forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 cze 2024, 2:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1566 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 157  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 lip 2017, 14:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Aleś się Pan napiął stary baranie. :D :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 15:06 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Szłam ja sobie kiedyś nikomu nie wadząc ulicami Poznania.
Patrze, a tu przeciwpołożnie skrada się jakiś imam, psiawiara.
Leninówka na śniadym łbie, chlamajda ciągnie się po chodniku, a spod jej zwałów cóś błyska. Oho! pomyślałam bystro, pas szahida skubaniec targa.
Rozejrzałam się dyskretnie, czy nie widać za krzakiem jakiegoś naszego chłopca o silnym czole i rozumnym karku.
Nikogo, już wiem, są na mszy święcić przedmioty kultu ze znakiem.
Powoli sięgnęłam do torby po parasolkę, poświęconą onegdaj przez ks. Międlara, już ja ci pokażę uboja rytualnego.
Już miałam zadać decydujący cios wrogowi naszych wartości, kiedy rozpoznałam barwną postać poznańskich bazarków.
Był to poczciwy Plugawy Feluś, który obarczony świeżym 500 plusem, zdanżał do najbliższego punktu sprzedaży artykułów pierwszej potrzeby, niosąc pod długim kubraczkiem opakowania szklane na wymianę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 15:47 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Znaczy, miał prezes rację podejrzewając iż 500+ będzie miało niebagatelny wpływ na wzrost krajowego PKB
jako że obywatele słusznie wspierają państwowy monopol a to w celu, aby Polska rosła w siłę a ludziom się żyło
jak u bozi za piecem.......... ?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 15:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Rozumiem wkurwienie hodowców kotów jebany PiS nie im dał.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 16:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
cipasia pisze:
a gówniarza szurnąłem tak, że z krzesła wyleciał jak z procy


I kredki świecowe mu się połamały w tornistrze, zapomniałaś dodać, stara kurwo. :D :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 18:01 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
barycki pisze:
beton pisze:
nie masz racji , młodzież wychowaliśmy dobrze


Szczególnie w Monachium, tam kiedyś tramwajem jechała szkolna klasa dwunastolatków i zwróciłem uwagę jednemu z gówniarzy, aby ustąpił miejsca 90-ci letniej staruszce, a ten spojrzał na mnie, jak to jest u większości niemieckich dzieci tak dobrze kształconych, swoim neurologicznym wytrzeszczem oczu upośledzonego, a dwudziestoparoletnia nauczycielka zagroziła mi wezwaniem policji za chuligański atak na ucznia. Starzy Niemcy tylko spuścili głowy w milczeniu, a ta zapewne pomyliła mnie z „cywilizowanym” Niemcem, nie wiedząc, żem barbarzyńca polski, toteż powiedziałem degeneratowi, żeby zamknęła mordę, bo tak ją kopnę w pizdę, że łechtaczka wyleci jej nosem, a gówniarza szurnąłem tak, że z krzesła wyleciał jak z procy i w tramwaju zapanowała cisza, jak makiem zasiał. Na wszelki wypadek wysiadłem na najbliższym przystanku, aby nie dopadła mnie humanistyczna cywilizacja dobrze wychowanych młodych policjantów.

Adam Barycki


BOHATYROWICZ , no kurwa całą gębą bohater , (rzuca tepich na podłogę potem samą siebie na kolana , unosząc ręce nad głowę wykrzykuje w uniesieniu ,, Jesteś wielki Allachu że dałeś nam baryckiego allach akbar kurwa)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 21:45 
Durna kurwo, afektuj się dalej przyjaźnią swoich niemieckich przyjaciółek, które już kipią faszystowskim pragnieniem pokazania Ci pizdo durna Twojego miejsca a humanistycznej Germanii.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 04 lip 2017, 22:54 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Leszek Miller pytany jest także o powody wizyty prezydenta Trumpa w Polsce.
Według Millera, Trup (taka zgrabna literówka wSieci)przylatuje do Polski z trzech powodów:

Po pierwsze dlatego, że jest atakowany u siebie i za granicą, więc z przyczyn piarowskich bardzo potrzebuje udanej wizyty w ważnym kraju europejskim. Takiej, w której czasie byłby serdecznie witany, traktowany z szacunkiem i życzliwością.
Dla tego celu wśród istotnych politycznie krajów nie ma lepszego od Polski. Po drugie, aby poprzez wizytę w antyrosyjskiej Polsce zademonstrować, że wcale nie jest proputinowski, co mu imputują. I po trzecie, żeby utrzeć nos Angeli Merkel

— mówi Leszek Miller.

Tak tak, eseldowski premier udziela wywiadu "wSieci"
Oraz fanzoli jak pijany kościelny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2017, 15:41 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
To małe siwe cholerstwo już pewnie przebiera nóżkami, żeby Trumpa w dupe ucałować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lip 2017, 17:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Dzień 6 lipca 2017 roku,Warszawa

„Mówiłem w Warszawie: Polacy umieją cierpieć,
a Europa powinna wydawać więcej na zbrojenia.
Jesteśmy z Polakami, gdy dziś cierpią.
To nasi >>tremendous<< bracia i nie pozwolimy,
by cierpieli dłużej, niż muszą cierpieć.
Nie dopuścimy do tego!”

Taka mała zagadka:
1.Kto to powiedział ?
2.Kto co z tego zrozumiał?

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1566 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 157  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group