forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 cze 2024, 3:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 15 paź 2016, 19:31 
ale Barycki jest , hmmm, jak to jest po waszemu?, acha ok. , albo jakoś tak.


Na górę
  
 
Post: 15 paź 2016, 20:03 
kurwa, pomyśleć, że mnie uczyli tylko jak te gagatki strącać......


Na górę
  
 
Post: 15 paź 2016, 23:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
barycki pisze:
Znęcały się kurwy czerwone okrutnie, wywoziły na zimowiska i kolonie letnie, zaganiały do domów kultury, w szkołach dręczyły dentystą i lekarzem, ale nareszcie skończyła się udręka niewoli czerwonej, teraz nareszcie Janki są wolne, nikt już ich niczym nie dręczy i każdy może sobie zostać buddysta poszukującym własnego ja, choćby i w rabarbarze.

Adam Barycki


No kurwa dzięki kapitalizmowi już nie piję.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2016, 1:15 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
st1111 pisze:
No kurwa dzięki kapitalizmowi już nie piję.


A powinien pan przestac zrec golonki, tluszcze, sery, slodycze to bys pan swoja emerytura ZUS wykonczyl...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 3:58 
Zawczasu sam sobie przeniosłem na właściwe miejsce.

starykizior pisze:
To jest Archiwum Armii, a nie temat dla spamu. Posty pomiędzy MMM i Ladaco oraz st1111 jako niemerytoryczne w tym temacie zgłosiłem do usunięcia. Również mój niniejszy post proszę potem usunąć.


Cham z czworaków trafił do miasta i jak to głupie bydlę ogrodził sobie kawałek ulicy, i tamuje ruch miejski, a jak kto chce się przecisnąć opłotkami, to przegania go kłonicą. I to by było tyle o Panu, Panie Stary, nic tu więcej dodać, nic ująć.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 4:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Usuwając Baryckiego spowodowaliście, ze sam siebie usuwa.
Kiedyś Kasprzaka pies naszczał w przedpokoju, więc Kasprzak ukarał go nurzając mu pysk w urynie- po tygodniu szczania pies sam się wytarzał w szczochach, aby sprawić panu przyjemność.
Zarówno pies jak i Barycki pojęli, czego od nich oczekuje ich pan.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 8:23 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
ladaco pisze:
ale Barycki jest , hmmm, jak to jest po waszemu?, acha ok. , albo jakoś tak.

Barycki jest jak i większość z nas POJEBANY :lol: Tylko trochę inaczej... :mrgreen:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 11:22 
Panie Parafon, w gronie Pańskich serdecznych przyjaciół relacje ze mną przynoszą ujmę, a mi nawet nie przystoi narażać Was na hańbę.

Adam Barycki


Ostatnio zmieniony 16 paź 2016, 11:30 przez barycki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 11:23 
wa ma pisze:
Cytuj:
od studentów) usłyszał, że usunięcie tablic Mendelejewa jest bardzo dobrym pomysłem i nawet należy je dewastować, jak inne pomniki komunizmu.


To absolwenci tych dobrych szkół, do których Pani Agafia posłała swoje dzieci i też zostaną wyedukowane na polską elitę intelektualną, a ta stworzy jeszcze lepszą Polskę, choć ta co jest, już jest bardzo dobra, ale będzie jeszcze bardziej dobra.

Adam Barycki

PS. Sam się tu przenoszę, bo niewygodnie szwendać mi się po tych poogradzanych opłotkach, mógłbym sobie spodnie rozerwać o jaki drut kołczasty, a i kłonicą przez łeb dostać od jakiego kmiecia.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 16 paź 2016, 12:03 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
barycki pisze:
Panie Parafon, w gronie Pańskich serdecznych przyjaciół relacje ze mną przynoszą ujmę, a mi nawet nie przystoi narażać Was na hańbę.

Adam Barycki

Panie Barycki - nie raz dostał Pan ode mnie wiadro chujów bo nie zawsze mi się Pańskie dywagacje podobają, nawet po wódce - a zwłaszcza Pańska wszechobecność w każdym temacie. Ale JA wybieram sobie interlokutorów i NIKT nie będzie mi dyktował, że z Baryckim się nie gada a np z komputerowym hochsztaplerem trzeba się kumplować. JA decyduję, z kim gadam a z kim nie.
I chuj!

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group