forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 cze 2024, 9:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329 ... 533  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 paź 2017, 15:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
To jest raczej niemo,żliwe bo my z Panem Stanisławem pięknie się różnimy. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2017, 15:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
ladaco pisze:
Obrazek

Pokazuje pan zdjęcie głodującej lekarki,którą posądzono o bogactwo,wojaże,kawiory i inne ..

A okazuje się,że dziennikarzyny z bożej łaski muszą prostować i przepraszać.
"Autor tekstu o rezydentach i kawiorze został zawieszony. Panią dr Katarzynę Pikulską [była jedną z wymienionych osób - red.], jako szef portalu TVP.info, przepraszam" - napisał w poniedziałek na Twitterze Samuel Pereira.
Cytuj:
Pereira przeprosił doktor Katarzynę Pikulską, jego główną bohaterkę. Protestująca w Warszawie rezydentka jako wolontariuszka leczyła mieszkańców Tanzanii i opatrywała rannych w Kurdystanie. Ale pracownicy portalu TVP Info oraz "Wiadomości" TVP przedstawili ją jako bogaczkę, która spędza wakacje w egzotycznych krajach.


No i co,panie Ladaco?
W zasadzie nie ma się czego spodziewać z pańskiej strony,
bo pan hołduje zasadzie,że kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą.
Czy może się mylę ?

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Ostatnio zmieniony 16 paź 2017, 15:35 przez zritah, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2017, 15:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Domagam się 2,5 średniej na miesiąc bo jak nie to będę głodował.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2017, 15:34 
ja nic na to, ograniczona cipa wieszcząca fakty oczywiste. Tysiące Polaków umrze, a w przyszłym roku też, jakbym o tym nie wiedział. W każdym razie ja nie wierzę, że jak już ich głód rząd zaspokoi, to umierać będą tylko dziesiątki, no może setki.

zritah pisze:
No i co,panie Ladaco?
W zasadzie nie ma się czego spodziewać z pańskiej strony,
bo pan hołduje zasadzie,że kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą.
Czy może się mylę ?


Ostatnio zmieniony 16 paź 2017, 15:38 przez ladaco, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 16 paź 2017, 15:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Dziennie umiera ok 1500 osób. Zakłady pogrzebowe mają to skalkulowane i wszystkie wynajmują lokale koło szpitali.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2017, 16:03 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Wiadomo, że umrze.
Należy całkiem zrezygnować z lekarzy.
Tylko jakiś egzorcysta od czasu do czasu i fruwasz sobie motylku po całym świecie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2017, 16:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
maerose pisze:
Wiadomo, że umrze.
Należy całkiem zrezygnować z lekarzy.
Tylko jakiś egzorcysta od czasu do czasu i fruwasz sobie motylku po całym świecie.


Jeżeli chodzi o mnie to rezygnuję tylko z prywatnych lekarzy i cierpliwie czekam na moją kolejkę w NFZ.
Z tym że nie korzystam z pomocy rezydentów.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2017, 17:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
maerose pisze:
Tylko jakiś egzorcysta [...]
A ten :arrow: https://i.imgur.com/bUzpG6K.jpg :?:
Zużył się, czy boi się nas nawiedzić ponownie?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2017, 17:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ladaco pisze:
ja nic na to, ograniczona cipa wieszcząca fakty oczywiste. Tysiące Polaków umrze, a w przyszłym roku też, jakbym o tym nie wiedział. W każdym razie ja nie wierzę, że jak już ich głód rząd zaspokoi, to umierać będą tylko dziesiątki, no może setki.




Wie Pan co, to jest myśl. Ja bym im nie płacił a zamiast dać pieniądze i podwyższać do 6,8 pkb jeszcze obniżył i przepędził to całe towarzystwo. Skoro i tak będziemy umierać to umierajmy. Odciążymy w ten sposób budżet państwa, ZUS. Pan Świniak będzie zadowolony bo będzie miał emeryturę. Kurwa genialne! :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2017, 17:37 
Gdyby pan Boruch zamiast krytykanctwa spróbował spojrzeć GDZIE PODZIAŁY SIĘ ZWIĘKSZONE ŚRODKI NA LECZNICTWO W LATACH UBIEGŁYCH wiedziałby wszystko. Bo to nawet TV (wówczas nie reżymowa a PO-wicka) mówiła ludowi - 90% wzrostu kontraktów dyrekcje szpitali przeznaczają na podwyżki zarobków panów i pań lekarzy...
I niezależnie od tego czy podniesiemy stopniowo nakłady na opiekę medyczną czy tez przekażemy pieniądze bezpośrednio na fundusz płac - to i tak fundusz płac państwa lekarzostwa będzie miał pierwszeństwo przed wszystkim...
A pacjenci i tak będą mieli stawkę żywieniową 12-16 złotych/dziennie (bo pan lekarz musi 3x średnią krajowa łyknąć). A kierownik cateringu który ,,wygrał przetarg'' na dostawy do szpitala to i 6X średnią musi łyknąć, a każdy pracownik opłacany najniższą krajową - dla rodziny coś zajebać...


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329 ... 533  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group