forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 06 cze 2024, 21:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 lip 2017, 12:22 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
ladaco pisze:
Pani Beton, ksywka pasuje do Pani jak ulał, Pani osiedli się gdzieś w towarzystwie muslimów i nadstawia im co tam Pani uważa, a winy białych buana zostaną Pani wybaczone.


Panie ladaco do pana pasuje ksywka lachociąg, no normalnie jak ulał , może by mi pan obciągnął w ramach RWPG


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 12:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Argumentacja godna podziwu. A ile w tym merytorycznej treści. Czym jak czym, ale rozwiązłością tekstu przebiłeś Pan Panie ladaco nawet samego Baryckiego. Moje uszanowanie. Obrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 12:56 
beton pisze:

Panie ladaco do pana pasuje ksywka lachociąg, no normalnie jak ulał , może by mi pan obciągnął w ramach RWPG


ależ Pani kierowniczko, ja ciągnę łacha nieustannie...


Na górę
  
 
Post: 04 lip 2017, 16:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
beton pisze:
Napierdalacie na humanistów i jakże radośnie popieracie barbarzyńców co to napadli , i rabują i zabijają .


Skołtuniała hipokrytko, mało Ci tu hochsztaplerze pierdolony informacji pana Bronto o ludobójczym bandytyzmie USA, Anglii, Francji i całej reszty zachodnich zbrodniarzy wobec państw arabskich i afrykańskich? A gdzie Pani informacje, kabotynie pierdolony? Nie ma ani jednej, a zamiast, są kalumnie wobec Pana Bronto i parszywe insynuacje, że podaje tu kłamstwa, kurwo fałszywa. No i ta Pani plwocina, kurwo jebana, wylewana na Putina za to, że skutecznie przeciwstawia się zbrodni ludobójstwa wolnego świata demokracji wobec narodów arabskich i afrykańskich. Z Boruchem sobie popłaczcie fałszywie nad swoim plugawym kabotyństwem, jebana popłuczyno anglosasko-germańsko-żydowska.

Adam Barycki


Czując się wywołany przez Pana Baryckiego vel kutas, piszę tak. Panie Barycki, to co przedstawia bronto jest tyle warte co śmieci. To wybiórczo potraktowany materiał, do tego zmanipulowany jego prostackim kilkuzdaniowym mało merytorycznym komentarzem, w którym roi się od insynuacji typu „młodzieńcy pełni niedostrzegalnych zalet”, lub „sprawcy pełni niedostrzegalnych zalet”. Są również inne, podobne, których ze względu na obrzydliwość nie będę cytował. Co ma sprawić, że zderzający się z tymi „odkryciami” nieprzeciętnego umysłu pana bronto rzuca na kolana od prawd tam zawartych. Niestety znaleźć tam można jedynie ostatnią z prawd ks Tischnera. Trzeba jednak umieć czytać i rozumieć z kim do czynienia mamy i mieć pewien dystans co gość bredzi. A chodzi tylko o jedno – uchodźca to terrorysta, sunnita, nierób i bandyta oraz gwałciciel. Każdy, bez wyjątku. I to jest pierwszy cel pana bronto. Drugim jest jego dewiza „moje hobby to komuś dopierdolić", to jest drugi cel. Być może sam nie ma tego świadomości, że taką dewizę posiada.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 05 lip 2017, 20:51 przez Boruch, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 16:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
korbaczeska pisze:
Panie Boruch, to co pan opisałeś zawiera sie w dwóch słowach - internetowy trol.
Nie karmić, sam zdechnie.



Przepraszam Pani korbaczeska - poniosło mnie starego Żyda.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 17:52 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
barycki pisze:
beton pisze:
Napierdalacie na humanistów i jakże radośnie popieracie barbarzyńców co to napadli , i rabują i zabijają .


Skołtuniała hipokrytko, mało Ci tu hochsztaplerze pierdolony informacji pana Bronto o ludobójczym bandytyzmie USA, Anglii, Francji i całej reszty zachodnich zbrodniarzy wobec państw arabskich i afrykańskich? A gdzie Pani informacje, kabotynie pierdolony? Nie ma ani jednej, a zamiast, są kalumnie wobec Pana Bronto i parszywe insynuacje, że podaje tu kłamstwa, kurwo fałszywa. No i ta Pani plwocina, kurwo jebana, wylewana na Putina za to, że skutecznie przeciwstawia się zbrodni ludobójstwa wolnego świata demokracji wobec narodów arabskich i afrykańskich. Z Boruchem sobie popłaczcie fałszywie nad swoim plugawym kabotyństwem, jebana popłuczyno anglosasko-germańsko-żydowska.

Adam Barycki

Panie barycki
Pocałuj mnie pan w krocze- mam bardzo urocze :D
No i obciągnij jeszcze pan Putinowi, ohydny kałożerco stolca Stalina
Jak ładnie poprosisz, to ci takie wiązanki ślubne każdego dnia wyrychtuję, że mucha nie siada, i gwarantuję ,że powtarzać się nie będą , bo u pana to już tylko nudą wieje, ciągle to samo, aż do urzygu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 17:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
betą pisze:
Pocałuj mnie pan w krocze


Kcesz parcha załapać?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 21:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
szary pisze:
Jeśli nie korbaczeska, to może ty, maerose?
Przecież ktoś musiał. :P
No bo jakże to tak, że nie jestem bydlakiem.


W takim razie jesteś idiotą.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2017, 21:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
korbaczeska pisze:
szary pisze:
Jeśli nie korbaczeska, to może ty, maerose?
Przecież ktoś musiał. :P
No bo jakże to tak, że nie jestem bydlakiem.

W takim razie jesteś idiotą.

Bo jestem przeciwny przyjęciu do Europy, w tym Polski milionów afrykańczyków?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 05 lip 2017, 15:19 
No i co, Betoniaro francowata, nawet Urban Pani nie lubi i wyrzuca na śmietnik, a mnie lubi i nie wyrzuca, stara kurwo.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group