forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 6:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 lip 2017, 11:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
Przyjacielu Bronto - mówię Ci idź stąd. Nie masz tu czego szukać. To nie jest szkoła językowa, uniwerek, podstawówka a ty nie jesteś belfrem, tylko przeciętnym żałosnym upierdliwym kolesiem, który ma problem z emocjami.

Bardzo dziwne sformułowanie z twojej strony.
Przyjacielu...
Przypuszczam, że coś tu sobie nadinterpretujesz doszukując się nie istniejących relacji.

Ja bym jednak mimo wszystko prosił o konstruktywne odniesienie się do tego co pisałeś wcześniej.
Bardzo zaciekawił mnie twój pogląd na tę sprawę, być może pomożesz zacnym intelektualistkom tego forum w szerszym spojrzeniu na problem który tak mocno je nurtuje.

Boruch pisze:
Jeśli mogę jako Żydzisko do strojów plażowych Pań i w ogóle do kontrowersji w sprawie strojów kobiet islamu - oczywiście doskwiera mnie, że kobieta ze względów kulturowych jest w pewnych częściach świata tzw gorszym sortem i ze względów na posłuszeństwo wobec Allacha i chłopa jest zmuszana do noszenia określonych strojów i wykonywania przeróżnych nikczemnych czynności, które jej uwłaczają. Ale przecież mamy wolność i tolerancje. I uważam, że jak taka kobieta chce, jej świadomość jest właśnie taka to niech chodzi w burce na plaże.

To musisz się zdecydować, kobieta chce czy jest zmuszana przez mężczyzn z powodów religijnych, bo podajesz sprzeczne ze sobą oświadczenia.
Dotknąłeś problemu dobrowolności i narzuconego obowiązku.

Ale to nic, jak już poczułeś się w obowiązku dodania tych sprzecznych komunikatów z twojej strony do jej bredni , to może pomożesz temu prostakowi w zrozumieniu różnicy pomiędzy ubiorem kobiety w islamie sunnickim a zakonnicą która nie jest osobą świecką, zakonnica służy (albo jak kto woli pracuje dla) kościołowi.

Pomóż jej też w odróżnieniu sutanny od habitu, a może jako wolontariusz pomożesz jej w odszukaniu zakonnic w sutannach.
Może ją czegoś nauczysz.
Odnoszę wrażenie, że w tej kwestii możecie nawiązać nić porozumienia.

Do kwestii nieco trudniejszych do zrozumienia, np dlaczego zakonnicy po oddaniu habitu nikt nie zabija lub jej nie kamieniuje przeskoczylibyśmy tuz po wytłumaczeniu jej różnic wymienionych wcześniej.

Życzę powodzenia i dużo samozaparcia. Trzymam kciuki. Zupełnie bez emocji, tak na sportowo.

Dobrowolność w podejmowaniu decyzji i narzucony obowiązek u kobiet w sunnickim odłamie islamu.
Fajnie by było gdybyś posłużył się również zdjęciami, obrazy mają dużą silę oddziaływania na zacne intelektualistki.
No dajesz, bez skrępowania, widownia pozna argumenty, a ty zyskasz uznanie za rzeczowość i argumentację.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2017, 11:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
korbaczeska pisze:
Panie Boruch ja od zawsze ubolewam ze w Polsce nie mozna sobie wywalic zada i cyckow do slonca bez stresu jak to jest w Niemczech. A zakazy i kary za toples na plazach byly juz za PO. Kary za eksponowanie obwislych męskich cyckow jakos nie ma. Sam pan widzisz ze dyskryminacji wcale nie trzeba szukac daleko.



No tak i ma Pani rację. Tak więc facetóf też trza nam oblec w cyckonosze. Tylko co Pani Pawłowicz na to? Ks Oko?, Pani poseł Kempa?

Tak poważnie - to bariera kulturowa. Kiedy człowiek znalazł się na zachód od Odry to tam obyczaj jakiś luźniejszy był. Tak jest od dawna. Polska zawsze kołtuństwem stała.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2017, 11:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Nie tylko na zachod, Czesi tez nie maja problemu z nagością.
Biustonosze dla facetow to nie ten kierunek, jestem za uwolnieniem wszystkich cyckow i dup na plażach :mrgreen:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2017, 13:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Mitomanka! :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2017, 15:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
korbaczeska pisze:
Nie tylko na zachod, Czesi tez nie maja problemu z nagością.
Biustonosze dla facetow to nie ten kierunek, jestem za uwolnieniem wszystkich cyckow i dup na plażach :mrgreen:



Ja też, ja też :P :P

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2017, 15:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Casting na statystów. Reżyser wchodzi na stołek i palecm wskazuje: ty, ty, ty, ty... A w oddali podskakuje gostek i krzyczy: i ja, i ja!
Reżyser: OK! Wypierdalać! :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2017, 15:37 
korbaczeska pisze:
jestem za uwolnieniem wszystkich cyckow i dup na plażach


O tak, w Niemczech jest dobrze na plażach, onegdaj w Monachium nad Izarą leżała sobie na wydmie tak goła. A co, pomyślałem sobie i powolutku, powolutku, niby tak od niechcenia podszedłem sobie buziulko i oglądam z każdej strony, owszem pośladki ładne, cycki na boki spod pach się wylewały, też ładne i nagle widzę, a tu wszyscy wokoło gapia się na mnie, wstyd mi się zrobiło, pomyślałem sobie, co też pomyślą sobie o mnie, wiec wpadłem na pomysł, że to niby nie podglądacz zwykły ze mnie, a indywidualista z artystycznym rysem ekstrawagancji, a że miałem akurat w ręku taki metrowy kijaszek, to wpadł mi do głowy natychmiast taki miły performance i nie namyślając się długo, wetknąłem kijaszek gołej w tyłek. A co się wtedy stało, nie powiem teraz, może powiem kiedy indziej.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 28 lip 2017, 15:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Qrwa, cudze chwalicie, swego nie znacie. Adasia performer!
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lip 2017, 15:51 
korbaczeska pisze:
Panie Boruch ja od zawsze ubolewam ze w Polsce nie mozna sobie wywalic zada i cyckow do slonca bez stresu jak to jest w Niemczech. A zakazy i kary za toples na plazach byly juz za PO. Kary za eksponowanie obwislych męskich cyckow jakos nie ma. Sam pan widzisz ze dyskryminacji wcale nie trzeba szukac daleko.

pani obwisłe cycki są nie do zaakceptowania, popieram zakazy w tej materii


Na górę
  
 
Post: 28 lip 2017, 15:54 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ale performanca miał.
Niemieckiego!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group