forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 cze 2024, 1:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 12:19 
Jednak nie godzi się z Baryckim, wszak on gąski zielone suszy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 12:31 
...i chuj!


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 14:38 
Cytuj:
To absolwenci tych dobrych szkół, do których Pani Agafia posłała swoje dzieci i też zostaną wyedukowane na polską elitę intelektualną, a ta stworzy jeszcze lepszą Polskę, choć ta co jest, już jest bardzo dobra, ale będzie jeszcze bardziej dobra.


Szkoły jak szkoły, Pan niby do innych posyłasz? Harward czy inny Kembridż? :lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 16:24 
A skąd, do jakich tam lepszych, ja, jak i Pani posyłam do dobrych, to Pan Stary swojego wnuka posyła do lepszych i dobrze strzeże elitarność wnuka swego przed stycznością z plugawym plebsem wnuka mego i dzieci Pani. Kiedyś w swoich dobrze ogrodzonych drutem kolczastym koszarach strzeżonych przez uzbrojoną po zęby żandarmerię, napisał, że wnuk Jego pozna dobrze historię bohaterskiego oręża rodziny i w ogóle, że pozna wszystko, a ja nieborak plugawy w bezczelności swej plugawej napisałem, że jak tylko wnuk Jego pójdzie do szkoły, to po za Spidermanami z plastiku w dupie będzie miał wszystko inne wraz cała bohaterską historią rodzinnego oręża, jako właśnie wnuk mój ma w dupie, jako i jego wszyscy szkolni koledzy, Oczywiście wobec tak plugawej fraternizacji z plugawą hołotą, Pan Stary nie mógł pozostać obojętnym i napisał w słusznym gniewie, że zbyt bardzo kocha i szanuje wnuka swego, aby pozwolić na to, żeby zapisom o wnuku Jego szlachetnym towarzyszyły zapisy o plugawym wnuku plugawego Baryckiego i zaraz w trymiga zapis mój o wnuku moim, żandarmeria wyjebała, o nie, nie na wysypisko, aby ze śmietnika smród wnuka mojego plugawego nie zalatywał w szlachetne nozdrza wnuka Pana Starego, tylko w nicości niebytu otchłań, aby odoru plugastwa wnuka mego pozbyć się skutecznie, o czym ze szlachetną wyniosłością poinformował mnie Pan Stary.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 16:56 
Miałam coś mądrego odpisać, ale wybuchnęłam (wybuchłam ?) śmiechem.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 19:51 
Tytuł: Re: Pierdolenie Baryckiego:
Hornet pisze:
Dobrze, że jest ten wątek, bo byś pan w kosmos był wysyłany a tak, to półgłupie, upojone winem pańskie fanki, panie Adamie, uszczkną coś chociaż z pańskiej niepowtarzalności. :D stare kurwy.


Na tym założonym przez Pana, lumpie, wątku z Pańskim wykrzyknikiem, to Pańskie fanki będą się upajać Pańską twórczością, ja w wątkach lumpa nie będę pisał.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 20:23 
Subtelnie...
Jak jaki poeta w pumpach i pończochach wypchanych łabędzim puchem.

Gdzie ci mężczyźni...orły, sokoły... :(


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 20:28 
Wszyscy wstąpili do Solidarności i teraz upajają się dobrobytem.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 20:42 
w życiu z tym gównem nie chciałem mieć nic wspólnego, ale czasem sie upajam.....


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 21:27 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Wrócmy do szkół...
Kanclerz Jan Sariusz Zamoyski: Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group