forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 cze 2024, 5:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 mar 2015, 18:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Przez to kombajny zmalał potencjał obronny RP,no bo jak przekuć taki kombajn na sztorc?Nie ma to jak tradycyjna kosa!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2015, 18:47 
ja mam zapas. ja sie napije buszmilsa.
a wezyr nieh zpierdala w okopy, gópi huj.
a jak wruk pszyjdzie to jemu tesz sie pic hce , nie?


Na górę
  
 
Post: 18 mar 2015, 22:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
A co tam...dzień w dzień przez całą dobę w mediach, już nie tylko mainstreamowych, tylko przygotowywanie się Putina do napaści na
Polskę...podrzucam, jako przerywnik, polsko-afrykańskie bociany, które odlatują z Polski na zimę do ciepłych krajów,
aby przeżyć..jednak teraz, w związku z zaistniałą sytuacją, trudno wyrokować, czy wszystkie uzyskają zgodę na przylot powrotny...
CIA ostrzega: Część polskich bocianów miała w Jemenie kontakt z Al-Kaidą
aszdziennik.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 mar 2015, 16:43 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
st1111 pisze:
Uzbrojeni w widły odpędzimy Ruskie rakiety.Albo i nie?


Niech bedzie pochwalony Panie Prosiak !

Ja Panu serdecznie dziekuje. Problem w tym ze niedlugo Polska ma splacic te 60 miliardow za mienie pozydowskie. Ja juz z Salcie wzialem na kredyt luksusowa ziemianke u dewelopera. Bedzie jakie 10 km od granicy z Bialorusia. ( moje Salcie ma odchylenie lewicowe i woli blizej wschodu).
Kochany Sfiniaku w Tobie cala nadziej ze obronisz te luksusy :lol:
I nie badz swinia. Jesli z radoscia zlozysz swe zycie w ofierze ja przyrzekam ze zawsze na wszystkich swietych zapale Ci lampke !!!! :mrgreen:
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 mar 2015, 16:44 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
Edmund Bared pisze:
A co tam...dzień w dzień przez całą dobę w mediach, już nie tylko mainstreamowych, tylko przygotowywanie się Putina do napaści na
Polskę...podrzucam, jako przerywnik, polsko-afrykańskie bociany, które odlatują z Polski na zimę do ciepłych krajów,
aby przeżyć..jednak teraz, w związku z zaistniałą sytuacją, trudno wyrokować, czy wszystkie uzyskają zgodę na przylot powrotny...
CIA ostrzega: Część polskich bocianów miała w Jemenie kontakt z Al-Kaidą
aszdziennik.pl


Niech bedzie pochwalony Panie Edmundzie !

Ojej zeby nam tylko Naszego Kochanego Pana Prezydenta nie obsraly !
Moze go jak folia owijac ???
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 mar 2015, 17:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Kurwa Bielinku to wspaniałe rozwiązanie-jak Żydy chcą te 60 miliardów to niech same z widłami staną w obronie Polski a jak ich zaatakują to będzie antysemityzm.

A swą drogą obserwując działania Niemiec zauważam że zaczynają zapominać jak dostali po dupie.
Nawet nie chcą obchodzić 70 rocznicy tego dostania.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 mar 2015, 18:57 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
st1111 pisze:
Kurwa Bielinku to wspaniałe rozwiązanie-jak Żydy chcą te 60 miliardów to niech same z widłami staną w obronie Polski a jak ich zaatakują to będzie antysemityzm.

A swą drogą obserwując działania Niemiec zauważam że zaczynają zapominać jak dostali po dupie.
Nawet nie chcą obchodzić 70 rocznicy tego dostania.


Niech bedzie pochwalony Panie Sfiniak !

Dawno temu zaginal w arktyce badacz polarny genaral Nobile. Jako ze sytuacja byla podbramkowa a caly swiat wlaczyl sie do pomocy wlacznie z Rosja Radziecka, w polskich urzedacjh pocztowych pojawila sie wywieszka: "depesze w sprawie ekspedycji gen Nobile przyjmujemy poza kolejnoscia"
I wyobraz Pan sobie ze na poczte przychodzi Josek Cukierman i co widzi ???? KOLEJKA JAK CHOLERA !!!
Szybko przepycha sie do okienka ; Ja w sprawie general Nobile !!! Ludzie rozstepuja sie z szacunkiem.
Josek zaczyna dyktowac:
Ajzyk Wundeman, Radom, STOP, Wunderman, jedz Pan na pomoc genralowi Nobile STOP A jak Pan nie mozesz STOP To przyslij mi Pan 100 par polbutow brazowych STOP

AMEN
PS
Staneliby ale nie moga !!! :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2015, 2:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Taka ciekawostka z dziedziny obronności naszej. Dużo się słyszy i czyta o włączeniu do owej tzw organizacji pramilitarnych. Otóż TV Polsat w Informacjach podał news wraz z filmikiem z terenu. Jakowaś organizacja pod nazwą "Obrońcy Warszawy"(?!) przystąpila do ćwiczeń obronnych. Polegało to na tym, że grupa gimbusow ubranych w moro gdzieś tam pod lasem usiłowałą się okopywać!!! Jako, że ugór był niemożebny, ziemia twarda i przemarznięta nieco, a gimbusy nie posiadające wprawy, ani podstawowego przeszkolenia, szło im to niesporo. Coś tam próbowali dłubać. Za to pani redaktor z poza kadru z emfazą głosila jak to dzielna i patriotyczny młodzież nasza szykuje się do obrony Ojczyzny. Jakoże nie oglądam polskojęzycznych mediów news z nam z rzetelnej relacji osoby ktora przeżyła II w.św i jest bardzo nieźle zorientowana. Pytała się mnie jako znającego się na rzeczy co ja na to i czy w tej Polsce wszyscy naprawdę już poszaleli. Powiem szczerze, że nie bardzo wiedzialem co odpowiedzieć. No bo jak potraktować ten idiotyzm. Stosowanie technik czy metod rodem z I czy II w. św. w dobie dronów, elektroniki szybkich manewrów wojsk zmechanizowanych wspartych lotnictwem (tego u nas nie uświadczysz) świadczy o totalnym zgłupieniu sfer nadających ton wydarzeniom. Aha to wszystko miało się nazywać "Pospolite Ruszenie". Ja naprawdę nie żartuję. Czy to znaczy, że zobaczymy wkrótce jako związki pancerne husarię na koniach, a jako siły szybkie ułanów z lancami?! Wynika z tego, że cofamy się do tyłu. Jako piechotę należy oczekiwać tarczowników z toporami.
Chyba zacznę wieszczyć jak Logik bliski koniec, ale raczej naszego kraiku niż świata. Ciemność widzę ciemność.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2015, 2:22 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
cofać się można tylko do tyłu ...

powoli dochodzi do tego że jedyną na dzieją na spokój jest zwycięstwo dudy i PiS-u , bo wyjebaliby wszystkich ministrów PO-wskich na zbity pysk...
na zwycięstwo Ogórek czy innego Kukiza liczyć niestety nie można....

ech....ja bym tam szybko porządek zrobił .... ze wszystkimi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2015, 3:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
starykizior pisze:
Taka ciekawostka z dziedziny obronności naszej. Dużo się słyszy i czyta o włączeniu do owej tzw organizacji pramilitarnych. Otóż TV Polsat w Informacjach podał news wraz z filmikiem z terenu. Jakowaś organizacja pod nazwą "Obrońcy Warszawy"(?!) przystąpila do ćwiczeń obronnych. Polegało to na tym, że grupa gimbusow ubranych w moro gdzieś tam pod lasem usiłowałą się okopywać!!! Jako, że ugór był niemożebny, ziemia twarda i przemarznięta nieco, a gimbusy nie posiadające wprawy, ani podstawowego przeszkolenia, szło im to niesporo. Coś tam próbowali dłubać. Za to pani redaktor z poza kadru z emfazą głosila jak to dzielna i patriotyczny młodzież nasza szykuje się do obrony Ojczyzny. Jakoże nie oglądam polskojęzycznych mediów news z nam z rzetelnej relacji osoby ktora przeżyła II w.św i jest bardzo nieźle zorientowana. Pytała się mnie jako znającego się na rzeczy co ja na to i czy w tej Polsce wszyscy naprawdę już poszaleli. Powiem szczerze, że nie bardzo wiedzialem co odpowiedzieć. No bo jak potraktować ten idiotyzm. Stosowanie technik czy metod rodem z I czy II w. św. w dobie dronów, elektroniki szybkich manewrów wojsk zmechanizowanych wspartych lotnictwem (tego u nas nie uświadczysz) świadczy o totalnym zgłupieniu sfer nadających ton wydarzeniom. Aha to wszystko miało się nazywać "Pospolite Ruszenie". Ja naprawdę nie żartuję. Czy to znaczy, że zobaczymy wkrótce jako związki pancerne husarię na koniach, a jako siły szybkie ułanów z lancami?! Wynika z tego, że cofamy się do tyłu. Jako piechotę należy oczekiwać tarczowników z toporami.
Chyba zacznę wieszczyć jak Logik bliski koniec, ale raczej naszego kraiku niż świata. Ciemność widzę ciemność.


To zidiocenie trwa od dawna. Wszystkie te nowe AK, zwionzki szczeleckie, i takie tam paramilitarne kółka terytorialne powstające na bazie tzw. klas mundurowych w gimbusiarniach, oraz szkółkach średnich właśnie produkuje tych głupoli, podpierają ich jeszcze generały w st.spocz. którym wojenka nie wyszła no to pieprzą stare pierdasy, i robią tej gówniarzerni szambo z pozostałości mózgów jakie im zostały po kato-indoktrynacji na lekcjach religii i histerii.
A oto jeden z wielu znalezionych przykładów w necie >
http://www.kuriergarwolinski.pl/garwoli ... elu,2.html

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group