forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 15 cze 2024, 21:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 811, 812, 813, 814, 815, 816, 817 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 kwie 2019, 19:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Na zbity pysk? No i ten dureń będzie oceniał kogo na zbity pysk? On chyba na zbity łeb upadł, albo sie pozamieniał. Jeżeli rodzice wybrali sobie takiego przedstawiciela to tylko pogratulować. Rzeczywiście mamy niezły cyrk. Kompletna klapa PiSdzielstwa. Przecież tam nie ma z kim gadać. To jest kolejny dowód na to, że nie trzeba było przerywać strajku tylko kontynuować.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2019, 19:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Ale to wynika z tego, że przypadkowo ranił siem 20 razy nożem w bebech. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2019, 19:54 
Jeszcze raz, pokojowo ( widziałam ten wpis, nim go edytowałeś w Żydach) zapytam ciebie Boruchu, jaki masz związek z dzisiejszą oświatą. Jakich znasz nauczycieli i czy aby jesteś na bieżąco? Bez spin, bez agresji, kiedy ostatni raz byłeś na zebraniu rodziców choćby? Ja wczoraj. Odnoszę wrażenie że część z was, pisze o dawnych nauczycielach, o szkole, która była, a nie jest. Pomijając już racje nauczycieli czy ich antagonistów, jesteście chyba w wieku dojrzałym, dziadkami, babciami, na jakiej więc podstawie potępiacie w czambuł opinie współczesnych rodziców? Tych, którzy każdego dnia, mają z nauczycielami do czynienia. Nie, to nie są ci sami nauczyciele sprzed 30, 40 lat, to zupełnie inna liga.. Kompletnie inne pojęcie.. inne ideały, inne wartości. Może warto się nad tym zastanowić? Choćby chwila refleksji, co? Czy jednak owczy pęd, kto nie za strajkiem, ten z PiS-u?


Na górę
  
 
Post: 26 kwie 2019, 19:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
:D :P

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2019, 19:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
No tak, moja żona to nauczycielka z przed 30 lat.
Że też na to nie wpadłem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2019, 20:02 
Hmm, sam pan pisał, że Małżonka nie strajkowała, stąd w ogóle nie rozumiem twoich wpisów. Serio i bez złości, jak można popierać strajk, optować za nim i jednoczesnie samemu nie strajkować?


Na górę
  
 
Post: 26 kwie 2019, 20:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Nie strajkowała, bo jest wicedyrektorem.
I jej nie wolno.
Więc była jakby poza tematem strajku.
A stosunek miała do niego neutralny.
Niestety, bierze do siebie racje obu stron.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2019, 20:12 
Nie do końca, formalnie wicedyrektor może udział wziąć w strajku, problem byłby gdyby np. dyrektor zachorował. Mniejsza o to, bo i tak nie przyznacie mi racji, kwestia dotyczy zrozumienia każdej ze stron, wyszło jak pisałam, nauczyciele nie mogli go wygrać. Zawiodła strategia, mieszanie się polityków opozycji. Jest po temacie, a PiS triumfuje.


Na górę
  
 
Post: 26 kwie 2019, 20:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
A tu się z Tobą zgadzam.
Są za słabi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2019, 20:15 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
AGAFIA pisze:
Jeszcze raz, pokojowo ( widziałam ten wpis, nim go edytowałeś w Żydach) zapytam ciebie Boruchu, jaki masz związek z dzisiejszą oświatą. Jakich znasz nauczycieli i czy aby jesteś na bieżąco? Bez spin, bez agresji, kiedy ostatni raz byłeś na zebraniu rodziców choćby? Ja wczoraj. Odnoszę wrażenie że część z was, pisze o dawnych nauczycielach, o szkole, która była, a nie jest. Pomijając już racje nauczycieli czy ich antagonistów, jesteście chyba w wieku dojrzałym, dziadkami, babciami, na jakiej więc podstawie potępiacie w czambuł opinie współczesnych rodziców? Tych, którzy każdego dnia, mają z nauczycielami do czynienia. Nie, to nie są ci sami nauczyciele sprzed 30, 40 lat, to zupełnie inna liga.. Kompletnie inne pojęcie.. inne ideały, inne wartości. Może warto się nad tym zastanowić? Choćby chwila refleksji, co? Czy jednak owczy pęd, kto nie za strajkiem, ten z PiS-u?


Wprawdzie nie jestem Boruch, ale własnie z powodów, o których piszesz, nie mam wyrobionego zdania o słuszności lub nie tego strajku.
Nie mogę powiedziec, że znam obecną szkołę, gdyż nawet jako rodzic jestem już niedzisiejsza. Moje dzieci kończyły szkoły 20 lat temu, a to kupa czasu jednak, i zmian - przede wszystkim w postawach ludzi.

Pewne rzeczy jednak się nie zmieniają, najwyżej lekko się modyfikują, a myślę tu o przygotowaniu i prowadzeniu strajku.
I tu uważam, ze nauczyciele i ZNP dali dupy po całości.
Przerżnęli go częściowo już na wstępie, nie gromadząc funduszu strajkowego, a w całości - wpuszczając do szkół łamistrajków.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 811, 812, 813, 814, 815, 816, 817 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group