forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 03 cze 2020, 15:45

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9887 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 969, 970, 971, 972, 973, 974, 975 ... 989  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Powiem z własnego doświadczenia.
Aromat trójmiejskich lokali wąchałem już za komuny, grając chałtury w trójmiejskich Night Clubach jako DJ.
Wtedy jeszcze taki grajek musiał mieć zdany egzamin przed Kumisją Ministerstwa Kultury, pod światłym
przewodem red. Marka Gaszyńskiego. I rzeknę tak: Pedofilia była zawsze! Nie że walenie przedszkolaków
za gumę z Donaldem, ale panienki niepełnoletnie do lokalu weszły zawsze, i wyszły z niego nierzadko
niepewnym krokiem bo im w kiblu nogi nieco w procę szły. Przed epoką iPhonów dawały za pastelowe włoskie
ciuszki, albo zwyczajnie za parę groszy na ruchy. W dyskotekach królowali samochodowi złodzieje i właściciele
ferm lisów srebrnych, a schody klatek schodowych sąsiadujących z np. dyskoteką Sawa w Gdańsku, spływały
spermą. Po pamiętnej wywrotce komuny przybyło celebrytów, influencerów i nowobogackich biznesmenów,
którzy zamieniając wcześniejszy kreszowy dres z czasu handlowania na bazarze, na obecnie obowiązujący
garnitur od Bossa, zachowali jednak dawną mentalność. Te nowe elyty z łamów Pudelków, tradycyjnie gustują
w Jacku Danielsie One Barrel, krwistym steku i blacharze ze świeżą nastoletnią cipką. Nie wiem zatem, czy
ci dzisiaj wołający larum nigdy nie byli w dyskotece, klubie, czy elitarnych chlorniach typu SPATiF? Każdy kto był
- widział. Np. do sopockiego SPATiFu swobodnie wchodzą pizdziawki w wieku sporo przeddowodowym, bramkarzowi
- przepraszam - selekcjonerowi uchylając miniówki i pokazując różowiutki pośladek, a nobliwi profesorowie ASP
stoją nierzadko na schodach, nagabywani o legitymację związku. Wewnątrz oczywiście można wybierać jak w
sklepie z lalkami, wg. gustu i kredytu na karcie. Jak żyję, nie spotkałem się z tym, żeby tzw. selekcjoner sprawdzał
papiery małolacie - o ile nie wygląda na uciekinierkę z przedszkola. Oczywiście w towarzystwie "wujka" znanego
cieciowi, wejdzie nawet trzynastolatka. Ona "Zatoka Sztuki" nie jest żadnym wyjątkiem. Ot zwyczajnie była modna
pośród celebryctwa, którego towarzystwo przyciągało "ćmy". Przedtem był tam klub "Galaxy", w którym małolaty
"ssały pęto" za browca lub paczkę fajek, bo to była podlejsza knajpa. Tak więc polecam podczas odwiedzin Sopotu
zajrzeć no SPATiFu, czy "EGO" w "Krzywym Domku" i popatrzeć na średnią wieku nosicielek szpilek. One się nie rodzą
w "Zatoce Sztuki", "SPATiFie", "EGO", czy innym klubie. One rosną w pokoju obok, albo najdalej w mieszkaniu sąsiada.

Awatar użytkownika

stanax pisze:
Maniu, afera z filmem Latkowskiego jest świeża. Nie "mogłyby", lecz "mogą" jeszcze przeprosić.
...
Straszą sądem ci, którzy zostali skrzywdzeni fałszywym oskarżeniem.

Wolszczak ktoś oskarżał? KTO?
To z czym ona do sądu chce lecieć? Miała czas pisać, ze leci do sądu, bo ukrzywdzona wielce? To miała czas się pokajać. Fociła się z tabliczką TAK dla tego szamba? Fociła. Kropka.
Zborowski się focił? Ok, dał głos, że dał się wkręcić i nie wiedział co i kogo popiera? Dał. Zdążył jakoś.

----------------------------------------------------------

Tak naprawdę to mam w odwłoku
tych celebrytów kieszonkowego formatu znanych z niczego i tylko nad Wisłą.

Pedofili wyłapać i do mamra. Wszystko jedno jakiego pedofil fachu. Niby to oczywiste.
Tymczasem prokuratura w Trójmieście
wody do pyska nabrała. Nie kiwnęli palcem wtedy, nie kiwną i teraz.
Jak nazwano Trójmiasto? mała Sycylia?

W kwestii pedofili mamy państwo z tektury. Od lat nic się nie zmienia.

Czarna_Mańka pisze:

nie muszę sprawdzać paniusiu, bo sprawdzam fakty ZANIM napisze - to raz
film z 2005 rok - oglądałam - to dwa, więc wiem o czym mówię w przeciwienstwie do ciebie

film pierwszy z 2005 roku o chłopcach z dworca centralnego to plagiat? czego niby? artykułów z prasy z Trójmiasta? dotyczących Zatoki Sztuki pisanych w latach 2014-2015?

drugi o Zatoce Sztuki to remake? to dwie rózne historie

------------

co do tego co ma Latkowski za uszami - daj konkrety,
ale nie jak z radiem erewań i moskwiczami na placu czerwonym
FAKTY sprawdz i tu je przytocz
FAKTY a nie pomówienia/zasłyszenia
Chętnie się zapoznam z tymi faktami bo znam tylko cudze pomówienia,
---------------------------------------------------

zdyskredytowałaś film myląc dwa filmy
leciwy film ( odgrzewany kotlet), pospieszny film, plagiat ( " Były publikacje w prasie lata temu - na nich zresztą opierał się Latkowski, tylko zapomniał o cudzysłowach i przypisach... Czyli plagiat." ), potem , że remake
Remake? wolne żarty
i autora też zdyskredytowałaś

Właśnie dołączyłaś do osób które mówią co wiedzą ale nie wiedzą co mówią

dobranoc i bez odbioru

Po pierwsze primo - nie zdyskerydetowałam filmu, tylko wyraziłam pewne wątpliwości, a po wykazaniu mi błędów odszczekałam, mało?
Nie widzę powodu do odsądzania mnie od czci i wiary, skoro przyznałam się do wtopy (nie mam TVP, może wyszłam przed szereg, proszę o wybaczenie!)
Fakt - to było na zasadzie "nie wiem, ale się wypowiem".
Jednak po mojej ekspiacji niepotrzebne chyba były dalsze oceny i przypinanie kolejnych określeń deprycjonujących?

ps
to taki wtręt do postu z wczoraj - niezainteresowani winni olać.

Awatar użytkownika

Czarna_Mańka pisze:
Pedofili wyłapać i do mamra. Wszystko jedno jakiego pedofil fachu.
W punkt!
Czarna_Mańka pisze:
... W niczym nie odstaje od warszawskiej, krakowskiej i w Pcimiu Dolnym.
Gar z pomyjami od zawsze. Teraz ober-kuchmistrzem Ziobro.
Cieleckiej urwie jaja, pedofile w kieckach za karę zostaną przeniesieni na inną parafię.

Awatar użytkownika

.... ale o tym, ze TVpis zorganizowała w tym przybytku "sztuki rozkoszowania" imprezę w 2016 już Latowski nie wspomniał, o tym ze Chodakowa tam bywała i Brodka i Bednarek i Barbara z "M, jak mdłość" i kabarety i mnóstwo innych tez nie - wg Latkowskiego wszyscy to też są zboczeńcy?
Niech powie, że ma dowody, że ten i ten zrobił to i to a jak nie ma to niech przestanie sie lansować i wysługiwać pis-stakom - chyba każdy myślący człowiek widzi o co chodziło - żeby zrobić wielki medialny szum, który będzie sie ciągnął jeszcze bardzo długo i przykryć bardzo skutecznie pis-owskie afery, że o kompletnym zignorowaniu tragedii dzieci wykorzystywanych przez zboków w sutannach nie wspomnę.
Spółka Latkowski-Kurski! Tajemnicą jest ile TVP dała kasy Latkowskiemu na realizację tego paszkwilu - i że w ustaleniach było aby emisja poszła zaraz po filmie braci Sekielskich.

Awatar użytkownika

stanax pisze:
Czarna_Mańka pisze:
... W niczym nie odstaje od warszawskiej, krakowskiej i w Pcimiu Dolnym.

Zapewne, ale teraz gadamy o tej z Trójmiasta.
-----------------------------------------------------------------

Jak dobrze, że jest internet ...i że pamięta, wychodzi, że lata mijają i nic się nie zmienia:

" Już wcześniej jednak zauważyłem, że nawet sędziom i prokuratorom brakuje odwagi w sprawach przeciwko pedofilom. Są one zazwyczaj prowadzone po cichu, by nikogo nie bulwersować. A i wyroki, które dotychczas zapadały, nie były zbyt wysokie. Nawet dziennikarze zachowują się w tych sprawach dziwnie. Poza kilkoma dużymi tytułami, z tygodnikiem "Wprost" na czele, prasa udaje, że problemu pedofilii w Polsce nie ma. "

https://www.wprost.pl/tygodnik/38984/Zm ... zenia.html

----------------------------------------------------------------------------------

"..."Wprost" pisał o tym, że "policjanci z warszawskiego Śródmieścia od lat wiedzą, że na ich terenie działają pedofile, z których jeden był w III RP ministrem, drugi jest znanym autorem programów telewizyjnych, inny - wiceprezesem dużego banku, kolejny - posłem, jeszcze inny - znanym reżyserem filmowym. Kiedy policjanci przesłuchiwali pedofilów o głośnych nazwiskach, naciskano na nich, by nie sporządzali z tych przesłuchań protokołów. "

https://www.polskieradio24.pl/5/1222/Ar ... atku-wieku

Zmieniały się tylko kolejne rządy, a to SLD a to PO a to PIS a pedofile nadal mocni.

Awatar użytkownika

MagnificencjaS pisze:
.... ale o tym, ze TVpis zorganizowała w tym przybytku "sztuki rozkoszowania" imprezę w 2016 już Latowski nie wspomniał, o tym ze Chodakowa tam bywała i Brodka i Bednarek i Barbara z "M, jak mdłość" i kabarety i mnóstwo innych tez nie - wg Latkowskiego wszyscy to też są zboczeńcy?
Niech powie, że ma dowody, że ten i ten zrobił to i to a jak nie ma to niech przestanie sie lansować i wysługiwać pis-stakom - chyba każdy myślący człowiek widzi o co chodziło - żeby zrobić wielki medialny szum, który będzie sie ciągnął jeszcze bardzo długo i przykryć bardzo skutecznie pis-owskie afery, że o kompletnym zignorowaniu tragedii dzieci wykorzystywanych przez zboków w sutannach nie wspomnę.
Spółka Latkowski-Kurski! Tajemnicą jest ile TVP dała kasy Latkowskiemu na realizację tego paszkwilu - i że w ustaleniach było aby emisja poszła zaraz po filmie braci Sekielskich.

To taka "rządowa zagrywka", nowy sposób na odwrócenie uwagi od rzeczy istotnych z jednoczesnym umazaniem w gównie.
Ot taki specjalny "chwycik" rzucony jako koło ratunkowe dla "biskupiej braci". Spodziewać się należy kolejnych podobnych materiałów skierowanym przeciwko innym oponentom PiS.
To mogą być kandydaci na urząd prezydenta i ich rodziny.

No proszę Wirnik wiedział a celebryci nie. Ktoś tu kłamie.

Co do tego obwiniania puszczalskich małolat marzących o nogach w procę dla obleśnego starucha (i 40 latek dla małolaty to staruch) z kasą czy sławą . się nie wypowiem. Niech to co napisałeś WRL samo o tobie mówi. W sumie mentalność jak przed wojną. On nie winien, ona winna. Ona dawać nie powinna.

Mimo to jednak takich przybytków nie bronisz, swoją gębę byś za nie na szwank nie wystawiał. A to już coś.

PS.kurde nie wierze. Nie wolno mówić o pedofil poza krk bo to odwraca uwagę od biskupów. No nie. Brawo!!!!

Awatar użytkownika

Komandor pisze:
Co do tego obwiniania puszczalskich małolat marzących o nogach w procę dla obleśnego starucha (i 40 latek dla małolaty to staruch) z kasą czy sławą . się nie wypowiem. Niech to co napisałeś WRL samo o tobie mówi.

Jak widać, to przepisywanie internetu nie uczyniło ciebie nic mądrzejszym, bo trzeba jeszcze rozumieć co się przepisuje misiu.
Otóż wbij sobie pod czapkę, że ja małolat nie oskarżam, tylko stwierdzam fakt. Puszczały się za komuny, pewnie też przed wojną i rozbiorami.

Nie zwróciłeś oczywiście uwagi na moje ostatnie zdanie, a ono własnie jest moim stanowiskiem w sprawie. Jest towar, to i chętny się znajdzie.
To my wszyscy jesteśmy winni! Winni jesteśmy jako rodzice chowający dzieciaka jak kota szwendającego się gdzie i kiedy chce. Winni ułudy,
że retoryczne pytanie - "a lekcje odrobiłeś", wypełnia obowiązki rodzica. Winni jako obywatele, bez protestu pozwalający na upadek osiedlowych
klubów i gminnych MDKów. Winni jesteśmy uważając, że lekcja religii nauczy dzieciaka zrozumienia norm moralnych i szacunku do siebie.
Głupi ludzie wychowują głupie dzieci. Pazerni dorobkiewicze wychowują tępe blachary, a patologia rodzi patologię. Tak tworzy się towar, a
amatorów tego towaru od zawsze cmokamy w dupy, czyż nie? Polański, Nicholson - żeby tak z grubsza. Kto nie lubi Nicholsona, no kto?
Ja lubię, i to o mnie mówi wszystko - jak zapewne za chwilę ogłosi światu Kolos Helski, który internet przepisał nim go Chuck Norris przeczytał.

Awatar użytkownika

Obrazek

Idąc tropem klasyka " bo to ciemny lud ma kupić". I kupi. Los ofiar, wykorzystywanych dzieci jest tu mało ważny. Cel polityczny uświęca środki. W końcu jest na to kasa 2 miliardów zł. Pedofilia jest procederem, który nie ma konkretnego środowiska na celu. Występuje wszędzie. Tylko w filmie Latkowskiego nie chodzi o ofiary, o ich los. One zostały tam potraktowane jako narzędzie do robienia polityki przeciwko opozycji. To nie dziwi - w rękach pisreżimu. Tam wszystko co prowadzi do celu jest dobrym narzędziem. Brat Jarosława, który poległ, ci co z nim podróżowali do Smoleńska również. Dlaczego nie miały być tym samym ofiary pedofilów? Czy pisowski suweren będzie zastanawiał się, czy aktor Chyra, publicysta Wojewódzki, reżyser Zanussi to zboki czy uczciwi ludzie? Nie. Dla niego ważne jest to, że ów gniot Latkowskiego wymieniający pewne znane nazwiska je pokazał w takim cieniu. Jak widać dla twórców filmu nie ważne okazało się czy faktycznie mamy do czynienia ze zbokami.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9887 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 969, 970, 971, 972, 973, 974, 975 ... 989  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.