forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 15 cze 2024, 21:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 72  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 gru 2015, 10:18 
Offline

Rejestracja: 30 lis 2014, 20:23
Posty: 319
Lokalizacja: Europa
Co przeciwnicy zarzucają szatanowi Owsiakowi?

Przede wszystkim:
1. że pieniądze nie są wydawane 1:1
… no to ciekawe. To tak jakby oczekiwać, że prowadzenie działalności gospodarczej to tylko koszty zakupu sprzętu. Nie wiem czy jest co tu więcej mówić?

2. że Owsiak wspiera Woodstock, który jest siedliskiem zła i demoralizacji
… byłem kilka lat temu na Woodstocku, ani nie czuję się zdemoralizowany, ani zindoktrynowany. Wszedłem i wyszedłem z tym samym stanem świadomości.

3. że politycy podczepiają się pod akcję i czerpią korzyści
… a jak ma temu zapobiec?

4. że Caritas wydaje mniej/ma mniejsze koszty działalności
… nie wiem jak to rozumieć. Jeśli chodzi o pracę, to nikt nie chce pracować za darmo, albo w granicach opłacalności/stawki minimalnej. Oczywiście działalność charytatywna powinna być prowadzona za darmo od a do z. Próbowaliście kiedyś zrobić akcję charytatywną bez kasy i mieć jakiś dobry wynik? Ja próbowałem.

5. że Owsiak kupił pokojowemu patrolowi BMW X1…
… no tak, bo lepiej żeby kupił Dacię, albo jakieś stare używki, które się rozlecą.

6. że Zbigniew Owsiak był w MO
… a mój ojciec jest hydraulikiem. Ni chuja nie znam się na hydraulice, ani nie znam jego kolegów. Wręcz nie mam z nim nic wspólnego. To kim jest Twoja rodzina nie ma nic wspólnego z tym kim jesteś Ty.

7. że WOŚP kupuje sprzęt ale go nie serwisuje
… no tak, dałeś wędkę to kup żyłkę i zrób staw, a potem jeszcze ugotuj.

8. że są lepsze metody na wydanie swojej złotówki
… to prawda. Są. Więc weź swoją złotówkę. Wpierdol ją do puszki lub konta jakiego zechcesz i nie psuj krwi tym, którzy zrobili coś dobrego. Rzygać się chce od analiz “ekonomistów” obrabiających dane/wyniki WOŚP i doszukujące się nieefektywnego wydawania pieniędzy.

Staram się bardzo nie wygłaszać opinii, tym bardziej nieprzychylnych. Nie wiem co siedzi w Waszych głowach, ale mam dwójkę dzieci, które skorzystały ze sprzętu finansowanego przez WOŚP. Więcej dzieci mieć nie będę (ale będę stary) i mam nadzieję, że Owsiak kiedyś nie straci siły do tego i nie pierdolnie pomysłu WOŚP. Bo jeśli do głosu nadal będą dochodzić krzykacze, którzy wolą poszukać dziury w całym, to gdzieś kiedyś komuś może zabraknąć tego jednego gównianego dostarczonego przez Orkiestrę sprzętu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 gru 2015, 10:45 
Dla mnie każda pomoc w świetle jupiterów to wałek. Chcesz błyszczeć na tle dzieci - jesteś małostowym cynikiem. Kropka i koniec.
W dupie mam argumenty, że inaczej sie nie da, że w tym kraju to norma, że trzeba być cynikiem wśród suprecyników żeby pomóc. Huja prawda.
Nie rozumiem również tego darcia szat nad Owsiakiem. Przecież przeciwko Caritasowi, czy Fundacji TVN nie toczy sie żadne postepowanie, ani nie zapadł żaden wyrok. A spytaj takiego Skorpiona co sądzi o Caritasie, to zagrzmi zielony ze złości: to chuje som!!!
Cały koścół katolicki i jego agendy to największy przekręt w dziejach ludzkości. Wszyscy o tym wiemy, ale skoro nie ma na to dowodów i wyroków, to znaczy że mamy ich uznać za kryształy moralności? Nie? To dlaczego nie mogę poszarpać Owsiaka, żeby zaraz nie popełniono forumowego samobójstwa w jego imię?

Wiecie bando ciot jak się pomaga anonimowo???
Tak:
http://www.incet.uj.edu.pl/dzialy.php?l ... =489&k=104

A tę twarz znacie? Ani u Owsiaka nie robi, ani w Caritasie, a śladów jej stóp niegodniście całować.
Obrazek

Empaci, puryści, i pewnie sami potrzebujący wypowiadają sie w temacie. A ić...


Na górę
  
 
Post: 23 gru 2015, 11:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 gru 2015, 11:22 
Srać na katolików, oni nie dają nikomu oprócz księdza, a mimo to Owsiak i tak wyciąga kilkadziesiąt baniek z tego umęczonego narodu.

A mam kłeszczyn do sprawiedliwych tego fo...Czy za pensję dla mnie, jakieś 10 tysi netto, będziecie wpłacać na moje konto szmal który przeznaczę na pomoc dzieciom, bezdomnym, zchorowanym emerytom? Jedyny koszt to 10 tysi. Nie kupię sobie Land Rovera, żadnych pensjonatów, żadnych wykładów w tych pesjonatach, bo ja mówić nie umiem. Nie zatrudnię żony.
Za 10 tysi pensji załatwię każdy kontrakt na dostawę sprzętu. Wynegocjuję cenę, warunki dostawy, serwis producenta. Przeciez to będzie moja praca. Za 10 tysi. Nie?
A dla czemu? Serduszka nie dam? Ale sprawozdanie złożę na każde żądanie. Bez potrzeby wzywania sądu.


Na górę
  
 
Post: 23 gru 2015, 11:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Czemu nie....
Ale wakat już zajęty..... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 gru 2015, 11:33 
To załóż fundację.
Wymyśl chwytliwy, społecznie potrzebny cel.
Znajdź sponsorów, zdobądź rozgłos.
Zapewnij sobie wsparcie wolontariuszy.
I prowadź to przez ćwierć wieku.
A Ja na pewno wesprę taką sama kwotą jak WOŚP.
A Twoja pensja jako szefa fundacji - gówno mnie będzie obchodzić (podobnie jak zarobki Owsiaka).
Ty jednak wolisz przyjść na forum i pierdolić jak potłuczony...
Objaw znany aż nadto dobrze.
Polska Bezinteresowna Zawiść.


Na górę
  
 
Post: 23 gru 2015, 11:43 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
a czemu nie - mogę dać
bo widzisz polar mnie by się nie chciało prowadzić takich projektów, zabiera, to czas, nerwy, i do tego odbiera ochotę na ochotę - zatem dam datek i niech się kto inny gimnastykuje a ja będę miała poczucie dobrze spełnionego obowiązku a ty lataj za te 10 tysi jak masz lust :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 gru 2015, 12:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Sława i pieniądze-cóż więcej do szczęścia potrzeba?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 gru 2015, 12:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6466
zdrowia fizycznego i psychicznego chyba, czy ?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 gru 2015, 12:18 
polar pisze:
Srać na katolików, oni nie dają nikomu oprócz księdza, a mimo to Owsiak i tak wyciąga kilkadziesiąt baniek z tego umęczonego narodu.

A mam kłeszczyn do sprawiedliwych tego fo...Czy za pensję dla mnie, jakieś 10 tysi netto, będziecie wpłacać na moje konto szmal który przeznaczę na pomoc dzieciom, bezdomnym, zchorowanym emerytom? Jedyny koszt to 10 tysi. Nie kupię sobie Land Rovera, żadnych pensjonatów, żadnych wykładów w tych pesjonatach, bo ja mówić nie umiem. Nie zatrudnię żony.
Za 10 tysi pensji załatwię każdy kontrakt na dostawę sprzętu. Wynegocjuję cenę, warunki dostawy, serwis producenta. Przeciez to będzie moja praca. Za 10 tysi. Nie?
A dla czemu? Serduszka nie dam? Ale sprawozdanie złożę na każde żądanie. Bez potrzeby wzywania sądu.


Koleś, pierdolisz!
Za 10 tysi to se możesz elektrody zmieniać. Bo umiesz.
W tej dyszce zmieścisz: biuro, księgowego, materiały pismienne, koszt programów komputerowych, opłaty pocztowe, ubezpieczenie i transport???
O.K.
- Bedziesz mistrzem swiata. Na razie jestes demagogiem.
Czubeczek widzisz i ten czubeczek cie w oczy kole.
Uważaj na czubeczki... :D


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 72  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group