forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 21:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 maja 2017, 17:50 
Cytuj:
Za chwile zrobi sie z tego wątku wątek o imigrantach bis.
Tylko zwrócę ci uwagę na pare nieścisłości - za wiekszością aktów terroru stoją muzułmanie - gdzie? w Europie?
Tak w Europie, Anglia jest w Europie, Niemcy, Francja, Belgia , Szwecja- są w Europie.

Cytuj:
A czy Pani, Pani Korbaczeska, wie, że Pani Agafia co tydzień jeździ do Niemiec i tam prowokuje Niemców, aby Ją gwałcili, a potem zeznaje na policji, że gwałcili Ją Arabowie? I jeszcze siniaki sobie robi, abyśmy my humaniści znienawidzili niewinnych Arabów.
Owszem jestem co tydzień. I co tydzień zanim Starego odbiorę, i czy to na Rzeszy czy w Rotterdamie, bo Stary stałe kółka robi od lat, ciapate mnie zaczepiają. Tak wulgranie, agresywnie, tam jakieś habba habba pod nosem pierdolą, ale zaczepiają, trącają ramieniem, tak prowokacyjnie.A trącają, nie dlatego że coś robię, trącają, bo mam blond włosy, niebieskie oczy, jasne brwi, rzęsy i białą skórę.. Może i bym gnojowi wykurwiła w głupi pysk, ale ich tam z dzieśięciu jest. I nie, ja za pisem nie jestem, ale pis zrobił dobrze, blokując przyjęcie Arabów na nasze , rodzime łono. Mamy własnych Trynkiewiczów, i inną chujnie... Kolejnych atrakcji nam nie trzeba. Sorry, ja mam wielkie serducho, ale mam też rozum. No nie, nie dla muslimów w Polsce. Ja mam dzieci i chcę by moje dzieci wróciły z koncertu całe i zdrowe.


Na górę
  
 
Post: 23 maja 2017, 18:09 
co to za pierdolenie, anglia, niemcy, francja są w europie. a ja sie pytam, gdzie jest kurwa europa?


Na górę
  
 
Post: 23 maja 2017, 18:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
ladaco pisze:
co to za pierdolenie, anglia, niemcy, francja są w europie. a ja sie pytam, gdzie jest kurwa europa?




Chyba tylko bronto jest w stanie ci to wytłumaczyć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2017, 18:18 
Ja ogólnie wojownicza jestem, ale teraz mi cycki opadły..
Fajnie , że jesteś ladaco.


Na górę
  
 
Post: 23 maja 2017, 18:26 
Już my obadwaj dobierzemy się do Pani, oj dobierzemy, więźniarko.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 23 maja 2017, 20:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
ladaco pisze:
co to za pierdolenie, anglia, niemcy, francja są w europie. a ja sie pytam, gdzie jest kurwa europa?


A tu, dyskretnie skryta za barierami przeciwczołgowymi

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

wszystko z atestem nawet testy robią

https://www.youtube.com/watch?v=PZujRvN0WE8

https://www.youtube.com/watch?v=YjC4WhLljFI


Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2017, 20:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
korbaczeska pisze:

Za chwile zrobi sie z tego wątku wątek o imigrantach bis.
Tylko zwrócę ci uwagę na pare nieścisłości - za wiekszością aktów terroru stoją muzułmanie - gdzie? w Europie? w jakich latach? bo były rożne przez ostatnich kilkadziesiąt lat a Polsat nius podało dzisiaj informacje o pięciu zamachach w UK w ciagu ostatnich dwunastu (12) lat.
Europa była bezpieczna, no nie wszędzie patrz Irlandia, Hiszpania na przykład.
Dane statystyczne tez nie potwierdzają tego co piszesz o wzroście ryzyka, bo ilości popełnianych przestępstw są podobne wsród imigrantów jak i tubylców.
Jedyne co sie zgadza, to to, ze każdy polglowek moze zdetonować bombkę, patrz bombka w polskim autobusie podłożona przez Polaka a sytuacje uratował jedyny przytomny kierowca. Pure luck.
Z glowy jeszcze przytoczę ostatni skandal z niemieckimi policjantami podszywającymi sie pod uchodźców i planującymi atak terrorystyczny na niemieckich polityków i inne osoby popierające przyjmowanie imigrantów.

I tu też kłamiesz mitomanko? :o :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2017, 20:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Jak to dobrze że Europejczycy są u siebie. Tylko dlaczego wcześniej doniczki były delikatne?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2017, 20:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
ISIS wydało oświadczenie, w którym przyznaje się do zamachu.
Owszem, można zakładać, że przyznali się dla rozgłosu a nie mieli z nim nic wpólnego, ale byłoby to naciągane niczym majty starej baby.
Czas spojrzeć prawdzie w oczy- za większością aktów terroru stoją muzułmanie. I choć nie każdy uchodżca, emigrant jest terrorystą czy nawet muzułmaninem, ryzyko rośnie wprost proporcjonalnie do ilości.
Jeszcze niedawno Europa była jednym z najbezpieczniejszych kontynentów, a teraz?
Koncert, jarmark, metro, promenada, mecz, market, w zasadzie wszędzie jakiś półgłówek może zdetonować bombkę i rozpierdolić x osób.
Pytanie, czy warto podejmować takie ryzyko?


Dokładniej sunnici, a sunnici pomimo, że są w większości to nie są wszyscy muzułmanie , pomimo, że ta grupa chce uchodzić, za najważniejszych w islamie.

Wśród zamordowanych ofiar po koncercie są dzieci, wśród ofiar w szpitalu również są dzieci, w sumie rannych zostało ponad 100 ludzi.
Wielu ludzi szukało swoich dzieci, z którymi stracono kontakt w wyniku panicznej ucieczki zaraz po detonacji bomby przez samobójcę.
Horror zafundowany przez oszołomów promujących multi kulti z sunnitami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2017, 20:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
tak jeszcze do prońcia - nie czytam tego co tam sobie radośnie pierdolisz, wyswietlilam dwa twoje posty z czystej ciekawości bo widze ze nie możesz sie powstrzymać od napisania czegokolwiek jak tylko pojawi sie wiadomy temat. jak dla mnie możesz sobie pisać do usranej śmierci bo i tak mam na ciebie wyjebane czyli ustawionego ignora.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group