forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 660 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 kwie 2018, 17:53 
Cytuj:
Oooo widzicie? Ten pan wie gdzie jest prawda. :lol: Ten pan zawsze wie najlepiej. :lol:
Post : 15 kwie 20
No wkleił fotkę w kształcie penisa i z podpisem w języku rosyjskim, i zaciesza.
A kiedy człek, tak po prostu zapyta, co tam, co myślisz, jak to widzisz, to znaczy, że idiota. Wielu w życiu widziałam idiotów, którzy wszystko i na każdy temat wiedzą. Natomiast nie spotkałam żadnego idioty, który zadaje pytania..


Na górę
  
 
Post: 15 kwie 2018, 17:55 
Offline

Rejestracja: 05 kwie 2018, 2:56
Posty: 123
Baba wszędzie chuje widzi! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 kwie 2018, 17:56 
Mój Boże, i tak może być.


Na górę
  
 
Post: 15 kwie 2018, 18:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
Mój Boże, i tak może być.


Pani, Agafio pytała Pani o zdjęcia, odpowiedziałem wycinkiem z gazety, możliwym do weryfikacji, czy taka odpowiedź wystarczy?
Kłaniam się nisko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 kwie 2018, 18:46 
Cytuj:
Pani, Agafio pytała Pani o zdjęcia
a przecież powinnam przewidzieć odpowiedź..


Na górę
  
 
Post: 15 kwie 2018, 19:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Cytuj:
31 sierpnia wieczorem grupa Niemców przebranych w polskie mundury wtargnęła do radiostacji niemieckiej w Gliwicach. Po opanowaniu rozgłośni wygłoszono krótkie przemówienie w języku polskim, nawołujące do wojny i zdemolowano urządzenia. Jako dowód polskiego napadu pozostały zwłoki w mundurze polskim(w rzeczywistości był to wiezień, dowieziony na miejsce akcji i zastrzelony). Napad ten odpowiednio wykorzystany przez propagandę miał usprawiedliwić w oczach świata napaść Niemców na Polskę.


:arrow: Penelope Stafyla, ta która pierwsza wrzuciła serię zdjęć, jest znana ze swoich prorządowych (pro Bashar al-Assad) wypowiedzi w różnych mediach.
:arrow: 6 marca informacja o zdjęciach obiegła internet, w pierwszym rzędzie rosyjskojęzycznych. Według nich Stafyla zrobiła je telefonem, przy czym na żadnym z nich i nigdzie w sieci nie ma metadanych EXIF
:arrow: Co ciekawe, w jednym z nich o nazwie livejournal.com pod ostatnim zdjęciem są dwa linki (источник / цинк):

Obrazek

Oba nie działają (jeden jest przekierowaniem na inną stronę tej samej witryny!).
:arrow: https://colonelcassad.livejournal.com/4032567.html - niech nikogo nie zmyli nazwa. To rosyjska witryna (https://bit.ly/2H1QpqX) należąca do SUP Media.
:arrow: Rebelianci nie wiedzieli, że ich mistyfikacje sfotografowano i opublikowano w internecie miesiąc wcześniej?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 kwie 2018, 21:13 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Beata Kempa (odpowiedzialna za sprawy dotyczące pomocy humanitarnej)
pochwaliła się zdjęciem ze spotkania z ex sportowcami, z którymi rozmawiała na temat pomocy dla uchodźców.


Ja wysiadam, to naprawdę jakiś pieprzony żart, nabijanie się z nieszczęśników, kurwa, żeby was pieron trafił jaśnisty na waszym pierdolonym pisowskim kiblu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2018, 18:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Nielegalni imigranci to nie tylko problem Europy i nadal niszczonej Syrii czy ubogich krajów Afryki Środkowej. Dramat trwa także na granicy USA i Meksyku. Świat obiegły zdjęcia ze specjalnych schronisk, gdzie amerykańskie służby umieszczają dzieci zabrane meksykańskim imigrantom. Donald Trump zapowiada zmiany, budując jednocześnie kolejny ośrodek.


Obejrzałem dziś krótki materiał w TVN24 we tej sprawie. A to wszystko dzięki temu rudemu chujowi z pożyczką, dzięki temu amerykańskiemu chamowi i bydlakowi, który nie powinien być nazywany człowiekiem.

Kurwa coś mi się w klacie zrobiło, coś mnie ścisło. Jak można być takim skurwysynem. Widok tych płaczących dzieci i rodziców każdy kto cierpi na znieczulicę powinien zobaczyć. Zupełnie jak Oświęcim. I to tylko dlatego, że nielegalnie przyjechali do USA.

http://natemat.pl/241543,imigranci-z-me ... ly-swiatem

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2018, 15:47 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Amerykany bardzo lubią dzieciaki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2018, 15:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Tlumaczac działania urzędu imigracyjnego i odpierając zarzuty oo stosowanie nazistowskich praktyk tamtejszy dyrektor urzędu stwierdził - my tylko wykonujemy polecenia.
Trump oczekuje wyników, chłopaki dwoją sie i troją żeby sprostać.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 660 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 66  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group