sobie wywalic zada i cyckow do slonca bez stresu jak to jest w Niemczech. A zakazy i kary za toples na plazach byly juz za PO. Kary za eksponowanie obwislych męskich cyckow jakos nie ma. Sam pan widzisz ze dyskryminacji wcale nie trzeba szukac daleko.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 193 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group