forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 23:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 maja 2017, 15:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
Boruch pisze:
A ja kurwa mać jestem za tym aby przyjąć te 7 - 10 tys uchodźców, uchodźców powtarzam, bo to jest ludzki obowiązek.


A co, Panie Boruch, z obowiązkiem finasowania rodziców opiekujących się sparaliżowanymi dziećmi, których jest 10 tysięcy, tych absolutnie wymagających stałej całodobowej opieki specjalistycznej, a na co w III RP brakowało pieniędzy i dopiero teraz, PiS przymierza się do załatwienia tego problemu. Więc proponuje Pan, komunisto, synu komunisty, aby te pieniądze, które uda się wygospodarować na opiekę nad tymi dziećmi przeznaczyć na utrzymanie i rozrywki młodych zdrowych mężczyzn z Afryki i Arabii, którzy, jak sami, to deklarują, pracować na swoje utrzymanie nie mają zamiaru i pracować nie będą, bo taki jest Pański ludzki obowiązek? No, to ja Ci kurwo parchata powiem, gdzie ja mam ten Pański ludzki obowiązek – w dupie go mam pierdolony degeneracie.

Adam Barycki



Jak się będzie mniej do sakwy katabasa dawać to starczy i na sparaliżowane dzieci i na uchodźców. I nie koloryzuj Pan bo można pomyśleć sobie, że jesteś Pan wyjątkowa kanalia i chuj. A przecież z Ciebie Barycki humanista.

ps.

To co ty masz w dupie nie interesuje ludzi, dla których wartości nadrzędne są najważniejsze. A może by tak nauczyć ich pracować, skoro nie chcą? A może zmusić do porządku? Nie przyszło ci to do głowy?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2017, 15:54 
barycki pisze:
A co, Panie Boruch, z obowiązkiem finasowania rodziców opiekujących się sparaliżowanymi dziećmi, których jest 10 tysięcy, tych absolutnie wymagających stałej całodobowej opieki specjalistycznej,


Przesadzacie Barycki.
Wystarczy się rozejrzeć. Zawsze jest jakieś wyjście.


Na górę
  
 
Post: 26 maja 2017, 16:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Z zęzy Pana wypuścili?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2017, 16:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
A może by tak nauczyć ich pracować, skoro nie chcą? A może zmusić do porządku? Nie przyszło ci to do głowy?

No to dajesz, jak ludzi całkowicie nie akceptujących innych wartości niż swoje , które głęboko przyswoili w skrajnie odmiennej kulturze, zmusić do akceptacji prawa i zwyczajów w Europie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2017, 16:29 
st1111 pisze:
Z zęzy Pana wypuścili?


No ba...Awansowałem na sam, kurwa, szczyt.
Pacz Pan jakie mi miejsce do roboty rychtują. Też za 3,50 euro/h

Obrazek

Obrazek

Tak, dobrze Pan widzi. Nie mają nic pod nogami.


Na górę
  
 
Post: 26 maja 2017, 16:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
To jest kurwa bardziej niebezpieczne niż wypad do kina.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2017, 17:11 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A Ty Cweter sprawdziłeś, czy te wszystkie rurki aby we właściwy sposób poskręcane ?!
Bo to ponoć jak w jednym miejscu puści to reszta efekt domina przypomina......... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2017, 17:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
polar pisze:
st1111 pisze:
Z zęzy Pana wypuścili?


No ba...Awansowałem na sam, kurwa, szczyt.
Pacz Pan jakie mi miejsce do roboty rychtują. Też za 3,50 euro/h

Obrazek

Obrazek

Tak, dobrze Pan widzi. Nie mają nic pod nogami.


Budują ci piękny podest, nic nie bój. :D
@starypraktyk - pewnie budowniczy będzie musiał to sprawdzić i odebrać i podpisać protokół odbioru, Polar tylko sprawdzi czy przez noc ktos mu czegoś nie wykręcił :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2017, 19:28 
Cytuj:
A może by tak nauczyć ich pracować, skoro nie chcą? A może zmusić do porządku? Nie przyszło ci to do głowy?
Ot i niechybnie wracamy do przeszłości. I Polaków zmuszano do pracy swego czasu. Część z nich ileś tam póżniej dostała odszkodowania w markach. Nie Kochany, dziś mamy takie czasy, że rdzennego Polaka do pracy w Polsce nie zmusisz, a chcesz przykładowo pana z Erytrei? Jak, klameczką przy skroni? Toć to nie humanitarne, zasługuje wręcz na miano niewolnictwa.
Pan mi wierzyć nie musisz, ale ja mam czuja niesamowitego, nie szósty, a siódmy zmysł, że tak się zareklamuję. Unijnym molochom-Francji, Niemcom, kiedy zapraszali wszystkich, nie chodziło o pomoc, nie kierowały nimi pobudki humanitarne- chodziło o tanią siłę roboczą. Takich współczesnych niewolników, co to będą orali za mniej niż 8,50 euro za godzinę. Wykonywali najgorsze prace, zapierdalali po 12 godzin w pocie czoła jeszcze na powehrmachtowskie pokolenie. Bo staruszków tam więcej niż w Polsce, a opieka kosztuje wiele. Stąd Polki, Chorwatki, Rosjanki jadą na lewiźnie, jako te opiekunki niby. Niby, bo i domy sprzątają całe, i się staruszkiem opiekują, pielą ogrody, gotują, zapierdalają po 20 godzin na dobę w warunkach urągających często godności, za całe 2000 euro, co generalnie za taką pracę i wysiłek jest jałmużną, nie pensją. Bez ubezpieczenia, składek, a i koszty pdróży muszą ponosić. Tacy są Niemcy. Bezwzględni. I wracając do meritum, Niemcy plus koalicja wymyślili sobie, że Polaczki, Rosjanie już się za bardzo stawiają. Już znają swoje prawa, są dobrymi pracownikami, ale za cwanymi by dać się wydymać. To też pod sztandarem pomocy humanitarnej, sprowadzą sobie w pizdu niewolników. Niewolników, którzy będą robili to, czego nie chcą robić Niemcy, Polacy i inni za proponowane wynagrodzenie. Pomysł niby genialny, ale nie przewidzieli, że taki uchodżca, co to musiał od 3-6 tysi euro za przemyt zapłacić , to ani głodu nie cierpiał, ani wojny się nia bał. I nie będzie zapierdalał w pocie czoła na emerytury dla Niemiaszków, czy ichnie PKB. Oni są bardziej cwani od głupiej Angeli. Załóżmy że jest wojna, prądu nie ma, wody nie ma, pracy nie ma, opieki lekarskiej, szkół, bomby nad głową latają. A Ciebie stać, by z rękawa wytrzepać średnio 20 tysięcy, z dnia na dzień na przemyt do Europy? Ej no...myślcie logicznie. Uchodżca wojenny ma smartfona wielkości chleba?
No tak, pewnie sobie jeden z drugim pomyślał, zabili mi rodzinę, mnie mogą zabić, zbombardowali mi dom, a co mi zostało, jebnę sobie najnowszego smartfona z ekranem jak tablet. Selfie sobie będę kurwa robił. A, że nie wypada tak przed wojną uciekać do Europy, w łachach, to jeszcze adidasy zakupię z najnowszej kolekcji. Pewnie coby wiochy nie robić i szoku kulturowego nie czynić. Ludzie, myślcie!!!! Angela i przydupasy chciała być sprytna, przejechała się, co, teraz ma się przyznać do błędu? Nie, nie przyzna się, jak to polityk. Bo jej imidż ległby w gruzach. Więc pitoli, że każdy terrorysta zostanie ukarany. Nie wiem, pośmiernie mu łapy obetnie, na dożywocie trupa wsadzi?
Ech kurwa..
Plan legł w pizdu, trzeba jakoś wybrnąć. A jak? Obdarowując problemem resztę członków Unii.Gdyby ci uchodżcy, azylanci, emigranci-nazwij dwowolnie, chcieli pracować, dziś Niemcy by się wręcz biły o to, że mają u nich pozostać.


Na górę
  
 
Post: 26 maja 2017, 19:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Mała korekta, nie Rosjanki, a Ukrainki i Mołdawianki z Paszportami FR (lub swoimi), lub Rosjanki z niemieckim pochodzeniem. Czystych Rosjanek jest znikoma ilość.
Mówienie w języku rosyjskim nie warunkuje obywatelstwa lub pochodzenia.

Co do taniej, muzułmańskiej siły roboczej, to większość nielegalnych tak nazywanych uchodźców jest sunnitami (lub pochodną), i wersja sprzedawana o nowej sile roboczej, cennej dla Niemiec jest li tylko wersją sprzedawana przez propagandę korporacyjnych mediów powtarzaną za Berlinem. Fala tak nazywanych uchodźców została spowodowana innymi czynnikami.

Reszta się zgadza, nieco chaotycznie ale zgodnie z faktami. 8-)
I nie zaczynaj znowu o zasranym poparciu. Obiektywnie, to co napisałaś ma tym razem sens i jest zgodne z prawdą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 200 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group