forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 5:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 maja 2017, 9:24 
Czyli wniosek jeden – bez Stalina, ludzkość sobie nie poradzi.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 17 maja 2017, 9:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Przynajmniej wiadomo, dlaczego jesteś miłośnikiem duchowego syna Stalina.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2017, 9:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Pan Adam Barycki jest optymistą, tak sadzę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2017, 10:01 
Nie tylko na tym forum komuniści deklarują swoje sympatie. Na FB jest ich też pokaźna ilość.
Jednak mają wspólny mianownik. Chcą mordować. Chcą rewolucji. Nie widza innego wyjścia jak fizyczna eksterminacja przeciwników ich poglądów. Ba, sankcjonują nawet wyzysk w imię wyższych, komunistycznych celów.
Kurwa, to są jaja. A podobno komunizm tworzą ludzie światli i inteligentni. A podobno miarą inteligencji jest zdolność przekonywania do swoich racji dzięki wymianie zdań - dyskusji.
No fakt, ale jak chamów przekonać...? Tylko doły z wapnem. A tych którzy się ostaną do gułagów.
Tylko kto będzie robił? :(


Na górę
  
 
Post: 17 maja 2017, 10:55 
Teraz jest, Panie Polar, humanistycznie, tak, jak Pan chce, wojsko polskie już przygotowało tysiące inteligentnych kapelanów przygotowanych do intelektualnego przekonywania przeciwników do swoich racji, aby w razie wojny ruszyli z ewangelią na wroga.
Obawiam się jednak, Panie Polar, że pomimo Pańskiej wybitnej inteligencji, nie da Pan rady intelektualnie przekonać kapitalistów, aby podzieli się z biednymi swoim bogactwem, bo to głupki są i nie ma innego wyjścia, jak głupich pozabijać.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 17 maja 2017, 15:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
Boruch pisze:
Jedni na drugich nastają, łażą modlą się, pomstują i mówią mi, że teraz to tak już będzie, bo tak jest najlepiej.


Panie Boruch, dlatego pomstują, bo jeszcze nie są bogaci i nie wyzyskują biednych, a sami są wyzyskiwanymi biedakami, a dlatego mówią, że teraz jest najlepiej, bo każdemu wolno być bogatym i wyzyskiwać biednych, a tego właśnie wszyscy pragną najbardziej ze wszystkiego. Komuna nie pozwalała bogacić się z wyzysku biednych, wszystko było mniej więcej dzielone po równo pomiędzy wszystkich, a przecie wiadomo, że jak się podzieli sprawiedliwie pomiędzy wszystkich, to nie starczy tego, aby być bogatym i tego właśnie nikt nie chce, każdy chce być bogatym, a bogatym być można tylko, kiedy biedna większość jest okradana przez bogatą mniejszość i tego właśnie każdy pragnie z nadzieją, że to właśnie on będzie tym bogatym okradającym biednych. Dlatego wszyscy kochają kapitalizm, bogaci, co oczywiste, dlatego, że już są bogaci z wyzysku biednych i wyzyskiwać mogą przy powszechnej akceptacji okradanych biednych, a biedni akceptują okradanie biednych, ponieważ tylko akceptacja okradania biednych daje biednemu nadzieję, że i on może stać się bogatym, i okradać biednych, i tylko tego pragnie. Nikt nie chce być w środku, pomiędzy biedą, a bogactwem, tego wszyscy najbardziej się brzydzą, wolą wegetować w nędzy z nadzieją na możliwość bogactwa kosztem nędzy innych, niż żyć, jak ludzie bez szansy na bogactwo z nędzy innych. Niewiedzą tylko biedni, że zarówno bieda, jak i bogactwo monopolizują się i monopolizacja zamyka przejście z jednej klasy do drugiej, a kiedy już się zamknie całkowicie i biedni utracą swoją ukochaną nadzieję na swoje wymarzone bogactwo, to pojawi się nowa nadzieja, nadzieja na społeczne życie w środku, wtedy zaczną swoje nowe społeczne życie idee socjalistyczne. A kiedy już powstanie ustrój socjalistyczny, to szybko wszystkim się znudzi życie w środku i wszyscy zapragną bogactwa, wtedy pojawią się nowi Kuronie i zaczną przekonywać do wolności każdego do bogacenia się, bo wolność do bogacenia się jest największą wartością humanistyczną, a kajdany tłamszące tę wolność, to zbrodnia plugawego reżimu na humanizmie obrzydliwie depcząca godność ludzką. No i się okaże, czy społeczeństwa wyciągną nauki z poprzednich doświadczeń i oderżną głowy Kuroniom, czy pozostaną dalej durne i posłuchają Kuroniów?

Adam Barycki


No nareszcie wrócił Pan do dawnej formy po tej niezawinionej przez Pana przerwie.
Co więcej - jak już Pan Panie Adamie człowiekowi wytłumaczy, to nie ma chuja we wsi. Jednak muszę powiedzieć, że nie wniósł PAN do mojej głowy tak potrzebnego każdemu człowiekowi optymizmu. Co więcej - zapłakałem rzęsiście nad moja przyszłością. Począłem szukać gdzieś dobrego sznura, tudzież stołeczka. Skończę ze sobą mówię sobie - ale nagle czegoś mi zabrakło. Tego "środka", o którym pan pisał. Zostało w lodówce jedynie opakowanie z nakrętką. Potem począłem pytać dlaczego? i odpowiedziałem sobie, że może to dlatego, że każdy humanista z natury jest pesymistą, czyli psychicznie jebnięty i nie ma się czym przejmować. I tak samopocieszając się przyłożyłem mą skołatana głowine do podusi usypiając. A o poranku......

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2017, 16:27 
barycki pisze:
głupich pozabijać.


A te bidulki z downem, albo z innym autyzmem też zabijecie?
To czym, wy, komuniści różnicie się od tego gościa z wąsikiem pod nosem? I nie mam na myśli Chaplina. Śmieszni jesteście, ale nie tak jak on.
A co z wyzyskiem swoich w imię świetlanej przyszłości?
Bo komuniści polscy nie widzę w tym nic zdrożnego.
Będziecie mnie jeszcze bardziej jebać w tej zenzie, żeby Wasze wnuki miały lepiej?


Na górę
  
 
Post: 17 maja 2017, 17:09 
polar pisze:
A te bidulki z downem, albo z innym autyzmem też zabijecie?

Oczywiście i to w trymiga, najpóźniej w ciągu miesiąca od poczęcia.

polar pisze:
Będziecie mnie jeszcze bardziej jebać w tej zenzie, żeby Wasze wnuki miały lepiej?

A na to pytanie sam Pan sobie odpowie, jak tylko Pan sobie porówna jaką wielokrotnością pensji robotnika jest pensja prezesa firmy, w której Pan pracuje, a jaką wielokrotnością pensji robotnika była pensja prezesa rady ministrów w rządzie PRL-u, no i jeszcze, jak sobie Pan przeliczy, ile pensji musiał robotnik w PRL-u wydać na wkład spółdzielczy za mieszkanie, a ile pensji musi teraz wydać na kredyt mieszkaniowy. Acha, jeszcze powinien Pan pokazać paluchem jakiego wnuka którego z sekretarzy PRL-u, który to sobie dzisiaj żyje z dziadkowego kapitału zrabowanego robotnikom. Zdaje się, że już kiedyś odgrażał się Pan, że pokaże ten zrabowany robotnikom PRL-u kapitał, ale zapewne Pan zapomniał, no, bo przecie niewyobrażalnym jest, aby taki wybitny intelektualista nie wiedział co mu się w zidiociałym łbie pierdoli, skretyniała kurwo parchata.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 18 maja 2017, 7:15 
barycki pisze:
Zdaje się, że już kiedyś odgrażał się Pan, że pokaże ten zrabowany robotnikom PRL-u kapitał, ale zapewne Pan zapomniał,


O. I to jest słowo klucz w Pańskich wypowiedziach, Panie Barycki. Zdaje się.
Panu się wszystko zdaje.


barycki pisze:
aby taki wybitny intelektualista

Chyba nie wątpi Pan w mój wybitny intelektualizm?
Ale proszę nie pisać tego głośno, bo Pan Older nie zdzierży i jeszcze Panu tak niedopowie, że Panu w pięty pójdzie.

P.S.
Panie, a te pańskie sekretarze to lepsze kubusie są.
Wiesz Pan jakie pałace stoją na Kaszubach w leśnych ostępach?
Albo ten Urban...Byłeś Pan kiedyś w Dębkach?

P.S.S.
Zapomniałem...
Cytuj:
"Nie wierzę w misję intelektualistów, w oświeconą dyktaturę mędrców, awangardową partię czy organizację prowadzącą masy. Również z tego powodu pierwsza Solidarność jest dla mnie czymś tak fascynującym. Nie potrafię powiedzieć, kiedy ani jak się to stanie. A takie przekonanie, że każda radykalna zmiana to będą zamieszki na ulicach, jest ahistoryczne. To, że tak było, nie znaczy, że znów tak będzie. Sądzę, że kapitalizm może przekształcić się w jakąś inną, lepszą ze społecznego punktu widzenia formację, w zupełnie inny sposób. Nie wiem jaki, nie jestem prorokiem"
Jan Sowa - socjolog

Podpisuje się rencyma i odnóżami, Panie Barycki.
I to dzięki Panu.
Dziękuję. ;)


Na górę
  
 
Post: 18 maja 2017, 11:36 
Skoro Pan wie, jacy są ci sekretarze, to i nie będzie Pan miał problemy wymienić ich z nazwiska, a i podać daty powstania tych pałaców, jak i źródeł dochodów, z których zostały sfinansowane. No, ale Pan zawsze ma z tym problem, to ja Panu powiem, nie są to żadni byli sekretarze, nie powstały te pałace za PRL-u, a w okresie nowego ustroju stworzonego przez fascynującą doktora Sowę, Solidarność i to właśnie ta fascynującą doktora Sowę, Solidarność stworzyła warunki dla budowy tych pałaców prze nielicznych kosztem wyzysku tych licznych. No, a Urban też za PRL-u był biedakiem, dopiero ta fascynującą doktora Sowę, Solidarność, pozwoliła Urbanowi zostać milionerem.

No i jeszcze jedno, jestem zafascynowany Pańskim i doktora Sowy oczekiwaniem na cudowne przemiany kapitalizmu w raj dla ubogich, takie oczekiwanie na cud boży, na przekór doświadczeniom historycznym, to zaiste, wielkie osiągnięcie intelektualne humanizmu, więc życzę wam, inteligencji humanistycznej, wytrwałości w modłach do boga, aby wam uczynił raj na ziemi i zesłał następną Solidarność, i jeszcze bardziej fascynującą od poprzedniej.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 136 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group