forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 04 cze 2024, 2:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 sty 2019, 8:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dziś od rana w mediach co i raz wyskakują różnego rodzaju mądrale i rozdrapują kto tu jest winien. maja temat na kolejny tydzień. Szuka się winnego. Pawłowicz Krystyna twierdzi, że to Owsiak jest winien bo rzekomo nienawiść szerzy. :lol: Inni twierdzą bardziej roztropni, że to firma ochroniarska winna. Jednak gdzieś w powietrzu krąży ciężkie powietrze bo politycy aż kwiczą aby nawzajem się zacząć napierdalać.

Pomijając to co się stało ja uważam, że głównym sprawcą podziału Polaków i nienawiści jaka w nas jest jest Kaczyński i PiS. Mogą sobie zaklinać i robić co chcą. Prawdy o sobie nie zagłuszą.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 9:11 
Pełna zgoda. Naród jest podzielony jak nigdy do tej pory.


Na górę
  
 
Post: 14 sty 2019, 9:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ja jako naród uważam że miejsce wariatów jest w szpitalach a nie wśród społeczeństwa.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 9:38 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Oj, tam zaraz głównym sprawcą...
A przeczytajcie sobie co wy tu czasami wypisujecie kogo należałoby by powywieszać a kogo przed pluton egzekucyjny, kto życia nie wart...

PS. wpis pana Borucha ataku na Adamowicza dotyczył jak sądzę...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 9:41 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Wszyscy -śta w błędzie........!
Głównym winowajcą jest tu kościół.
To kościół, - co prawda rękami kurdupla & company, - ale to oni, poprzez swoje środki propagandy, - czynią burdel w umysłach lemingów.........i to już od najmłodszych lat. To kościół, miast nawoływać do miłości chrześcijańskiej, zajął się polityką zamiast nauczać katechizmu.
Do wapna z nim........ :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 9:44 
Zgadzam się z Tobą Prosię, ale wielu wariatów chodzi po ulicach. Schizofrenicy to jakieś 50 mln, w Polsce milion. Do tego dolicz inne schorzenia.
Prawda jest taka, że ci ludzie są bardziej podatni na...nie wiem jak to nazwać, nastroje?
Ja widzę to bardzo wyraźnie, na własnym podwórku. Rok temu pewien pan z PiSu rozpoczął tu swoją kampanię. Przez ten czas udało mu się naszczuć ludzi na siebie, wzbudzić nienawiść, podzielić społeczność. To nie jest zwyczajne '' nie lubienie'' kogoś. To są wyzwiska, groźby, etc..wiele trzeba, by doszło do rękoczynów? Nie.. Narracja polityków jest jaka jest. I to oni są współwinni. Szczególnie ci, z prawej strony..bo od kiedy to oni doszli do władzy, naród zwariował.


Na górę
  
 
Post: 14 sty 2019, 9:50 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Wyczuwam w Waćpani tęsknotę za czasem "słusznie minionym"........ ;)
Też tak mam choć to nieprawomyślne w dzisiejszych czasach.........cza nam uważać......! :lol:
A tego "pana z pisu" - gdyby proboszcz zjebał z ambony, za sianie fermentu, - na bank by przywołał do porządku..........!
Znaczy, - kościół winny........sie potwierdza na moje ........ :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 10:05 
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kolejne mistrzostwa obłudy uważam za otwarte..


Na górę
  
 
Post: 14 sty 2019, 10:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Zgadzam się z Tobą Prosię, ale wielu wariatów chodzi po ulicach. Schizofrenicy to jakieś 50 mln, w Polsce milion. Do tego dolicz inne schorzenia.
Prawda jest taka, że ci ludzie są bardziej podatni na...nie wiem jak to nazwać, nastroje?
Ja widzę to bardzo wyraźnie, na własnym podwórku. Rok temu pewien pan z PiSu rozpoczął tu swoją kampanię. Przez ten czas udało mu się naszczuć ludzi na siebie, wzbudzić nienawiść, podzielić społeczność. To nie jest zwyczajne '' nie lubienie'' kogoś. To są wyzwiska, groźby, etc..wiele trzeba, by doszło do rękoczynów? Nie.. Narracja polityków jest jaka jest. I to oni są współwinni. Szczególnie ci, z prawej strony..bo od kiedy to oni doszli do władzy, naród zwariował.


Słusznie, większość jest normalna, przynajmniej tak twierdzą medycy. Przykład - Cyba. Obserwacja psychiatryczna nie wykazała aby miał jakiekolwiek zaburzenia.

To co się dzieje z Polakami martwi mnie, bo nie wyciągamy żadnych wniosków. Wszystkich nas ponosi. Winni jesteśmy my sami, ale chyba nie ma takiego społeczeństwa, na które nie miałoby wpływu to co płynie z ust polityków. I tu koło się zamyka. Kurwa nie ma wyjścia. Zapewne z tego wydarzenia też nie wyciągniemy wniosków. Niejaki Mazurek z PiSu nie stwierdziła tym razem, że "nie popieram ale rozumiem", stwierdziła, że trzeba zastanowić się nad poziomem debaty. Owszem im by się przydało. Ale w jej domyśle to przecież nie oni są tu głównym sprawcą nienawiści wśród Polaków. Kto trzeźwy na umyśle i przede wszystkim nie z PiSu wie jak jest. Owszem druga strona też nie jest bez winy, ale jak to w przyrodzie bywa, nawet potulny pies, kiedy będzie bity i drażniony ujebie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2019, 10:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Katolicki głos miłosierdzia.
Prostu z kruchty.
Jaki ma być ten naród, skoro co tydzień słucha podobnych mądrości z ambony?

Modlę się za moją chorą mamę. Adamowicz jest mi obojętny. Gdyby nie był celebrytą ogłaszalibyście akcję? Modlicie się za moją mamę? Adamowicz jest znany przez swoje draństwa. Nie widzę żadnego powodu, żebym się za niego modlił. Wy, jak chcecie. Czy Jezus modlił się za Heroda?" – tłumaczy na Twitterze ksiądz Jacek Dunin-Borkowski.

https://natemat.pl/260629,ksiadz-dunin- ... 1SFGnkgrmk


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group