forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 cze 2024, 2:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 paź 2017, 19:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
mauser4 pisze:


pierdolicie Hipolicie..... w tym samym czasie we francji rowniez mialo miejsce kilka wypadkow drogowych, i co z tego????
beda mialy miejsce takowe zawsze ale to nie usprawiedliwia zamachow dokonywanych przez muzulmanow w imie allaha


A kto je usprawiedliwia? Znasz takich?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2017, 19:26 
Offline

Rejestracja: 15 paź 2014, 20:36
Posty: 242
http://niezalezna.pl/99550-szok-w-tvn24 ... emy-innych

znasz to???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2017, 19:43 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
stary praktyk pisze:
I ja przychylam się do opinii Mausera.
Oczywiście, że rodzimi bandyci będą swoje czynić ale chodzi o to, żeby dodatkowych sobie na kark nie dobierać.
Jak już państwo upora się z tym problemem u nas, - wtedy, np. z nudów, będzie można pary miglanców tu zaprosić.
Co by służby nie zależały pola...... ;)
Do tego jednak czasu wolał bym, by z emigrantami bujała się Merkelowa....!
No bo jak se ich zaprosiła....... :shock:


A ty gdzie znowu wyczytałeś, że każdy uchodziec to przestępca?
Bronto Ci nabazgrzył?
Chyba Ci dzisiaj przywalę w ten łeb osiwiały w rozpuście.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2017, 20:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
mauser4 pisze:
http://niezalezna.pl/99550-szok-w-tvn24-jeden-uchodzca-zrobi-zamach-w-polsce-ale-za-to-uratujemy-innych

znasz to???


Idioci pojawiają się okresowo i cyklicznie wszędzie. pisdzielcy mają pawłowicz krystynę i jeszcze paru, np tarczyńskiego. Tylko tu jest taka różnica, że jak kryśka coś jebnie to cały establishment pisowski ją broni przed krytyką. Jak tarczyńskiemu chciano zawiesić immunitet, a poseł Rzepecki się wyłamał to go wyjebali z partii. W przypadku tej pani nie przypominam sobie aby GW ją broniła. Albo, żeby ktokolwiek cokolwiek pozytywnego w jej sprawie powiedział.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2017, 20:20 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Rosia ! - za co ?!
Czy ja pisałem, że każdy uchodziec to kryminalista ?!
No bądź uczciwa....no gdzie ?!
Tyle, że ja nie wiem który to ten porządny a który trochę mniej.
Jak już nasze waaaadze zaczną to wiedzieć i mnie o tym powiedzą, - to ja pomyślę........!
I może nawet zdecyduję się pomoc zagwarantować.
Jednak pod jednym wszakże warunkiem:
Nie partycypujemy w budowie żadnych minaretów ani innych ichnich kościołów.
Howgh!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2017, 21:11 
Cytuj:
Tyle, że ja nie wiem który to ten porządny a który trochę mniej.

Od tego mamy służby, prawda?
A skoro służby nie potrafią, są nieudolne, to w takim razie, po co je utrzymywać?
Zlikwidować i tyle. :roll:


Na górę
  
 
Post: 01 paź 2017, 21:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Tyle, że ja nie wiem który to ten porządny a który trochę mniej.

Od tego mamy służby, prawda?
A skoro służby nie potrafią, są nieudolne, to w takim razie, po co je utrzymywać?
Zlikwidować i tyle.
:roll:

W realnym świecie to tak nie działa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 paź 2017, 8:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Tyle, że ja nie wiem który to ten porządny a który trochę mniej.

Od tego mamy służby, prawda?
A skoro służby nie potrafią, są nieudolne, to w takim razie, po co je utrzymywać?
Zlikwidować i tyle. :roll:


Trzeba dodać i przypomnieć kto tak cudownie nam te służby "zrefffffformował". Toż t nasz Antoni spec od wszystkiego i niczego - miejscowy idiota. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 paź 2017, 8:44 
U nas wiadomo, wszystko postawione na głowie, ale w innych krajach?
Popatrz, skoro można było podsłuchiwać głowy państw, zlokalizować Bin Ladena, skoro mamy do dyspozycji satelity i zabawki jak z filmów o Bondzie, to trochę dziwne, że nie można monitorować działalności terrorystów, przewidzieć ataków. Nie mówię, że wszystkich ale sporej liczby.
Przecież organizacje terrorystyczne werbują ludzi w meczetach, przy pomocy portali społecznościowych, można to jakoś ukrócić, wprowadzić swoich ludzi, urządzić prowokacje, zasadzki.
No, ale kiedy żolnierze czy tam policjanci, idą na hamburgera i zostawiają w otwartym samochodzie giwery, to o czym my mówimy?
Potem cierpią ludzie; ofiary, ich rodziny, a i ci, którzy są wrzucani do jednego wora z psycholami


Na górę
  
 
Post: 02 paź 2017, 9:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
U nas wiadomo, wszystko postawione na głowie, ale w innych krajach?
Popatrz, skoro można było podsłuchiwać głowy państw, zlokalizować Bin Ladena, skoro mamy do dyspozycji satelity i zabawki jak z filmów o Bondzie, to trochę dziwne, że nie można monitorować działalności terrorystów, przewidzieć ataków. Nie mówię, że wszystkich ale sporej liczby.

Nie wykonalne, ani technicznie ani personalnie.

Po pierwsze sunniccy bandyci unikają komunikacji za pomocą telefonów.
- bandyci unikają lub całkowicie rezygnując z jakichkolwiek elektronicznych (umownie) elementów funkcjonowania w państwie, które mogą ich scharakteryzować, okreslić styl życia itp i są to karty bankowe, ubezpieczenia, dowody tożsamości, itd... itp...

Oficjalnie państwowe agendy do walki z bandytyzmem informują że na terenie Europy przebywa około 50 000 ludzi stanowiących bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. I jest to liczba podawana w odniesieniu tylko do ROZPOZNANYCH, czyli służby mają o nich jakiekolwiek informacje.

Nie ma absolutnie fizycznej możliwości, technicznej, personalnej i organizacyjnej aby tylko tę grupę znanych objąć całodobowym nadzorem operacyjnym.
Nie ma i nigdy nie było i w obecnej sytuacji napływu kolejnych niezweryfikowanych ludzi nie będzie to możliwe.

Temat o ile ktoś będzie faktycznie zainteresowany można rozwinąć, bo służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo jednak działają i mają wyniki pomimo utrudniania ich pracy przez populistycznych polityków.


Cytuj:
Przecież organizacje terrorystyczne werbują ludzi w meczetach, przy pomocy portali społecznościowych, można to jakoś ukrócić, wprowadzić swoich ludzi, urządzić prowokacje, zasadzki.

Nie można, z przyczyn wymienionych powyżej.

Cytuj:
No, ale kiedy żonierze czy tam policjanci, idą na hamburgera i zostawiają w otwartym samochodzie giwery, to o czym my mówimy?

To jest tylko i wyłącznie problem naruszenia regulaminu postępowania w indywidualnych przypadkach a nie wada systemu.

Cytuj:
Potem cierpią ludzie; ofiary, ich rodziny, a i ci, którzy są wrzucani do jednego wora z psycholami

To potem, nie jest skutkiem tego, ze ktoś pozostawił otwarte okno w samochodzie.
Potem, jest skutkiem wpuszczenia bez kontroli i weryfikacji setek tysięcy ludzi, którzy nie chcą i nie będą się integrować i asymilować w Europie.
Potem, jest skutkiem kłamania i manipulacji w mediach i dezinformowania społeczeństw krajów UE o faktycznym obrazie zagrożenia jakie spowodowali populistyczni politycy i sięga dalej niż ostatnie dwa lata.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group