forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 05 cze 2024, 0:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 paź 2014, 13:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
babcia131 pisze:
Cytuj:
maerose pisze:
Nie jest tak źle, dopóki nie będziesz wpisywał takich złotych myśli, jak babcia i Golem w "Palikocie i ska" :lol:[/quote ]

Dlaczego "złotych myśli " ? Mogę chyba mieć swoje zdanie na temat Pani [ Pana ] Grodzkiej i uważam że do Sejmu powinni trafiać naprawdę mądrzy , normalni ludzie i że mamy tyle problemów w Kraju , iż nie potrzeba "specjalnych "przedstawicieli środowisk homoseksualnych, "chłopów w sukienkach " itd.itp. Niech sobie żyją , mi nie przeszkadzają , ale niech nie wpieprzają się na piedestał. I to jest moja normalna myśl , nie żadna "złota ", nie zamierzam chodzić na demonstracje róznych prawicowych oszołomów, ani popierać spasionego Kalisza w obronie środowisk "kochających "inaczej. Tym bardziej iż w bohaterce Naszej dyskusji trudno mi się jest dopatrzeć cech kobiecych , nawet jeśli chodzi tylko o spojrzenie . ;) Sorry , taki jest mój pogląd na to zjawisko .


Masz prawo do swoich przekonań,nie wiem tylko,czy Ty wiesz,że około osiem procent społeczeństwa odsyłasz na pobocze.
Żeby nie przedłużać inni też mogą wychodzić z tego samego założenia i też im wolny i np.cyklistów[takich grup jest więcej ateiści, ... , ....] w końcu uzbiera się potężna armia wykluczonych i nie ważne czy są wartościowi ważne,że są inni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2014, 14:00 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
Dakota pisze:

Masz prawo do swoich przekonań,nie wiem tylko,czy Ty wiesz,że około osiem procent społeczeństwa odsyłasz na pobocze.
Żeby nie przedłużać inni też mogą wychodzić z tego samego założenia i też im wolny i np.cyklistów[takich grup jest więcej ateiści, ... , ....] w końcu uzbiera się potężna armia wykluczonych i nie ważne czy są wartościowi ważne,że są inni.


Niech bedzie pochwalony Dakota !

Aha, wykluczeni .... to niech sie wklucza :D
Tyle tylko ze oni chca sie wkluczyc na koszt 92 %.
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2014, 14:01 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
maerose pisze:
Cytuj:
napisał WLR:
Mianowicie, jeżeli któryś z Sz. Userów ma mnie za prostaka, buca, chama, chuja i idyjote, to popatrzcie na moich ziomków.


Nie jest tak źle, dopóki nie będziesz wpisywał takich złotych myśli, jak babcia i Golem w "Palikocie i ska" :lol:



Niech bedzie pochwalony Pani Rozo !

Ach ten Xsiaze Pani zauroczyl :D
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2014, 14:06 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
babcia131 pisze:
Cytuj:
maerose pisze:
Nie jest tak źle, dopóki nie będziesz wpisywał takich złotych myśli, jak babcia i Golem w "Palikocie i ska" :lol:[/quote ]

Dlaczego "złotych myśli " ? Mogę chyba mieć swoje zdanie na temat Pani [ Pana ] Grodzkiej i uważam że do Sejmu powinni trafiać naprawdę mądrzy , normalni ludzie i że mamy tyle problemów w Kraju , iż nie potrzeba "specjalnych "przedstawicieli środowisk homoseksualnych, "chłopów w sukienkach " itd.itp. Niech sobie żyją , mi nie przeszkadzają , ale niech nie wpieprzają się na piedestał. I to jest moja normalna myśl , nie żadna "złota ", nie zamierzam chodzić na demonstracje róznych prawicowych oszołomów, ani popierać spasionego Kalisza w obronie środowisk "kochających "inaczej. Tym bardziej iż w bohaterce Naszej dyskusji trudno mi się jest dopatrzeć cech kobiecych , nawet jeśli chodzi tylko o spojrzenie . ;) Sorry , taki jest mój pogląd na to zjawisko .


Niech bedzie pochwalony Babciu !

Ano bo bez Pani Grodzkiej, ktora w rzeczy samej ma radiowa urode, nie ma postepu. A postep musi byc. Juz New York Times napisal o nieszczesnych pedofilach. Przeca to nie ich wina bo tacy sie urodzili. Overton window sie klania. Zaczynamy dyskusje. A za 10 15 lat pedofila bedzie czyms zupelnie normalnym. Jak na moj gust to Pani Grodzka ma jakies problemy bo przeciez normalny chlop w damskie ciuch sie przebierac nie bedzie. :D
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2014, 15:00 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Moim zdaniem największym i najobrzydliwszym zboczeniem jest tępy idiotyzm i ignorancja.
No, ale ja nie łykam prawd z frondy.pl

http://www.fronda.pl/

Wyjątkowo smaczne artykuliki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2014, 16:48 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
maerose pisze:
Moim zdaniem największym i najobrzydliwszym zboczeniem jest tępy idiotyzm i ignorancja.
No, ale ja nie łykam prawd z frondy.pl

http://www.fronda.pl/

Wyjątkowo smaczne artykuliki.


Niech bedzie pochwalony Pani Rozo !

A widzi Pani jak to pieknie jest na swiecie naszym . Jak sie Pani nie podoba to trza strzelic z Frondy. :D I juz trafiony zatopiony. Caly swiat na czarno bialo. Cos jak nasz Kaczyner co mawial ze nic nas nie przekona ze czarne jest czarne a biale to biale.
Moje zdanie o Frondzie jest takie ze to sa wyjatkowo obmierzle chuje.
A co do lykania to wlasnie w Australii piekna sprawa wychodzi. Kucharz- kochanek zaciukal piekna transgenderowa prostytutke. I zaczal ja gotowac na wolnym gazie ...Chcial lyknac ale wyskoczyl oknem jak policja zapukala...
Ach te dzisiejsze czasy....zeby to pan profesor Hartman swoich swinek morskich nie zaczal dusic :mrgreen:
A co do zboczen to co z miloscia do Xsiecia ????No ja sie pytam czy to jest normalne ???? :D
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2014, 17:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
bielinek kapusciany pisze:

Ano bo bez Pani Grodzkiej, ktora w rzeczy samej ma radiowa urode, nie ma postepu. A postep musi byc. Juz New York Times napisal o nieszczesnych pedofilach. Przeca to nie ich wina bo tacy sie urodzili. Overton window sie klania. Zaczynamy dyskusje. A za 10 15 lat pedofila bedzie czyms zupelnie normalnym. Jak na moj gust to Pani Grodzka ma jakies problemy bo przeciez normalny chlop w damskie ciuch sie przebierac nie bedzie. :D
AMEN


Pani Grodzka nie ma żadnych, jak Szanowny Pan pisze problemów, bo gdyby takowe miała to korzystała by pomocy służby zdrowia w poradni Zakładu Seksuologii i Patologii Więzi Międzyludzkich a jakoś nic o tym nie słychać, ona jest po prostu politykiem bo taki model zarabiania na życie sobie obrała, jest w tych działaniach jak widać skuteczna bo rozumiem że uposażenie posła pobiera i ma się znakomicie. Problem to być może miał Bęgowski z wykreowaniem całej sytuacji i np. doborem garderoby i oraz stworzeniem odpowiedniej oprawy dla wywarcia odpowiedniego wrażenia prowadzącego do osiągnięcia założonych celów. Onże to, mimo że znikł z teatru dziejów to jednak ze wszystkimi przeciwnościami poradził sobie znakomicie i nawet jak gminna wieść niesie, ni kawałka nie uszczknął ze swej doczesnej powłoki, rezultat tych starań jest tak doskonały że nie tyko pan Panie bielinek się na to nabrał, ale niejeden jeszcze się na to nabierze.

Pochwa Lony


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2014, 16:51 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
Pantryglodytes pisze:


Pani Grodzka nie ma żadnych, jak Szanowny Pan pisze problemów, bo gdyby takowe miała to korzystała by pomocy służby zdrowia w poradni Zakładu Seksuologii i Patologii Więzi Międzyludzkich a jakoś nic o tym nie słychać, ona jest po prostu politykiem bo taki model zarabiania na życie sobie obrała, jest w tych działaniach jak widać skuteczna bo rozumiem że uposażenie posła pobiera i ma się znakomicie. Problem to być może miał Bęgowski z wykreowaniem całej sytuacji i np. doborem garderoby i oraz stworzeniem odpowiedniej oprawy dla wywarcia odpowiedniego wrażenia prowadzącego do osiągnięcia założonych celów. Onże to, mimo że znikł z teatru dziejów to jednak ze wszystkimi przeciwnościami poradził sobie znakomicie i nawet jak gminna wieść niesie, ni kawałka nie uszczknął ze swej doczesnej powłoki, rezultat tych starań jest tak doskonały że nie tyko pan Panie bielinek się na to nabrał, ale niejeden jeszcze się na to nabierze.

Pochwa Lony


Niech bedzie pochwalony Panie Troglodycie !

Ano tak, pani Grodzka to piekna kobitka. Jeszcze troche a moze sie Pan zakochac :D . Byle z wzajemnoscia

AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2014, 20:07 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:50
Posty: 407
http://www.e-catworld.com/2014/10/08/e- ... -released/

Przedstawiono ważny i długo oczekiwany niezależny test reaktora Rossiego prowadzony przez profesorów Giuseppe Levi
Bologna University, Bologna, Italy
Evelyn Foschi
Bologna, Italy
Bo Höistad,
Roland Pettersson and
Lars Tegnér
Uppsala University, Uppsala,
Sweden
Hanno Essén
Royal Institute of Technology, Stockholm, Sweden

Wynika z niego, że reakcja ma charakter egzotermiczny a dodatkowa energia to między 320 a 360% energii wejściowej z prądu elektrycznego. Taki poziom energii na wyjściu utrzymywał się przez 32 dni w trybie ciągłym. Prawie każdy pierwiastek może być paliwem a ołów w poczciwym starym akumulatrorze to tyle paliwa, że starczy na 1000 lat gospodarstwu domowemu. Szczegóły w raporcie.


Ta technologia jest w stanie zanegować węglowodorową dyktaturę i ograniczenia z nią związane. Zdolność do wytwarzania dóbr i usług jest funkcją ilości energii jaką jesteśmy w stanie użyć do tego celu, dostępności surowców i sprawności ich przetwarzania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2014, 20:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 6:48
Posty: 411
Kolejna technologiczna mrzonka, która trafi do powszechnego użytku 300 lat po mojej śmierci.

_________________
Do końca świata doprowadzi wojna o to jak on powstał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group