forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 20:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 maja 2017, 12:25 
maerose pisze:
To możesz sobie nimi rzucać w uchodźców na powitanie.
Będzie rozrywkowo, medal dostaniesz i emeryturę........

Mawerose, oddziel uchodzców, ofiary działań wojennych od emigrantów. Bo to przede wszystkim o nich tu mowa. Człowiek który ucieka przed wojną, nie wysadza w powietrze ludzi, którzy udzielili mu schronienia. Niestety nie ma możliwości, by zweryfikować tysięcy ludzi, i pośród tych, którzy w ostatnim czasie przybyli do Europy, jest więcej niewyżytych, zradykalizowanych młodzieńców niż matek z dziećmi. Takie są fakty.


Na górę
  
 
Post: 24 maja 2017, 12:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Niestety nie ma możliwości, by zweryfikować tysięcy ludzi, i pośród tych, którzy w ostatnim czasie przybyli do Europy, jest więcej niewyżytych, zradykalizowanych młodzieńców niż matek z dziećmi. Takie są fakty.


Moim zdaniem to co napisałaś jest nielogiczne, bo skoro nie można zweryfikować to skąd wniosek, że są "niewyżyci...."?

Ale rozumiem - dmuchać na zimne. Tylko, ze to nie załatwia sprawy ludzkiego odruchu jakim jest obowiązek pomocy uchodźcom. UE w tej sprawie źle działa i jest niezorganizowana. Doprowadzono do olbrzymiego bałaganu i nikt nie ma konkretnego planu jak wyjść z obecnej sytuacji i co ważniejsze - jeżeli obecna fala uchodźców kiedyś się skończy jak powinna zachować się cała UE w takiej sytuacji? Zamknąć granice, pobudować mur jak Trump na granicy z Meksykiem czy jednak przyjmować pokrzywdzonych.

A może stworzyć program na wzór art 5 Paktu NATO. Może to byłoby wyjście? Nie wiem tak tylko rzuciłem. Wiem jedno - pomagać ludziom w potrzebie trzeba, bo wojny i konflikty na świecie będą zawsze i trzeba się z tym liczyć. Kiedyś nam też pomagano.

A teraz mnie zajebcie, bo widzę, że kwestia uchodźców na tym forum jest drazliwa.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2017, 12:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
st1111 pisze:
Akurat Pani Agafia prezentuje to co myślę i ja.
A Pani Pani Korbaczeska jak ma program? I jak nas pani chce do niego przekonać?


Proszę zapytać panią Szydło co ja przekonało do przyjęcia siedmiu tysięcy uchodźców z Afryki i bliskiego wschodu.
Kara za nieprzyjęcie tych osób juz sie liczy i będzie ściągnięta m.in. z pana kieszeni.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2017, 13:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
AGAFIA pisze:
maerose pisze:
To możesz sobie nimi rzucać w uchodźców na powitanie.
Będzie rozrywkowo, medal dostaniesz i emeryturę........

Mawerose, oddziel uchodzców, ofiary działań wojennych od emigrantów. Bo to przede wszystkim o nich tu mowa. Człowiek który ucieka przed wojną, nie wysadza w powietrze ludzi, którzy udzielili mu schronienia. Niestety nie ma możliwości, by zweryfikować tysięcy ludzi, i pośród tych, którzy w ostatnim czasie przybyli do Europy, jest więcej niewyżytych, zradykalizowanych młodzieńców niż matek z dziećmi. Takie są fakty.


No właśnie o to mi chodzi, dokładnie to co napisałaś teraz i poprzednio to jakby przeklejone z komentarzy na portalach info - hasło uchodźca i juz sie zaczyna o zamachach, gwałtach, rozbojach i co tam jeszcze można wrzucić.

Cytuj:
W kolejnym materiale – „Europa w cieniu islamskiego terroru” – redaktor Paweł Szot wymienia kilka ataków terrorystycznych, które w ostatnich latach wstrząsnęły Europą. A OKO.press przypomina, gdzie urodzili się zamachowcy:

zamach na siedzibę redakcji Charlie Hebdo, 7 stycznia 2015 (zamachowcy urodzili się w Paryżu)
zamach na sklep z koszerną żywnością, 9 stycznia 2015 roku (zamachowiec urodził się w Paryżu)
zamachy z Paryża, 13 listopada 2016 roku (wszyscy zamachowcy byli zradykalizowanymi Europejczykami, a tożsamość przynajmniej jednego z nich pozostaje nieznana)
zamachy w Brukseli, 22 marca 2016 (zamachowcami byli zradykalizowani Belgowie)
zamach z Nicei, 15 lipca 2016 (zamachowcem był Tunezyjczyk, który w Europie mieszkał od 2005 roku)
zamach na jarmarku bożonarodzeniowym w Berlinie, 19 grudnia 2016 (zamachowiec był Tunezyjczykiem, ale przybył w 2011 roku, 4 lata przed kryzysem migracyjnym)
zamach w Londynie, 22 marzec 2017 (sprawca urodził się w 1964 w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii, był Brytyjczykiem)
zamach w Petersburgu, 3 kwietnia 2017 (zamachowiec pochodził z… Kirgistanu)
zamach w Sztokholmie, 7 kwietnia 2017 (tutaj rzeczywiście mieliśmy do czynienia z uchodźcą)
„Część sprawców zamachów przybyła do Europy na fali migracji”, stwierdza Paweł Szot. I ma rację. Uchodźcą był Rahmad Akilov, który zabił w Sztokholmie 4 osoby – to jedyny terrorysta uchodźca, któremu udało się przeprowadzić zamach. Pozostali sprawcy zamachów na terenie UE to zradykalizowani Europejczycy, albo osoby, które mieszkały na starym kontynencie od lat. Ci zamachowcy są odpowiedzialni za śmierć ok. 240 osób (od zamachu na Charlie Hebdo).

Ludzie, kurwa, troche czytajcie na temat bo widze ze przeważają emocje zamiast racjonalne myślenie.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2017, 13:11 
Z własnych obserwacji, z tego czego wszyscy jesteśmy świadkami Boruch.
Opisywane wcześniej, się dzieją i to praktycznie za miedzą. Wiesz, że wg danych ONZ 72% emigrantów stanowią mężczyźni, 15% dzieci, a 13 % kobiety? Wg, danych Frontexu i Eurostatu to nie Syryjczycy stanowią najliczniejszą grupę ubiegających się o azyl czy tam status uchodźcy a mieszkańcy krajów, w których nie ma wojny!
Swego czasu w Rożawie (enklawa pod silną ochroną sił kurdyjskich) zachęcano do pozostania i odbudowy kraju, panowie w wieku poborowym to olali.
Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego ci ludzie nie emigrują do Arabii Saudyjskiej, Kataru czy Dubaju? Przecież te kraje łączy wspólny język, religia i kultura. Ano dlatego, że w Europie jest najwyższy socjal.
Zastanawiałeś się skąd ci ludzie biorą kasę na przemyt? Podobno mowa o kwocie 3 tysięcy euro. Nie mów mi, że ofiary wojny mają taką kasę w skarpetce pod materacem. Nie mów mi, że ludzie uciekający przed wojną niszczą w obozach darowaną im żywność ( a ma to notorycznie miejsce w Austrii, Nimeczech, Włoszech). Że prezentują skrajnie roszczeniową postawę, na co dowodów i w internetach nie brakuje.

Pytasz mnie co zrobić-nie mam pojęcia. Może niechaj kraje, które niesłusznie zakładając że sprowadzą sobie tanią siłę roboczą same wypiją piwo, którego naważyły? Ostatecznie nie jesteśmy wasalem Unii i narzucanie nam ilości emigrantów jest jakimś absurdem.

I owszem pomoc tak- ale nie za cenę ofiar. Nie za cenę zamachów, nie kosztem własnych obywateli i ich bezpieczeństwa. Jeżeli ktoś ma taką wolę, niech wyjedzie, podejmie pracę w obozie i pomaga.
Nic prostszego.
I nikogo jebać nie będę-po prostu mamy inne zdanie, na ten trudny przecież temat.


Na górę
  
 
Post: 24 maja 2017, 13:15 
Cytuj:
Ludzie, kurwa, troche czytajcie na temat bo widze ze przeważają emocje zamiast racjonalne myślenie.
A gdzie się radykalizują?
O ile czegoś nie popieprzyłam w meczetach, których budowę sposnoruje Arabia Saudyjska. W obozach, gettach, dzielnicach pełnych przybyszów.
A czasem wyjeżdżają, by walczyć po stronie ISIS, a potem wracają, z wypranymi mózgami.
To już nie są incydenty, to wojna islamu z Europą.


Na górę
  
 
Post: 24 maja 2017, 13:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Ludzie, kurwa, troche czytajcie na temat bo widze ze przeważają emocje zamiast racjonalne myślenie.
A gdzie się radykalizują?
O ile czegoś nie popieprzyłam w meczetach, których budowę sposnoruje Arabia Saudyjska. W obozach, gettach, dzielnicach pełnych przybyszów.
A czasem wyjeżdżają, by walczyć po stronie ISIS, a potem wracają, z wypranymi mózgami.
To już nie są incydenty, to wojna islamu z Europą.


Skoro wojna to co według ciebie jest jej przyczyną?

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2017, 13:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Rozpierdolenie Bliskiego Wschodu przez Amerykanów i ich pomagierów.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2017, 13:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
No i tak mamy przyczynę i skutek.
Zapomniał pan nazwać pomagierów po imieniu, proszę sie nie bać mowić, ze jednym z nich jest Polska.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2017, 13:31 
Dokładnie Prosiaku.
Wszędzie gdzie Jankesi chcieli wprowadzać demokrację jest rozpiździaj. Jak Ruskie wojowały w Afganistanie, Jankesi szkolili, dozbrajali Talibów. Ruskie się wycofały, Taliby odwróciły się od Stanów.

Oni mają inną mentalność, żeby tą zmienić trzeba wieków, a nie zasiłków. Kobiety, dzieci są mniej warte od kozy, biały to śmieć, który ma im dawać kasę, dupę i mieszkanie. Prosty przykład Mohammed Daleel, ten od bombki w Ansbach, nie poszli chłopu na rękę to się odpalił i ranił 15 osób. Podobnie w Würzburgu, czy Reutlingen.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group