forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 04 cze 2024, 13:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 kwie 2019, 18:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Nie wiem, czy to nie fejk, ale zgadzam się z tą wypowiedzią. :lol:

Załącznik:
FB_IMG_1555782978396.jpg
FB_IMG_1555782978396.jpg [ 23.29 KiB | Przeglądany 2675 razy ]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2019, 19:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
maerose pisze:
Cytuj:
[...]prymas i apeluje do nauczycieli „by uspokoili serca, przeżyli święta w dużym pokoju".
Komu jeszcze skojarzyła się ta wypowiedź ze "stadionem Pinocheta"?
Mnie nie pierwszy raz zresztą, bo już Pinokio coś takiego zasugerował.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2019, 19:23 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Kuba Wątły TV3
Wczoraj o 18:30 ·
Cytuj:
Abp Marek Jędraszewski czuje wokół siebie "falę lewackiego hejtu".
Obyś żył jak najdłużej, a wraz z tobą ten drugi tłuk czyli Abp Stanisław Gądecki.
Bo jak jeszcze trochę pociągniecie to może naprawdę przekonacie się jak bardzo będą was bolały tyłki, gdy Polska, a nie obecny, wszawy #Klechistan, "kopnie" was, wyrzucając wraz z wami, całą tę złodziejsko-pedofilską organizacje przestępczą, poza społeczny mejnstrim.
I pamiętajcie panowie biskupi:
to nie protestujący nauczyciele, jak mówił niedawno wasz kolega-klecha, a wy jesteście zwykłą swołoczą. Najzwyklejszą i najpodlejszą.

Tak należy do "mediatorów".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2019, 20:02 
stary praktyk pisze:
Dokładnie i mnie się tak wydaje.
Co nie oznacza, że wszyscy nauczyciele na owo miano zasługują co niejako zgadzało by się z poglądami Agafi. Z tym, że akurat od odsiewania tych, co się nie nadają to powinni byc dyrektorzy ktorzy ich zatrudniają...... :roll:
Zdrowych i wesołych.....! :lol:

Każdy ma swoje doświadczenia i na ich podstawie buduje swój ogląd. Mnie chodzi jednak o coś jeszcze innego, mianowicie o ten ślepy pęd, irracjonalny zupełnie.
O fanatyzm, nazwijmy to wprost. Mamy fanatyków wspierających rząd , Rydzyka, wyzywają mnie od lewaczek, lemingów, etc. Tu znowu czytam, iż naoglądałam się prawicowych mediów, płaci mi Kaczor, a może i sam Putin. Nie można mieć własnego zdania, nie można samodzielnie myśleć, bo albo jest czarne, albo białe. Kto nie skacze, ten z PiS-u.
Co w tym najgorsze, że gęby pełne tolerancji, frazesów, miłości do pedałów, Arabów, muzulmanów , ale spróbuj tylko mieć odmienne zdanie, a cię skopią jak Burka.\
Himalaje hipokryzji..jak z Biedroniem. Facet własnej matce szczękę złamał, dostał zawiasy, ale gra i tańczy, bo to homoseksualista, ciężkie dzieciństwo, a matka wybaczyła.
Matka to taki ktoś, że zawsze wybacza.
No, ale już Biedroń ma grono obrońców, och zdenerowany był, jakieś nieporozumienie zaszło, sam tłumaczył to tak, że to ojciec tej matce, ale matka Roberta podała do sądu, bo ....no właśnie, bo co?
Kurwa mać, matka jest zaprogramowana wręcz na ochronę dzieciaka, jakim trzeba być durniem by uwierzyć w to, że matka ciągała syna po sądach bez powodu?
I tak jest z nauczycielami, nie wiem, ktoś tam zbadał że w Polsce na jednego nauczyciela przypada 7 uczniów. Powinni więc Szekspira w oryginale czytać, mieć wiedzę wszechstronną i ponad przeciętną. A uczeni są cwaniactwa, zdawania testów, kopiuj- wklej, materializmu.
No ale czego oczekiwać od młodych, skoro starzy mają trociny we łbach. Jak wyżej, wystarczy mieć odmienne zdanie, a już cię przygłup Wielki do zbioru zaliczy, boś z pisu. Kurwa, wszystko opada, nie tylko dłonie.


Na górę
  
 
Post: 20 kwie 2019, 20:20 
Parafon pisze:
Ale to bicie w dupę uczniów a nie rządu (tfuu...)

Gówno prawda Parafek, można i należy wymagać, o ile jakąś tam wiedzę się przekazało.


Na górę
  
 
Post: 20 kwie 2019, 20:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Boś z pisu. :lol:
Z wielkim upodobaniem utożsamiasz się z ich propagandą. I powtarzasz bzdury siane przez TVPis.
Każdy, kto krytykuje ten strajk, wspiera PiS. Także taki ignorant w sprawach edukacji, jak ty ciemna kobieto.
Ale zarzekaj się dalej. : :lol:


Ostatnio zmieniony 20 kwie 2019, 20:33 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2019, 20:33 
Gówno tobie do tego. Głupszy jesteś niż ustawa przewiduje, co potwierdzasz też w innych wątkach. Zamiast argumentów, dyskusji , dolepiasz, debilne łatki.
IQ tampona, ale ego Trumpa.


Na górę
  
 
Post: 20 kwie 2019, 20:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Dobrze, że przestałaś zaprzeczać biedna kobieto. :)
A o jaką ustawę masz na myśli?
I jakie IQ mają tampony? Naprawdę wyższe od twojego?
Trudno uwierzyć. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2019, 20:44 
Masz mentalność Krychy Pawłowicz, biedny facececiku. Dosłownie, czysta Krycha. Zdeprecjonować, naubliżać, wyśmiać, ale argumentów nadal zero. Zero merytoryki, byleby dosrać, bo ktoś z Wielkim pajacem się nie zgodził. Baran jesteś i tyle.
Pokazujesz to każdego dnia i w każdym wątku, takich bzdur jakie ty produkujesz, to chyba nawet Pamela nie pisała. Czym ty się różnisz od pisiorów? Chyba jedynie banderą...retoryka ta sama.
Spierdalaj, że prośbę ponowię.


Na górę
  
 
Post: 20 kwie 2019, 21:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Od ciebie nigdy. :)
Lubię znaleźć głupszego od siebie i go poniewierać.
A ty nigdy nie masz dość, skamielino.

Z nas dwojga tobie bliżej do Krystyny.
Z kilku względów: płci, chamstwa i syndromu niedopchnięcia.
Spełniasz wiele aspektów krychowości. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 801, 802, 803, 804, 805, 806, 807 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group