forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 660 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 mar 2021, 11:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2021, 15:23
Posty: 341
Wiem Korba
Tylko bolało mnie ,kiedy widziałam te biedne dzieci z Aleppo i przybijające do brzegu pontony,z których
wyskakiwały pigmento pozytywne typy,z komórkami dwa razy droższymi niż moja.
Ci naprawdę potrzebujący nie są w stanie przedostać się do Europy,bo nie
mają za co się przemytnikom opłacić
Ot i tyle mojego pierdolamento :(

_________________
Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by móc bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2021, 11:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
stary praktyk pisze:
Kiedy w/g mnie, - wcale nie tak grubo. Dee-Dee ma rację. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało.
Przyjęcie Twojego - Korbka, - punktu widzenia - to koniec Europy. I naszej cywilizacji. Oczywiście masz rację, co do przyczyn tej sytuacji.
Podejrzewam jednak, że rozwiązanie tego problemu będzie drastyczne. Bowiem taniej będzie ustawić wojsko na granicach aniżeli próbować rozwiązać ten problem, w każdy inny sposób. :oops:


Praktyku cywilizacje rosly a potem upadaly, Europa sie nigdzie nie wybiera po prostu zachodza kolejne zmiany , nie wiem dlaczego niektorym sie wydaje ze cos bedzie trwalo wiecznie tylko dlatego ze oni nie potrafia sobie wyobrazic innego scenariusza.
Bez zmiany jest stagnacja, takie sa prawa natury. Od nas zalezy czy to beda zmiany na lepsze czy na gorsze.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2021, 11:52 
Offline

Rejestracja: 01 mar 2021, 17:21
Posty: 172
A co to jest ta nasza cywilizacja? Chrześcijaństwo? Kapitalizm? Kolor skóry?
Czego tu bronić?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2021, 12:56 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Jak to czego...?!
Chociażby stylu życia, postrzegania prawa czy ogólnie przyjętych form postępowania.
Poza tym, nie my będziemy o tym decydować . ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2021, 13:33 
Offline

Rejestracja: 01 mar 2021, 17:21
Posty: 172
Burki się boisz? Podobno bardzo wygodne są.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2021, 14:36 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
....Po śnieżystej zamieci, do wsi zbrojny mąż leci, i pod burką wielkiego coś chowa.. :lol:

Nie boję się burki jeno tego, co pod burką.
Pół biedy, jak to będzie jakowaś baba.
Gorzej, gdy to będzie RPG albo tasak....do nawracania na właściwą wiarę..... :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2021, 14:55 
Offline

Rejestracja: 01 mar 2021, 17:21
Posty: 172
Wszystko, co obce, jest złe i straszne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2021, 15:20 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 980
stary praktyk pisze:
Jak to czego...?!
Chociażby stylu życia, postrzegania prawa czy ogólnie przyjętych form postępowania.
Poza tym, nie my będziemy o tym decydować . ;)

Jakoś tak trudno niektórym dostrzec, że nasza cywilizacja z naszym stylem życia, naszym postrzeganiem prawa, naszymi ogólnie przyjętymi formami postępowania wpieprza się z butami w ich cywilizację, ich styl życia, ich postrzeganie prawa i ich ogólnie przyjęte formy postępowania. Nie tylko z butami, ale i najnowocześniejszymi narzędziami masowego zabijania w imię tych szczytnych zasad. I zdziwiona jest, ta nasza, że tambylcy rozprzestrzeniają się z terenów permanentnej wojny w trochę spokojniejsze zakątki globu. A gdyby tak zostawić ich w spokoju? Tam, gdzie żyją od tysięcy lat.
Wiem, nie uda się.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2021, 13:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
stary praktyk pisze:
....Po śnieżystej zamieci, do wsi zbrojny mąż leci, i pod burką wielkiego coś chowa.. :lol:

Nie boję się burki jeno tego, co pod burką.
Pół biedy, jak to będzie jakowaś baba.
Gorzej, gdy to będzie RPG albo tasak....do nawracania na właściwą wiarę..... :shock:


Burka jest na glowie :lol: a poza tym to ksiadz albo zakonnica tez ma mozliwosc schowania czegos pod kiecka, nie boisz sie? :P

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2021, 18:19 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Oczywiście, że sie boję !
Dlatego staję na głowie, by ich z tego kraju wyjebać....np. na księżyc albo i w pizdu.
Tym bardziej więc, jeśli nie mozemy sobie poradzić z naszymi terrorystami, nie powinniśmy ściągać sobie na łeb nowych....!
Czego nie rozumiesz...?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 660 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group