forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 14:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 maja 2017, 20:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Bronto pisze:

co najwyżej mogą nie pasować do twoich wyobrażeń




I vice versa - kasztanie. Pomyśl trochę nędzna purchawko beza środka. Twoje dowody są też zaczerpywane i niekoniecznie muszą, a raczej pewne jest, że nie sa zgodne z prawdą. Po prostu jako pustak i jołop ulegasz prostej manipulacji nie mając o tym świadomości.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2017, 20:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
polar pisze:
korbaczeska pisze:
Budują ci piękny podest, nic nie bój. :D

Nie boję. Nie pierwszy i nie ostatni. ;)

korbaczeska pisze:
pewnie budowniczy będzie musiał to sprawdzić i odebrać i podpisać protokół odbioru,


Korbeńka...widzę, że standardy zachodnie uśpiły czujność. Żaden budowniczy. Chłop który to skręcał podpisał zieloną kartkę, ja spojrzałem na łańcuchy mocujące całą konstrukcję do pokładu, oceniłem że dam radę i naprzód do roboty. Budowniczy ma w dupie rusztowania. Procedury.
Chociaż, zaraz... zaraz...kogo masz na myśli pisząc "budowniczy"? Cepa w białym kasku mającego cały statek pod nadzowrem?


korbaczeska pisze:
Polar tylko sprawdzi czy przez noc ktos mu czegoś nie wykręcił :lol:

Nic nie sprawdzam. Nikt nie wykręci. My, robole, szanujemy sie pomiędzy. Nie zaryzykujemy dla dowcipu czyimś życiem. My nie Kuronie ani Balcerowicze. ;(


Oj, widze, ze sie tam muszę przejechać do tej Twojej sadzawki :lol: :lol: Właśnie budowniczego statku miałam na myśli.
Aha, z tym wykręceniem to chodziło o rusztowaniowcow, miałam takie przypadki u siebie jak materiału zabrakło a zlecenia brali ponad możliwości. ;)

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2017, 21:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Faktycznie, nie interesuje mnie zdanie na mój temat. 8-)
Piszę dla sportu.
Interesują mnie fakty.

Bzdura Bronto. Dla sportu to się chodzi na mecze. Nie piszesz dla sportu, piszesz by sobie samemu dobrze zrobić.

:lol:
Nawet nie próbuj.

Cytuj:
Ja to rozumiem nawet.

Tylko ci się wydaje.

Cytuj:
Nie jesteś tu ani pierwszy, ani ostatni. My, starsi użytkownicy, już takich jak ty przerabialiśmy , czepliwych, małostkowych, najmądrzejszych, we wszystkim najlepiej zorientowanych

Wy, starsi użytkownicy :mrgreen: Nie masz pojecia od kiedy jestem na forum, nie masz bladego pojęcia :D i to jest dobre.
Żałosna jesteś dewotko, nawet jak kilkoro z was, starszych użytkowników :lol: będzie pisać 50 lat to i tak ani wiedzy ani inteligencji od pisania głodnych michałków wam nie przybędzie.
Zacni. :lol: Kuźwa brakuje ci minerałów w diecie, czy faktycznie lawinowo obumierasz intelektualnie.

Cytuj:
. Cóż mogę napisać- nie znając tut. użytkowników zacząłeś im ubliżać, poniżać, bezsensowne wyzwiska, bufonada, wywyższanie się. To bez sensu.

Kłamiesz, znowu masz nawrót. 8-)
Gdybym tylko cytował twoje inwektywy, musiałbym chyba sekretarkę zatrudnić do cytowania twojej nijakiej twórczości dewotko.
Więc się nie produkuj, bo ci nie wychodzi, chociaż na twój prosty sposób się wyjątkowo starasz.
Cytuj:
To forum jest specyficzne, tu na szacunek, sympatię musisz sobie zapracować.

Buahaaaaaaaaaaaaa :lol:
Pomyliłaś adresy dewotko.

Cytuj:
Sam fakt, iż napiszesz, że masz ''czarne podniebienie'' na nikim wrażenia nie zrobi. Wręcz przeciwnie, będzie powodem do żartów, nie zawsze sympatycznych.

Sam fakt, ze bredzisz itd, itp, etc.
Cytuj:
Powtórzę raz jeszcze, ja- nawet ciebie nie lubiąc, kiedy będziesz miał rację, ją przyznam. Ale to nie oznacza, czegoś więcej. Ja ciebie już nie polubię, więc nie wróż sobie dalszej współpracy, chyba że kija z tyłka wyciągniesz i przestaniesz tu grać autorytet.

Ucz się i korzystaj bo piszę dla sportu, masz wielokrotnie, informacje o których nawet nie przypuszczałaś, że istnieją, za darmo.
Cytuj:
Dla mnie nim nie jesteś, a i podejrzewam, że nie jesteś nim dla innych.

:lol: Sięgasz dna, i nie podejmuje się tego wytłumaczyć.

Cytuj:
Pozdrówka, i bez złośliwości było. Poważnie.

Kpisz dewotko.

Cytuj:
Koniec audiencji.

Nosi cię, w złym kierunku dewotko. Nie wiem co ty sobie wyobrażasz z garstka tu zacnych :lol: , ale czas żebyś się zdiagnozowała, podobna zawsze jest szansa na regres.
Cytuj:
Przyjmij na klatę i nie prowokuj, dobrze?

Dewotka i to bezczelna. 8-)

Ok, spróbowałaś, miałaś swoje pięć minut, chciałaś błysnąć, znowu ci nie wyszło. 8-) :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2017, 21:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
Bronto pisze:

co najwyżej mogą nie pasować do twoich wyobrażeń




I vice versa - kasztanie. Pomyśl trochę nędzna purchawko beza środka. Twoje dowody są też zaczerpywane i niekoniecznie muszą, a raczej pewne jest, że nie sa zgodne z prawdą. Po prostu jako pustak i jołop ulegasz prostej manipulacji nie mając o tym świadomości.

Świadomy jego mać :lol:
To zalej to forum faktami zgodnymi z prawdą :D mierny bajkopisarzu, przecież tak bardzo ci zależy abyś był lubiany przez zacnych tego forum :mrgreen:
Kuźwa, jak na oględzinach za szybką, w szpitalu :D Słowotok i bełkot, na nic więcej bajkopisarzu nie wystartujesz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2017, 21:21 
No i widzisz, taka z tobą rozmowa Bronto. Napinasz się, kopiesz bezrozumnie, atakujesz kiedy nie ma potrzeby. Nie wiem jakie cię chłopcze nieszczęście w realu spotkało, że postanowiłeś w internecie je odreagować. W sumie, gówno mnie to obchodzi. Ale weż się ogranij chłopak, ile ty masz lat-20-30? Znajdź sobie babkę czy tam chłopaka, zakochaj się, wyjdż czasem do na dwór, kota czy tam psa przygarnij, wszystko się ułoży. Póki co, największym wrogiem samego siebie jesteś ty, Bronto. Polużnij chłopak gumę z majtów i nie bierz starego misia na sztuczny miód. Mi nawet nie wypada dalej się z tobą kłócić, za pusto masz pod kopułką. Lansuj się na własny rachunek dziecko.


Na górę
  
 
Post: 26 maja 2017, 21:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
No i widzisz, taka z tobą rozmowa Bronto. Napinasz się, kopiesz bezrozumnie, atakujesz kiedy nie ma potrzeby.

Nawet nie zacząłem, nie jesteś dla mnie przeciwnikiem intelektualnym. 8-)

Cytuj:
Nie wiem jakie cię chłopcze nieszczęście w realu spotkało, że postanowiłeś w internecie je odreagować. W sumie, gówno mnie to obchodzi. Ale weż się ogranij chłopak, ile ty masz lat-20-30? Znajdź sobie babkę czy tam chłopaka, zakochaj się, wyjdż czasem do na dwór, kota czy tam psa przygarnij, wszystko się ułoży. Póki co, największym wrogiem samego siebie jesteś ty, Bronto. Polużnij chłopak gumę z majtów i nie bierz starego misia na sztuczny miód. Mi nawet nie wypada dalej się z tobą kłócić, za pusto masz pod kopułką. Lansuj się na własny rachunek dziecko.

Znowu próba dyskredytacji i idący za tym bełkot.
Ja nie wiem, ograniczona jesteś i przyzwyczaiłaś się , że twoje pitolenie jest bezkrytycznie akceptowane? :D
Nie ten adres prosta dewotko, a kilka linijek wcześniej jęczałaś, że to ja obrażam.
Nie licz na to, że na forum publicznym będziesz sobie bezkarnie bredzić i nikt nie zareaguje.
Dla sportu. Bawi mnie to. 8-)

No i nikt z zacnych starszych użytkowników forum mnie nie lubi, Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :lol:
Dobiłaś dna, generalnie już dawno, teraz tylko masz problem, bo musisz sobie to uświadomić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2017, 21:36 
Dobra, dobra...Już się uspokój.
Już mitomanki, dewotki , zacni, idą spać. Zostajesz sam ze swoimi demonami.
Wszyscy tu widzą żeś wybitny, inteligentny i obcykany, ba obcykany-ekspertem jesteś, w każdym, poruszanym temacie. Buziole dziecko, śpij dobrze.


Na górę
  
 
Post: 26 maja 2017, 21:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Dobra, dobra...Już się uspokój.
Już mitomanki, dewotki , zacni, idą spać. Zostajesz sam ze swoimi demonami.
Wszyscy tu widzą żeś wybitny, inteligentny i obcykany, ba obcykany-ekspertem jesteś, w każdym, poruszanym temacie. Buziole dziecko, śpij dobrze.

Och, znowu to magiczne słowo wszyscy .

I faktycznie intelektualnie do mnie nie dorastasz, był czas się z tym pogodzić, co do obcykania, w obcykaniu ciebie nie pobiję :lol: Cykasz i cykasz i końca tego cykania nie widać :lol:
Przy kilkoro z was to nawet kaowiec jest wybitny, chociaż pijak. :D
I po co ci to było, znowu ci nie wyszło 8-) przyzwyczaj się.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2017, 22:02 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:23
Posty: 194
Tu najlepiej wypadało by zadać znane pytanie:
Co to za menda, co się koło jajec szwenda?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2017, 22:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
golik pisze:
Tu najlepiej wypadało by zadać znane pytanie:
Co to za menda, co się koło jajec szwenda?

Na twoim miejscu nie obnosiłbym się z taką przypadłością publicznie.
To forum wiele widziało dziwactw, ale są pewne nieprzekraczalne granice absurdu. 8-)
Może dermatolog ci pomoże, lub dyskretny farmaceuta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group