forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 cze 2024, 1:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 72  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 gru 2015, 14:21 
polar pisze:
Wielki Wezyr pisze:
W telewizji i radiu funkcjonował na długo wcześnie przed WOŚP.
Nie pojawił się znikąd.
A pracując w tych instytucjach, było mu łatwiej....


Dlaczego w telewizji nie ma spawaczy , hutników, górników i sprzątaczek? Za trudne, czy za oczywiste???


Bo oni się nadają do: SPAWANIA, HUCENIA ( :D ), GÓRNICZENIA I SPRZĄTANIA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak BTW:
Moja wnuczka dopóki nie wyjechała studiować do Krakowa, co tydzień gotowała wraz z kolegami gar zupy i pod neptunem w Gdansku karmiła bezdomnych. Podczas tego karmienia latali z puszkami na następny wsad zbierając. Chciało jej się. Ja akurat nie popieram organizacji, która to robi ale każde działanie społeczne jest ok bo kto w młodosci nie był prospołeczny na starość kurwą zostanie.
To na całe życie zostaje. Taka chęć.
Jestem z niej dumny.
Potraktuj to jako wtręt tylko w ogólną dyskusję o chceniu.


Na górę
  
 
Post: 23 gru 2015, 14:45 
older pisze:
Tak BTW:
Moja wnuczka dopóki nie wyjechała studiować do Krakowa, co tydzień gotowała wraz z kolegami gar zupy


Daj mi takiego dziadka, a będę gotował do końca dni swoich.
Nastąpił koniec prężenia. Hornet to zrozumiał. :lol:


Na górę
  
 
Post: 23 gru 2015, 14:54 
Cytuj:
Wiesz tępy bydlaku ile mi zostaje czasu? Z czasu który poświęcaam na minimum regeneracji, i na pracę która pozwala mi na zaspokojenie podstawowych potrzeb mojej rodziny? Wiesz? Nie wiesz, bo żyjesz z emerytury na którą ja pracuję, i masz to w dupie. Bo przecież ty się napracowałeś i ją zdobyłeś. W imię, kurwa czego? Dałeś coś z siebie? Coś co pozwoli nastepnym pokoleniom życ spokojniej?

A co ty CHAMIE wiesz na mój temat aby oskarżeniami rzucać?
Nie dośćże CHAMIDŁO to na dodatek TĘPAK.
Ale z ambicjami.
Szkoda na nauczenie Ciebie czegokolwiek (jak choćby wykrzesanie odrobiny empatii) czasu, knota i nafty.
99!!!!!!!!


Na górę
  
 
Post: 23 gru 2015, 14:58 
polar pisze:
older pisze:
Tak BTW:
Moja wnuczka dopóki nie wyjechała studiować do Krakowa, co tydzień gotowała wraz z kolegami gar zupy


Daj mi takiego dziadka, a będę gotował do końca dni swoich.
Nastąpił koniec prężenia. Hornet to zrozumiał. :lol:


Nic nie wiesz...
Od 17 roku życia dziewczyna sama się utrzymywała, nic od nikogo nie chce.
Jest sierotą. Tyle w niej empatii.
Ale ty zaslepiony jestes tą swoją czarnoroboczą tragedią i wszyscy, którzy coś mają oprócz garba, to napewno złodzieje, kolesie albo inne herbatniki i gangstery.
A może to po prostu nie są nieudacznicy. Może nikt im nic nie dał. Może sami zapierdalali tak samo ciężko jak ty ale niekoniecznie przy spawaniu?
Jest tyle ciekawych ciężkich prac przecież. Budownictwo weźmy...
Ale nie, spawacz to ma przejebane dopiero!

Kto się tu pręży?
Raczej ty napinasz elektrodę :D


Na górę
  
 
Post: 23 gru 2015, 15:02 
Jak jest taki Qrwa fachman za jakiego sie podaje to niechaj do Norwegii na platformy wypierdala.
Koleś siedzi tam już blisko dekadę - i nie narzeka. A w Polsce proponowano mu minimalną krajową, w dodatku na czarno.


Na górę
  
 
Post: 23 gru 2015, 15:15 
No, nie każdy ma predyspozycje do wyjeżdżania. Ciężko jest. Sam byłem pięć lat za granicą i zapierdalałem z dala od swoich.
Nie każdy umie. Niektórzy chleją, niektórzy się łamią z tęsknoty...
Różnie bywa, nie mnie oceniać.
Ale przecież nie będę płakał jak mam mało tylko poszukam czegoś, żeby lepiej było.Wszystkie wynalazki ludzkości się wzięły z lenistwa. Nie chciał zapierdalać sam to maszynę wymyslił. Albo- to druga strona medalu - z nienawiści. Mało było pały to wymyslili broń masowego.
Taki jest człowiek. Gorzej jak nic nie wymysla i się kisi w stagnacji.
Frustracja i deprecha nie niosą niczego pozytywnego.


Na górę
  
 
Post: 23 gru 2015, 15:55 
I niestety - masz słuszność Olderu.


Na górę
  
 
Post: 23 gru 2015, 16:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
A ja tam całe życie lekko pracuję-ani jednej nadgodziny i jakoś żyję.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 gru 2015, 16:37 
older pisze:
Tak BTW:
Moja wnuczka dopóki nie wyjechała studiować do Krakowa, co tydzień gotowała wraz z kolegami gar zupy


Daj mi takiego dziadka, a będę gotował do końca dni swoich.
Nastąpił koniec prężenia. Hornet to zrozumiał. :lol:[/quote]

older pisze:
Nic nie wiesz...

Oczywiście, że nie. Całe życie się uczę.

older pisze:
Od 17 roku życia dziewczyna sama się utrzymywała, nic od nikogo nie chce.
Jest sierotą. Tyle w niej empatii.

Zdefiniuj człeku czytąjacy Platona sieroctwo? Ta ja Ci mówię. Totalny sierota. :lol:
older pisze:
Ale ty zaslepiony jestes tą swoją czarnoroboczą tragedią

I co z tego? :lol: :lol: Zabronisz mi epatowac swoją tragedią? Bo co? Bo mieszkasz w Sopocie? I znasz Horneta? ::lol:



older pisze:
i wszyscy, którzy coś mają oprócz garba, to napewno złodzieje, kolesie albo inne herbatniki i gangstery.
A może to po prostu nie są nieudacznicy. Może nikt im nic nie dał. Może sami zapierdalali tak samo ciężko jak ty ale niekoniecznie przy spawaniu?
Jest tyle ciekawych ciężkich prac przecież. Budownictwo weźmy...
Ale nie, spawacz to ma przejebane dopiero!

Usprawiedliwiasz się? :lol:

Kto się tu pręży?
Jeżeli byłeś kiedykolwiek spawaczem to z miłą chęcią z Tobą podyskutuję.
Podaj mi swoje predyspozycje dyskusyjne, a postaram się sprostać. :lol:


Ostatnio zmieniony 23 gru 2015, 16:41 przez polar, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 23 gru 2015, 16:40 
Offline

Rejestracja: 30 lis 2014, 20:23
Posty: 319
Lokalizacja: Europa
older pisze:
Moja wnuczka dopóki nie wyjechała studiować do Krakowa, co tydzień gotowała wraz z kolegami gar zupy i pod neptunem w Gdansku karmiła bezdomnych. Podczas tego karmienia latali z puszkami na następny wsad zbierając. Chciało jej się. Ja akurat nie popieram organizacji, która to robi ale każde działanie społeczne jest ok bo kto w młodosci nie był prospołeczny na starość kurwą zostanie.
To na całe życie zostaje. Taka chęć.
Jestem z niej dumny.


Gratuluje! Swietna dziewczyna :) Mam nadzieje, ze i moj wyrosnie na conajmniej ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 72  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group