forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 3:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 660 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 wrz 2020, 18:54 
Boruch pisze:
Czyli mamy jeden głos w dyskusji. Pierwszy wniosek. W Holandii nie jest źle. Czyli kolejny przykład, że nasi mędrcy chrześcijańskich zasad się mylą. A to, że 90% z tych ludzi podejmuje pracę i płaci podatki jest budujące. Martwi mnie tylko to, że nadal przeważa na fo bezprzedmiotowa napierdalanka z panią Maliną o rurę Trzajka. Pewnie ona ma też swoje zdanie na ten temat uchodźców.


Mam ale z tobą dzielić się nim nie zamierzam. Jest niezmienne od lat i są tego dowody nawet na tym forum.


Na górę
  
 
Post: 13 wrz 2020, 19:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ależ ja nie wymagam żeby ze mną. Można wypowiedzieć się przecież dla ogółu. ja mogę tego nie czytac. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2020, 19:13 
Boruch pisze:
Ależ ja nie wymagam żeby ze mną. Można wypowiedzieć się przecież dla ogółu. ja mogę tego nie czytac. :mrgreen:


Ile razy jeszcze wałkować to samo? Kilka lat temu, jeszcze za czasów Kopaczowej wypowiedziałam się szczegółowy dziś, nie chce mi się. Choć zagrożenie z ich strony istnieje nadal, zwłaszcza jeśli spojrzy się na przewidywania przyrostu naturalnego w Afryce.


Na górę
  
 
Post: 13 wrz 2020, 19:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pani Malino a może warto byłoby wczytać się w tekst. Tam są pewne dane wnioski nie tylko od autora tekstu ale dane z Niemiec. Bo sprawa dotyczy tylko Niemiec. Wprawdzie jest to tekst z marksistowskiego Tygodnika Polityka i może Pani ideologicznie nie odpowiadać ale może nie warto być takim ignorantem jak Pani, co?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2020, 19:53 
Boruch pisze:
Pani Malino a może warto byłoby wczytać się w tekst. Tam są pewne dane wnioski nie tylko od autora tekstu ale dane z Niemiec. Bo sprawa dotyczy tylko Niemiec. Wprawdzie jest to tekst z marksistowskiego Tygodnika Polityka i może Pani ideologicznie nie odpowiadać ale może nie warto być takim ignorantem jak Pani, co?


Ich dane z Niemiec, to nijak mają się do rzeczywistości.
Rakowski przewróciłby się w grobie,
gdyby widział co dzisiejszy naczelny robi z tym tygodnikiem od kilku lat.


Na górę
  
 
Post: 13 wrz 2020, 20:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Aha to Pani zna rzeczywistość w Niemczech? I naturalnie ma pani te właściwe dane ukrywane przez Merkel w majtkach? A kiedy była Pani tam ostatni raz? I proszę nie ściemniać bo czas epidemii jest i proszę nie mówić, że np w czasie gdy była zamknięta granica.


ps.

A że tak już spytam przy okazji Pani wierzy w święty durszlak spaghetti? A może Ziemia jest płaska? Bo i tak się zdarza.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 wrz 2020, 13:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Zauważam ze smutkiem, że nie opłaca się na fo NIE próbować inicjować dyskusję na poważne tematy. Faktycznie to forum ktoś zjebał. Czy skończyła się ta formuła? Chyba nie. Na Facebooku dzieją się podobne rzeczy. Może z tą różnicą, że nie ma tam tylu zmęczonych uczestników. Jeszcze kilka lat temu było to nie do pomyślenia. Jak widać jedyna konstruktywna wypowiedź to pani Maliny :mrgreen: , która brzmi w skrócie "wiem ale nie powiem", albo wiem, ale nie powiem, bo nic się nie zmieniło", ewentualnie nie mam zamiaru z tobą Boruch rozmawiać - w domyśle( moim ) - bo jesteś za głupi. Panie Elewator Pan jest poza konkurencją,tak więc Pana nie będę tu wyróżniał. Nikt Pańskim szlakiem nie poszedł a szkoda.

Cóż na to poradzić? Gówno. Niemniej nikt mi nie zarzuci, że nie chciałem dobrze. Wręcz przeciwnie. Chciałem dobrze. Tak więc zamykam dyskusje. Szkoda, bo to również przykład na lekceważenie osoby założycielki tego wątku pani Korbaczeskiej.

Nic innego mi na koniec nie wypada jak tylko wygłosić zdanie odrębne wzorując się na niezapomnianym Janie Kaczmarku z kabaretu "Studio 202". "Wychodzę i żegnam ozięble".

I jak powiedział tak zrobił jebnąwszy za sobą drzwiami. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 wrz 2020, 15:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Malina pisze:
..... przyrostu naturalnego w Afryce.


Znów te na wskroś rasistowskie wymyślone przez białych suprematów zakłamane określenia.
Gdzie, szczególnie w Afryce, występuje od czasu najazdu białych coś naturalnego? szczególnie przyrost?
Porównywalnie można by mówić o przyroście naturalnym czerwonoskórych w czasie gdy biali rasiści na preriach Ameryki wybijali Indianom stada bizonów.
Mam nadzieję że nie jest Pani jednym z pishtacos.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 wrz 2020, 15:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2020, 17:48
Posty: 102
Lokalizacja: Baexem, Netherland
Pantryglodytes pisze:
Malina pisze:
..... przyrostu naturalnego w Afryce.


Znów te na wskroś rasistowskie wymyślone przez białych suprematów zakłamane określenia.
Gdzie, szczególnie w Afryce, występuje od czasu najazdu białych coś naturalnego? szczególnie przyrost?
Porównywalnie można by mówić o przyroście naturalnym czerwonoskórych w czasie gdy biali rasiści na preriach Ameryki wybijali Indianom stada bizonów.
Mam nadzieję że nie jest Pani jednym z pishtacos.
Dyskusja z MalYną to jak kopanie się z koniem... Dla niej wszyscy inni niż biali to roznosiciele zarazków, pasożytów i czego tam jeszcze, BO TAK STWIERDZIŁ PREZES. Alfa i omega wiedzy wszelakiej, zbawca narodu i współczesny Mesjasz. Także nie pogadasz... :mrgreen:

_________________
"Z agrestu poddanego torturom niejedno da się wycisnąć." S.Lem Cyberiada


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 wrz 2020, 15:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
wĘtylator pisze:
Dyskusja z MalYną to jak kopanie się z koniem...

No właśnie.
wĘtylatorze, żałuję, że znowu dałam się złapać na haczyk.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 660 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group