forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 10:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 660 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 lip 2017, 9:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Dobitnie, ale niepotrzebnie się napinasz @Boruch.
Olej.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2017, 9:27 
Boruch pisze:

ps.

ladaco czy mam wziąć poprawkę na Ciebie?

ciebie jezuito pierdolony yahfe opuścił?, a od mojego kolegi Bronta proszę się uczyć


Na górę
  
 
Post: 02 lip 2017, 9:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ladaco pisze:
Boruch pisze:

ps.

ladaco czy mam wziąć poprawkę na Ciebie?

ciebie jezuito pierdolony yahfe opuścił?, a od mojego kolegi Bronta proszę się uczyć



Mnie jest bardzo przykro Panie ladaco co Pan do mnie mówisz. Ja nie mam zamiaru uczyć się od kogoś takiego jak Bronto. Nie wiem czy Pan zauważył, że Pan Bronto ma tu prawie samych wrogów a nie przyjaciół. Dlaczego? Niech Pan sobie wnioski sam wyciągnie. Ale z Panem nie chcę się kłócić więcej. :)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2017, 11:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tu o Pana Panie Agronom mowy nie ma, więc o co dla Pana sie rozchodzi?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2017, 13:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:

Ja mam w dupie nawiedzonego Pana Bronto i jego dziobanki. Kim on jest w porównaniu z Pawłem Cywińskim, orientalistą i kulturoznawcą. Komu mam wierzyć nawiedzonemu i ledwo co łapiącemu oddech, żeby komuś dopierdolić czy ww gościowi, który problemem zajmuje sie profesjonalnie jak Bronto badacz papudrak amator. I oświadczam nie zagladałem w to jego gówno. Niech sobie daruje. Pójdzie się przewietrzyć i nie zawraca głowy Boruchowi, bo Boruch ma go najniższej pogardzie.


Nie komu wierzyć, a w co wierzyć.
Inteligentni ludzie wierzą faktom bajkopisarzu 8-) , dlatego, że są inteligentni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2017, 14:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Podobno w Niemczech będzie można podawać narodowość przestępcy jeżeli nie będzie to naruszało ważnego interesu społecznego.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2017, 15:54 
znaczy się, paragraf 22...


Na górę
  
 
Post: 02 lip 2017, 15:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
st1111 pisze:
Podobno w Niemczech będzie można podawać narodowość przestępcy jeżeli nie będzie to naruszało ważnego interesu społecznego.

Niektóre Landy już tak robią od jakiegoś czasu, przy czym ukrywanie narodowości przestępców nie dotyczy np obcokrajowców z Europy.
W takim przypadku ujawnienie jest jak najbardziej chętne, Rumuni, Czesi, przy Węgrach jest wyraźna ekscytacja a jeśli pojawia się Polak, graniczy to z euforią.
Widać to było przy zamachu dokonanym w Berlinie gdzie zamordowano kierowcę Polaka.
Zanim policja upubliczniła informacje nie do podważenia przez korporacyjne media, powtarzano w wiadomościach mantrę o polskiej ciężarówce.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2017, 17:19 
Bronto pisze:
korporacyjne media, powtarzano w wiadomościach mantrę o polskiej ciężarówce.


A tu na tym forum co innego robią popłuczyny germańsko-żydowskie.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 02 lip 2017, 18:07 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
i znowu odgrzewane kotlety, uratuje honor przeciwnikow uchodzcow i opowiem cos negatywnego na ich temat

w moim bloku trwaja remonty ktore wymusily tymczasowe odciecie wody, niedogodnosc ta zrekompensowano ustawiajac przed blokiem kontener w ktorym znalazly sie 2 pomieszczenia z ubikacjami, wiadomo ze czlowiek musi przynajmniej 2-3 razy dziennie przejsc sie do wc; i w jednym z tych pomieszczen ktos nasral na podloge doslownie metr od kibla, na 99% byl to ktos z 4-osobowej afganskiej rodziny ktora wprowadzila sie tu 2 tygodnie temu, teoretycznie mozna sobie tlumaczyc ze ktos nie dobiegl... ale nie sposob wyjasnic dlaczego srajacy nawet nie pofatygowal sie posprzatac gowna po sobie tylko zwyczajnie je zostawil, kupa lezala 2 dni az w koncu ktos inny nie wytrzymal smrodu i wyczyscil

jako jedyni lokatorzy ignorowali tez zakaz uzywania sciekow az czterokrotnie wymuszajac na pracownikach firmy remontowej sprzatanie fekaliow wyplywajacych z udroznianych wlasnie rur, ostatecznie wszyscy stracili cierpliwosc i na wlasciciela mieszkania ktory wynajal je Afganczykom nalozono 25 tys koron kary i zobowiazano do wyeksmitowania ich w ciagu 2 tygodni


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 660 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 66  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group