forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 22:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 660 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 cze 2017, 10:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
maerose pisze:
Skąd ty biedaku wytrzasnąłeś te cudawianki?
Jadę robić za emigranta.
Baj!
Czy darmową służbę też zapewniajo?
Bo chcę się szybko zintegrować kulturalnie i spożywczo.


Pani to zawsze odwrotnie.

Cytuj:
....
Krzysztof Grzelczyk, polski konsul w Wielkiej Brytanii stwierdził, że boom na polskie paszporty, który rozpoczął się zaraz po brexitowym referendum, nie ustaje. Polskie obywatelstwo chcą mieć Brytyjczycy, żyjący w związkach małżeńskich z Polakami lub mający polskojęzyczne rodziny.

...2016 r. wydaliśmy ponad 50 tys. paszportów, co stanowiło 14-procentowy wzrost w stosunku do roku 2015 — powiedział konsul w rozmowie z „Naszym Dziennikiem".....w 2016 zanotowano powrót 117 tysięcy imigrantów.....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2017, 10:32 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
jak zanotowano I kto notowal? A nowi jacys z Polski nie dojechali?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2017, 12:57 
Zrozumiałe, Panie Kumie, jest Pańskie oburzenie, ba, szok nawet, że od kiedy plugawy PiS przejął w Polsce władzę, dziesiątki tysięcy Anglików chce emigrować z Anglii do Polski. To jest tak niehumanistyczne, że wprost uwierzyć w to nie sposób. Ale najbardziej plugawie niehumanistyczne są te uparte, jak nic innego na świecie, fakty, że już wytrzymać tego nie idzie.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 28 cze 2017, 14:28 
st1111 pisze:
Musi se Pani na targu wyrobić Syryjski paszport i założyć prześcieradło na głowę.Potem w ponton i powodzenia.

A po co, przecież jak tu niektórzy dowodzą, wojna w Syrii się skończyła.

https://www.facebook.com/N24/videos/101 ... f=NEWSFEED


Na górę
  
 
Post: 28 cze 2017, 14:47 
Pani Agafio, wraz z Panią cierpię okrutnie z powodu zbrodni ludobójstwa niewinnych dzieci przez zbrodniarza Putina i całej przeklętej Rosji. Ach ten Putin. Ach ta przeklęta Rosja. Ach! Matko boska, Pani sobie nawet wyobrazić nie potrafi, jak wespół z Lisem i Michnikiem okrutne cierpimy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 28 cze 2017, 15:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Cytuj:
A po co, przecież jak tu niektórzy dowodzą, wojna w Syrii się skończyła.


To Pani nie wie że Putin z Asadem za kilka dni dzieci gazem wytrują?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2017, 17:56 
Nie wiem Panie ŚFINIO, kto i z kim, nie wiem dlaczego , ale wiem, że chemia jest tam obecna. http://www.aljazeera.com/news/2017/06/a ... 03350.html

Rozumiem też tłumy, które zaprzeczą, ba, proponuję by Czarną Madonnę przemalowano na białą. Przetrwała wieki, potop szwedzki, zarazę, I światową, II światową, przetrwała Solidarność, ale rządów PiS- u może nie przetrwać.


Na górę
  
 
Post: 28 cze 2017, 18:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
AGAFIA pisze:
by Czarną Madonnę przemalowano na białą. Przetrwała wieki, potop szwedzki, zarazę, I światową, II światową, przetrwała Solidarność, ale rządów PiS- u może nie przetrwać.

Agafia,tu trzeba zaznaczyć,że msza święta neoprezbitera Tymoteusza Szydło,tak,tak,
tego Szydło, w Częstochowie na Jasnej Górze i matki premier,która zgromadziła cały rząd i cały PiS
na mszę swego syna, pokazała jednego czarnego księdza,który uczestniczył w tym
wielkim osiągnięciu skromnego księdza i skromnej matki owego.
Dlatego wnioskuję,że Czarna M.jeszcze trochę będzie Czarna,ze względu na to,że jeden czarny
był pokazany jako uchodźca,imigrant,emigrant,czy jak kto tam chce..

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2017, 18:37 
Ogólnie to ja się znam na tych rytułach. Wstyd się przyznać, bo Dziadki wierzące były.. No, ale w Częstochowie byłam, obraz widziałam, za kratami i szybą pancerną. No ekstra, zabytek na światową skalę.. Kupa ludzi doń się modli, tych samych co to czarnuchów chcą napierdalać na ulicach. Schizofrenia jakaś naród dopadła..


Na górę
  
 
Post: 28 cze 2017, 18:49 
Matko boska częstochowska ulituj się na synem swym i chroń go przed Panią Agafią.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 660 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 66  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group